Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas Belediyesinden Beklentileriniz
« önceki   123 ... 170171172   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 171
58dk
2 ay önce - Pts 16 Ekm 2017, 18:53

Yapılan projelerin daha çok büyükşehir bazında proje edilmesini diliyor be bekliyorum hali hazırda yapılan birçok proje benim çok basitime geliyor katılan varmı?

HBİLGE
2 ay önce - Pts 16 Ekm 2017, 20:03

Dikilecek fidanın ağaç haline gelmesi seneler sürer. Mantık kolay. Kim uğraşacak? Ya komple beton yapıyorlar ya da Karşıyaka'dan, Kardeşler'den ağaç söküp taşıyorlar. Yani dikilen ağaç da gerçek değil. Başka yerden sökülüyor. Kolaycı zihniyette bu raddeye geldik

Akgün5880
1 ay önce - Cum 27 Ekm 2017, 18:43

(+)

İnşallah

beratdemir
1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 21:29

Beklenen ödenek çıktı

Ahmet Turan Gazi Mahallesine yapılması planlanan hanımlar kültür merkezi için beklenen ödenek belediye meclisinden onay aldı.

Bahar HIZAR

Ahmet Turan Gazi Mahallesi son yıllarda dört gözle bekledikleri hanımlar kültür merkezi ne nihayet kavuşacak. Geçtiğimiz günlerde belediye meclisinden onay alan kültür merkezi için 2 milyon TL ödenek ayrılması kararlaştırıldı. Kültür merkezi TOKİ ASM arkasında bulunan alana yapılacak.

Mahalle sakinlerinin sosyal ve kültürel aktivitelerde daha etkin olabilmesi açısından büyük önem arz eden semt evi uzun süredir bekleniyordu. Mahalle muhtarı Asım Boyuneğmez´in de önemli ölçüde çaba gösterdiği beklenti artık gerçekleşecek. Yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanınca gerekli olan ödeneğin çıktı. Şimdi semt evi yapımının en kısa sürede gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Mahallenin kırsal bir bölge olmasından çıkmaya başlamasından ötürü memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri muhtar Asım Boyuneğmez, Belediye Başkanı Sami Aydın ve diğer tüm yetkililere teşekkür etti. Vatandaşlar, Belediye Başkanı Sami Aydın´ın daha önce de cami için yapımı için arsa konusunda yardımcı olduğunu anımsatarak kendisine müteşekkir olduklarını dile getirdiler.

Kaynak : http://bizimsivas.com.tr/haber/beklenen-odenek-ci ...11340.html

beratdemir
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 20:54

Şehrimizin Enerjisi hiç bitmesin diye..
Akıllı Otobüs duraklarımızda artık telefonlarınızıda şarz edebiliyorsunuz.. Yakında tüm duraklarımızda uygulamaya başlıyoruz.. (Sami Aydın)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

alıntıdır.

ihsan gulbilge
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:40

Üniversite öğrencileri soğuk kış günlerinde otobüs beklerken donmamak adina başkandan kapalı klimalı otobüs durağı istediler

MUAMMER TÜRK
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 22:47

SAYIN belediye başkanından ,milleti tıkış tıkış taşıttırmayacak proje üretmesini bekliyorum,metro olur,tramvay olur,metrobüs olur artık kendine kalmış,kızılırmak projesine hız vermesini,kızılırmağın üstünde sivası temsil edecek adam gibi köprü yapmasını,eski sanayinin artık mesele olmaktan çıkarmasını ,sivasa girişlere güzel bir giriş kemerleri yapmasını bekliyorum,yapacağını sanmıyorum ama yinede umut umuttur.

beratdemir
2 gün önce - Cum 15 Arl 2017, 20:34

Sivas belediyesinin araç filosuna kattığı yeni araçlar

(+)

(+)

(+)

(+)

alıntıdır.

Ömer Mete
2 gün önce - Cum 15 Arl 2017, 22:08

Sami Aydın’ın çalışabileceği sadece bir yaz dönemi kaldı. Bu döneme hangi projesini sığdıracak? Kızılırmak mı, Kale mi, Şems-i Sivasî ve diğer meydan projelerini mi, Eski Sanayiyi mi, Teleferiği mi, Yeni Belediye binasını mı? Daha adını sayamadığım irili ufaklı birçok proje var. Bunların hangisini yapacak Sami Bey? Bana kalırsa hiçbirine doğru düzgün başlayamadan bile bu dönemi bitirecek. Sonra da meydanlarda mevcut otobüsleri 8,5 metrelik otobüslerle değiştirmesinin cakasını atar. Ya da Paşabahçe’yi şu kadar büyütmenin gururunu anlatır.

ihsan gulbilge
2 gün önce - Cum 15 Arl 2017, 22:50

Ömer kardeşime katılıyorum , belediye bu döneminde vaat - başarı oranı olarak son derece başarısızdır biri çıkıp bu projeleri yapmak öyle kolay değil derse de saygı duyuyorum .Ama şemsi Sivas'ı meydanı için bir girişim oldu mu ? Kamulaştırma başladı mı ? 1 sene kaldı bunca senede bu yönde bir çalışma yapıldı mı ona bakarım ben . Her dönem büyük projelerin yapılması erteleniyor . Bunu siyasete partiye bağlamayın ben bunu Sivas sevdalısı biri olarak yazıyorum . Tek düşüncem de memleketimin gelişmesi

sayfa 171
« önceki   123 ... 170171172   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET