Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Cengiz Ünder [futbol]
« önceki   123456

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 6
barissello
4 ay önce - Çrş 26 Tem 2017, 14:17

Maşallah Cengiz kardeşimize

eyup58
4 ay önce - Çrş 26 Tem 2017, 14:26

3 büyükler Cengiz gibi 2-3 tane Türk genç oyuncuya yatırım yapsınlar bir kaç yıl içinde inanıyorum ki Avrupa Kupalarında rahatlıkla çeyrek finalleri,yarı finalleri görürler..Belki de içlerinden biri Avrupa liginde final oynayıp şampiyon bile olabilir diye düşünüyorum..Ama onlarda bu akıl nerde;hala akıllanmamışlar futbol devrini tamamlamış,yaşlanmış,paslanmış,sakatlığı hiç bitmeyen yaşı 32-33 den aşağı olmayan oyuncuları yıldız diye taraftarın önüne sunuyorlar..Halbuki ülkemizde ne cevherler var..Yusuf Yazıcılar,Cengizler,Çağlarlar, Emre Çolaklar,Enesler çoğaldıkça Türk futbolunun kalitesi üst seviyelere çıkacaktır...Umarım bir gün akıllanırlar...

MeteHan!
4 ay önce - Çrş 26 Tem 2017, 14:29

Aklı varsa futbolda son demine kadar Avrupa da kalır. Buraya gelirse körelir çocuk

Misafir c10

4 ay önce - Pzr 30 Tem 2017, 23:07

Ikinci yarı muhtemelen oyuna gireceği mac birazdan başlıyor...

Roma Juventus
Kanal D

Misafir 469

3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 15:08

Cengiz dün akşam da ilk 11 yüzü görememiş. Sonradan bile sokmamış oyuna. Arkadaş madem oynatmayacaksınız ne diye alırsınız. Barı oynayacağı bir takıma kiralasaydınız. Daha once de dedim ve ne yazık ki hakli çıktım. Cengizin roma ilk 11inde şans bulması çok zor.

Misafir c24

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 21:51

Bu çocuğun durumu nedir?

Bayram Mehmet
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:25

Cengiz'in de aynı Salih gibi futbolunu bitirmeye çalışıyor italyanlar.Hakan Çalhanoğlu'na da takmışlar kafayı onuda bitirecekler bu gidişle.
Şu italyan takımlarına transfer olmayın be kardeşim gitmeyin şu Türk düşmanı ülkeye.Caner'e inter'de yapılanlarıda unutmadık daha

Misafir f88

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:32

Fetöcü Hakan'a, Emre Belözoğlu'na, imPARAtudor'a da kötülük yaptı bu İtalyanlar.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET