Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 463
Misafir 61b

6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 21:09

Kesinlikle katılıyorum çok çok ihtiyacınız yoksa satmayın onaylandığı an zaten fiyatlar yükselir tapular dağıtılırken baya artar yollar açılmaya başladığında ise uçar saygılar

Misafir 188

6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 21:16

Arkadaslar ben kendi arsami imarlı olarak biliyorum Keçiören senyuva parsel 1 no 34303 bilgisi olan varmı arkadaslar ??kendim yurtdışınayim .

Misafir a90

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 14:55

Altındağ da daire arkadaşlar fiyatlarına bir bakın isterseniz 508747184 sahibinden üzerinden, bu arkadaşlar da bizim bölgemizde inşaat yapacaklar inşallah

Misafir a90

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 15:03

Daireler bizim bölgenin yakını Güneşevlerde fiyatı 950 000 bizim bölgemiz dede yapıldığında çok rahat bu fiyatlara gelecektir inanın ayrıca bizim bölgemiz protokol yolu üzeri herkesin dikkatini çekecek bölge

Misafir d2f

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 15:18

Doğru söylüyorsun Kardeş.Bizim Arsalarımız yol üzeri,Gündür bir şekilde müteahhit hiç reklama bile ihtiyaç duymaz.dikeceği Apartman kendini gösterecektir.Güneşevlerde Arsalar bitti.yer kalmadı.Şimdi burada Yeni yerler Açılacak Allahın izniyle, Her müteahhit buraya girmek isteyecektir.Fakat Çok para 920 bin.Bitaz gerçekçi olmak lazım.Şuan en iyi fiyatlar 350-400 bin.Zaten Güneşevlerde çoğu daire satılamıyor Aynı sebepten..Sadece Arsalarımızı satmayalım.

Misafir a90

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:19

Dostlar gelecek inşaatçılar yeterki kaliteli binalar yapsın bak satılıyor mu satılmıyor mu yeterki albenisi ile kalitesi yüksek olsun Ankara, İstanbul gibi yerlerde satılıyor Çinçin dediğimiz bölgede dahi daire fiyatları uçmuş insanlar artık kaliteye önem veriyor ayrıca bu bölgenin cazibesini arttıran diğer neden de yukarıda yapılan külliye oraya gelen insanlar da bu bölge için ister istemez düşünecek yeter ki malımız kaliteli olsun saygılar.

Misafir 033

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 17:09

Ben sürekli ali ersoy ve yunus emre mahallelerinde yapılan çok katlı binalarda ben sürekli dolaşıyom soruyom.kiralar 1.000-1.500 tl arası.fiyatlar 250-450 bin arası.950 bin rakamı mümkün degil.ultra lükste yapılsa etmez.ancak çayyolu ümitköy incek tarafında ediyo.orda daire degil bölge para ediyo.sonra hayelkırıklıgı yaşanır.yukarda yazdıgım bölgeler gibi olur kanattindeyim.yani öyle olursa bile gerçekten çok iyi.bizde isterizde yanık bagrımıza su serpiyoruz şu an.

Misafir b45

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 17:18

Yeşilöz mahallesindeki imarlı arsamıza yirmi yıldır yapı iznini iptal edip bizleri kullanmadığımız arsamıza yüksek verğiler tahakkuk ettirerek kanımızı emenler i Allaha havale ediyorum.

Misafir b89

5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 20:47

ARKADAŞLAR BİZİM BURAYI PEK ETKİLEMİYOR FAKAT KUZEY ANKARA’DAN FUAR ALANININ İPTALİ İÇİN PAZAR GÜNÜ ESENBOĞA MANIN ÖNÜNDE 13.30 DA MİTİNG VAR DESTEKLEMEMİZ LAZIM NETİCEDE KUZEY ANKARANIN GELİŞMESİ İÇİN ÖNEMLİ

Misafir 8ab

4 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 00:40

Güneşevler deki binalar lüks kullanışlı ama hep 1-2 blok, öyle 4-5 bloklu site tarzı geniş bahçeli yer yok ayrıca hemen diplerinde siteler var ana caddeleri hariç yıkıntı döküntü tozu dumanı hiç eksik olmuyor
Birde bizim projeyi düşünün projemiz fazlasıyla büyük içinde 10-20-30 dönümlük adalar var ve bu adalara 4-5-6 bloktan oluşan bahçesi içinde çocuk oyun parkları çokca otoparkı olan Ultra lüks akıllı daireler yapılacak dibimizde külliye kongre merkezi kuzey yıldızı parkı protokol yolu proje içinde otobana şehir merkezine havaalanına yakın merkezi bir yer tüm bu şartları düşündüğümüz de bizim burdaki arsalarımızın fazlasıyla değerleneceğini düşünüyorum
Keza bizim buraya müteahhitlerden önce büyük inşaat firmalarının saldıracağını tahmin ediyorum çünkü bölge konumu itibariyle çok güzel
Yine tekrardan tüm bu şartları düşündüğümüzde burda yapılacak daireler ve bu dairelerin kiraları oldukça yüksek olur
Dün Büyükşehire gittim görüştüm proje yapılacak en iyi halinde ve itiraz gelse bile dikkate alınmayacağı şeklindeymiş bahar aylarında tapu teslimleri yapılmaya başlanır diyorlar külliye açılışında sayın cumhurbaşkanımız buranın tapu müjdesini verecekmiş öğrenebildiklerim bunlar
Çok bekledik sabrettik ama sabrın sonu selamet olacak inşallah..

sayfa 463
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet