Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Bakyapı'nın yeni projesi:Prestij Hayat
« önceki   123 ... 189190191192193194   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 190
Misafir 068

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 17:17

Optimumda ilave kapalı otopark daire sahiplerinin talepleri üzerine değil, belediyenin zorunlu tutması sebebi ile yapılmak zorunda kaldı.

Misafir 4e4

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 22:32

Beyaz eşya problemi gerçekten büyük. Sonucta beyaz esyaların paralarıda alındı. Ve o parayla su anda son model beyaz esyalar alınabiliyor.

Misafir e87

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 22:59

Arkadaşlar birlik olup satış ofisine gitsek bile ordakiler bizimle bizim istediğimiz dilden konuşmayacaklar bence onlar da emir kulu denir ya öyle yukarıdan ne deniyorsa onu söylüyorlar veysel beyden randevu alınabilirse ya da projede üst düzey sorumlu kişilerle görüşülürse daha etkili olur. Bizim söylediklerimizin çoğundan yukarıdakilerin haberi bile olmuyor.

Misafir e87

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 23:29

Satış temsilcileri kendi havasında zaten daireyi almak için önce fsm deki yerlerine gittik orda sarışın bi bayan ilgilendi bizimle daha doğrusu başından savdı resmen yukarıdaki katlar daha pahalıydı ve 3. kat bizim için daha uygundu fiyat olarak. Kadın ısrarla söylemedi hangi bloklarda 3. ya da 4. kat daire var diye. Hangi bloğu sprsak yok dedi gözlerini devirip durdu biz sordukça. Biz de o kadar heycanlıydık ki ev görüşmeye gittik kursağımızda bıraktı resmen. Sonra inşaat alanındaki ofise gittik ordan aldık evimizi o kadın da bu firmanın müşteri temsilcisi mesela onu anlatmaya çalışıyorum nerden geliyo bilmiyorum ama garip bi küçük dağları biz yarattık havaları var sanki oralar hep onların da biz bi şeyler dileniyoruz onlardan

Misafir 26c

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 17:16

Arkadaşlar asil mesele termik santral.dosab mahkeme surecine rağmen kaziya başlamış.cumartesi saat 13 te zakum sokak ile 2.derman sokagin kesiştiği yerde basin aciklamasi yapilacak.yasal izinler alindi.herkes katilsin yapilirsa evlerin degeri yariya iner

Misafir 5c9

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 17:55

Termik santral nereye yapılacak tam olarak

bilirkişi Can
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 18:10

Haritada işaretlediğim bölgede büyük bir alanda düzleme çalışması var. Ne olduğunu da yazmamışlar işin adı "istinat duvarı yapım çalışması" diye geçiyor. Aklımdan geçmişti ancak yok artık olamaz diye düşünmüştüm. Eğer termik santral çalışması varsa gerçekten söz konusu bölgededir diye düşünüyorum.

Evlere yakınlığı haritadan da görülüyor. Daha fazla ilerlemeden acil önüne geçmemiz gerekiyor.

(+)

Misafir f35

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:31

Gerçekten termik santral olacak mı eğer olursa sağlığımız ciddi anlamda tehlikede buna engel olunması gerekir ne yapmamız gerekiyor bursa büyük şehir belediyesine mi gitmek gerekir acaba

mstf444
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 08:37

Ben cimere yazdim. C.teside gitmeyi düşünüyorum. Cimerden gelen yaziyi paylasirim burada.

bilirkişi Can
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 09:10

Arkadaşlar bu platforma katılın, takip edin, destek verin. Birlikte hareket etmemiz gerekiyor.
Teşekkürler

https://www.facebook.com/DosabTermikHayir/

sayfa 190
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 189190191192193194   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet