Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 678
Duck Hunter
10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 21:02

Yerlerimle ilgilenen arkadaşlar cakyapir@gmail.com mail adresimden benimle iletişime geçsinler lütfen

Gecekonduu
10 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 17:57

Doğukent umut vermiyor maalesef

buga0606
10 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 01:36

Sadece doğukent değil mamak ümit vermiyor hatta doğu bölgesi kuzeyin bir kısmı..yatırımlar hep batı ağırlıklı güney aksamına akıyo maşaallah..

KEMAL407
10 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 16:04

Karamsarlığa gerek yok ,bence bu konuda yeterince kamuoyu oluşturamıyoruz , buradan gördüğüm emlakçı al sat yapıyor , yada spekülasyonla vatandaşın arsalarını ucuza alma peşinde , burada aktif olarak çalışan birkaç kişi görüyorum , bu işler yüz yüze olur , sanalda da kitle iletişim araçlarıyla Büyükşehire binlerce mesaj atmamız ve onlardan bir açıklama almalıyız , konuyu Cumhurbaşkana kadar taşıyacak arkadaşlar var burada onlara destek vermeliyiz , meseleyi siyasetle çözeriz , çünkü bu işi çözecek olan Büyükşehir Belediyesi ve ona talimat verecek siyasi irade , onun için yanlış kulvarda koşmayalım , hepimizin amacı Doğukentin önünün açılması , yüzyüze bir platform oluşturalım , yüzyüze bir toplantı planlayıp , önümüzdeki yol haritasını belirleyelim ...Sayın TANYELİ ve bölgeyi iyi tanıyan arkadaşlar bu işin lokomotifi olsun .

tanyelim
10 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 16:47

doğukentın önunun açılacağına inanıyorum karamsarlığa gerek yok cevresınde milyon dollarlık yatırımlar var duzluge çıkmaya az kaldı haydı hayırlısı karamsar olmaya gerek yok

Cnr66
10 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 19:39

Niye kimse bi hbr yazmiyo

buga0606
10 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 00:18

Yazılacak haber mi var.devlet bize bahmiyirr

Gecekonduu
10 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 18:18

Tamam abi etrafı büyük yatırımlarla dolu. Fakat bizim emsalimiz çok düşük. Çevre bakanı özhaseki emsal yükseltme işi ölmüştür allah rahmet eylesin diyor. İki satırlık plan notlarını değiştirmekle fazladan 5 - 6 kat çıkma artık bitti dedi. Ben pursaklarda çalışıyorum inşaat sektöründe. Adamın 7 dönüm arazisine 130 daire 20 dükkan çıkıyor. Dükkanlar iki katlı. Onları daire saysam düz hesap 170 daire eder. 4sene önce yaşamkent te çalışırken adamlar .5 dönüm araziye ancak 40 daire yapabildi. Buna rağmen müteahhit balıklama dalıyor. Çünkü daire fiyatları 700 bin den başlıyor. Bu gerçekleri görünce müteahhit ler doğukente asla yanaşmaz.inşallah ben yanılırım. Çünkü yatırım sahibiyim

swordof religion
10 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 22:31

yakupabdaldan 1200 lü parsellerde takriben 5000 m2 yer almıştim.bu mahalden son 6 aydir hep menfi haberler geldi.adeta yaprak kimildamiyordu.insallah su sıralar seslendirilen aştinin adalet bakanligina devredilmesi vuku bulur.ve otogar ihtiyaci icin yeniden bu bölgeye ibre döner.ilaveten inşallah kanal projeside muglak olmaktan bir an önce cikar...Allah yardimcimiz olsun....ümitvar olmak lazım.Yeise kapılmak yersiz......

CAN KAYA66
10 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 17:48

https://tr.sputniknews/turkiye/20171214103139 ...elik-rant/

sayfa 678
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet