Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 342
ihsan gulbilge
7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 20:40

Üniversite öğrencileri soğuk kış günlerinde otobüs beklerken donmamak adina başkandan kapalı klimalı otobüs durağı istediler

MUAMMER TÜRK
7 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 22:47

SAYIN belediye başkanından ,milleti tıkış tıkış taşıttırmayacak proje üretmesini bekliyorum,metro olur,tramvay olur,metrobüs olur artık kendine kalmış,kızılırmak projesine hız vermesini,kızılırmağın üstünde sivası temsil edecek adam gibi köprü yapmasını,eski sanayinin artık mesele olmaktan çıkarmasını ,sivasa girişlere güzel bir giriş kemerleri yapmasını bekliyorum,yapacağını sanmıyorum ama yinede umut umuttur.

beratdemir
7 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 20:34

Sivas belediyesinin araç filosuna kattığı yeni araçlar

(+)

(+)

(+)

(+)

alıntıdır.

Ömer Mete
7 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 22:08

Sami Aydın’ın çalışabileceği sadece bir yaz dönemi kaldı. Bu döneme hangi projesini sığdıracak? Kızılırmak mı, Kale mi, Şems-i Sivasî ve diğer meydan projelerini mi, Eski Sanayiyi mi, Teleferiği mi, Yeni Belediye binasını mı? Daha adını sayamadığım irili ufaklı birçok proje var. Bunların hangisini yapacak Sami Bey? Bana kalırsa hiçbirine doğru düzgün başlayamadan bile bu dönemi bitirecek. Sonra da meydanlarda mevcut otobüsleri 8,5 metrelik otobüslerle değiştirmesinin cakasını atar. Ya da Paşabahçe’yi şu kadar büyütmenin gururunu anlatır.

ihsan gulbilge
7 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 22:50

Ömer kardeşime katılıyorum , belediye bu döneminde vaat - başarı oranı olarak son derece başarısızdır biri çıkıp bu projeleri yapmak öyle kolay değil derse de saygı duyuyorum .Ama şemsi Sivas'ı meydanı için bir girişim oldu mu ? Kamulaştırma başladı mı ? 1 sene kaldı bunca senede bu yönde bir çalışma yapıldı mı ona bakarım ben . Her dönem büyük projelerin yapılması erteleniyor . Bunu siyasete partiye bağlamayın ben bunu Sivas sevdalısı biri olarak yazıyorum . Tek düşüncem de memleketimin gelişmesi

sayfa 342
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler