Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1415
MeteHan!
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 15:34

Nevzat Dindar'a göre :

Asamoah, Arda Turan ve bir golcü.. Arda olmazsa alınacak forvetin kanatta da oynama özelliği aranacak.. Bu durumda transfer 2'ye düşecek..

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 21:51

bahadır 0302
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:14

Her yenilgiden ya da kaybedilen puandan sonra olduğu gibi yine Fatih Terim sesleri yükseldi. Ben anlatamıyorum galiba... Sezon başında Tudor, Galatasaray’ın hocasıyken, Lucescu’ya giden kimdi? Bu yönetim değil miydi? TFF, Lucescu’yu milli takımın başına getirmese Rumen hoca bugün sarı-kırmızılıların başındaydı.
O sıralarda Terim, kendilerinden teklif bekliyordu. Onu hiç düşünmediler. Florya’daki kurulu düzeni bozdurmamak için Terim akıllarının ucundan bile hiçbir zaman geçmedi. Bu operasyonun Galatasaray’a çok büyük zararı oldu. Taraftarın, Tudor’a olan güveni sıfırlandı. Hırvat hocanın kimyasını bozdu. Şu anda taraftar teknik direktör değişikliği istiyorsa tek sebebi budur.
Önceki gün Başkan Dursun Özbek, “Biz hiçbir teknik direktörle görüşmedik (Fatih Terim’en bahsediyor). Ligin ilk yarısını lider bitireceğiz. İkinci yarı fikstür avantajımız var. İlk on maçta aradaki puan farkını açacağız. Beşiktaş, Başakşehir, Trabzonspor, Türk Telekom Stadı’na gelecek. Biz onları yenip şampiyon olacağız” dedi. Bu ne demek... Birincisi Terim’i unutun. Başkan ‘Ben burada olduğum müddetçe Terim buraya gelemez’ mesajını verdi. İkincisi, şampiyon olsak ya da olamazsak sezon sonuna kadar Tudor bu takımın teknik direktörüdür.
Başkan Özbek’in söylediklerinin anlamı bu... Demek ki kendisi Tudor’a güveniyor. Yapacağı transferlerle kadroyu güçlendireceğini belirtiyor. Ve şampiyonluğa inanmış. Bugün sosyal medya ve bizler istediğimiz kadar ‘Terim, Galatasaray’ın başına gelsin’ desek bile bu gerçekleşmeyecek. Durum böyleyken avaz avaz bağırmak, tribünlerde protesto yapmak kimseye bir yarar getirmez. Taraftardan tepki gelirse bu güzel ve iyi kadrolu Galatasaray yerle bir olur.
Mayıs ayında kongre var. Başkan bu kongreye şampiyon takımla girmek istiyor. Girebilir mi? Bence girebilir. Giremezse ne olur? Onu Mayıs ayında tartışmak lazım. Şu an tenkitlerin hiçbir işe yaramayacağı gibi sarı-kırmızılı kulübü dağıtacağını düşünüyorum. Herkes sakin olmalı. En azından Mayıs ayına kadar beklemeli.

Kipcak
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:48

Terim yeni yönetimle beraber gelecek. Dogrusu olanda bu.

Harun Buz
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:51

ImPARAtore BosnaHersek milli takimi ile dirsek temasi kurdu kim fazla yumoyumoslar verirse ordayim der gibi piyasayi kizdiriyor..

En son Harun Buz tarafından Cum 08 Arl 2017, 11:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Recep ALKAN
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 10:51

Cenk Gültekin

Kardeşim, ben bu işin Galatasaray ile alakası olduğunu sanmıyorum.
Hele ki 24 gündür kimsenin konuşmamasının bunla hiç alakası yok.
Ülke 24 gündür çok farklı gündemler ile uğraşıyor.
Zarrab, Kudüs, yolsuzluk iddiaları derken gündem aldı başını yürüdü.

Yabancı sınırını neden getirdiğini bilmeyen insanlar, bugünde neden kaldıracaklarını bilmeden yeni kanun ile düzenlemeye gidiyor.

Futbolcu yetişecekmiş.

Alt yapıdan futbolcuyu yedek kulübene koymadığında 50.000 lira (rakamdan emin değilim) ceza ödemek zorunda kalan kulüpler, o parayı ödeyip, gençlere şans vermiyordu bu ülkede.

Ama sınırlama gelince ülke futbolcu cenneti olacak işte.
Nato kafa nato mermer...

Misafir f66

3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 22:27

Bu ayıp igor a yeter adamlar 9 puan geriden geldi ve üstümüze çıktı yarın akhisarda bizi yenerse başkan igor un arkasında duracakmı

Mustafabey 01
3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 22:45

Gs 2-3 daha kaybedipde 4-5 sıraya düşerset tudoru başkanda kurtaramaz,kötü sonuçlar devam ederse başkanda duramaz mayıs ayına kadar.Her şey başarıya endekslidir kötü sonuçlar alınmaya başlanırsa birilerinin bileti kesilir.Bu hocadanda başkandanda hayır gelmez bunu zaman geçtikçe herkes görecek.

Volkan Cordan

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 01:40

"Otel komisi" başkan, kulüpte 2. başkanlık yapmış Fatih Altaylı`yı disipline sevk ettirdi.
Göya bu yöntemle susturacaklar adamı.
Bir kulübün itibarını ancak böyle paspasa çevirebilirler.
Fatih Altaylı`yı seversin,sevmezsin...ama koskocaman tarihi bir kulübün "başkanı" neler ile uğraşıyor.

GS`nin refleksleri tamamen katledilmediyse...bu gibi ucuz oyunlar da ters tepecek.
Ama olan yine kulübe oluyor.

Bir zamanların "Avrupa fatihi" kulübünü, kısa dönemde kevgire çevirdiler.
Bravo!

erkan_gs_mk

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 04:22

9 puan öndeyken teknik direktörümüz tarafından pek te önemsenmeyen derbi maçlarında ki kişiliksiz ve de korkak oyunlardan sonra rakiplerimiz bir bir yaklaştı dibimize.

sayfa 1415
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET