Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 211
Misafir 472

7 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 17:46

Maliye Bakanına soracaksın o soruyu vergiyi toplayan bizzat bakanlık

Yunus Etlik
7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 20:32

adamlar son derece haklı
Sizde destek olun!

cCcenk38
7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 23:41

Passolig geleli nerdeyse 4 yil olacak.

Protesto amacli hala maclara gidemiyorum.

Insan harbiden uzuluyor bu duruma. Kayserispor’u izlemek istiyoruz, ama karsiyiz sisteme.

4 yildir bekliyorum, hala gelisme yok.

10 yil gecse de almayacagim. Sonunda biz kazanacagiz eminim.

cCcenk38
7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:04

Malatyali Berkant sagolsun 10 bin mesaja ulasmak uzereyim diye baslik acmis ve kendisi 10 bininci mesajimi bu baslikta gormek istedigini belirtti.

Sitede belki en nefret ettigim basliklardan biri, cunku bu fislenmeden dolayi yaklasik 4 yildir adam gibi maclara gidemiyoruz.

Aslinda yazabilecegim cok sey var.

10 bininci mesajim hayirli olsun.

Misafir ef9

7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:17

Yeni statlar acildi ve bu sezon insanlar passolig’e ragmen tribunleri dolduruyor.

Bu kadar takimin sampiyonluk ve Avrupa icin mucadele etmesi.

============

Cenk bu başlıkta passolige saydırıp duruyorsun ama yukarıda yazdığım bu yazıyı da sen yazmışsın başka bir başlıkta.

Taraftar passolige ya da başka bir şeye bakmaz diyoruz. Başarıya bakar. Takım bir nebze başarılı ise, sahadaki futbol biraz keyif veriyor ise kimse passolig massolig dinlemez gider maçlara.

Gitmek istemeyene ise bahane zaten çok. Passolig de sadece bir bahane.

Fişlenme demişsin de, maça kimlerin girdiğini bilmek, it kopuk ne olduğu belli olmayan insanların girdiğini bilmemekten daha doğru bir seçenek.

Kurunun yanında yaş ta yanıyor mu, evet yanıyor. Ama passolig yokken de daha çok kuru yanıyordu.

En basit bir örnek verecek olur isek önceden bir şey olduğunda (küfür ve ya taşkınlık) suçu olan olmayan herkes ceza alıyor stad komple kapanıyordu, şimdi olay nerede oluyor ise o bloktaki maca girenler sadece 1 maç ceza alıyorlar ve yerlerine başkaları da giriyor. Bu açıdan bakinca bile eskiye göre daha mantıklı.

Ayrıca eskiden internet üzerinden bilet alırken TC No verip alıyorduk. Yani yine fişleniyorduk.

ads 1940
7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:19

İyi de hem nefret ediyon hemde diğer başlıklarda passolig sayılarını paylaşıyon olmuyor öyle.

Passolig alanlar bizden değildir onlar taraftardan çok müşteridir o kart taraftar kartı değil bankanın müşteri kartıdır kulüpten çok bankayı zengin etmeye yarar.

cCcenk38
7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:25

Ben sadece Kayserispor basliginda bizim sayimizi paylasiyorum. Tum haberleri yaziyorum bizim basliga. Sayi paylasmakta ne var. Zaten Kayseri’de bir kac kere passoligsiz girdim maclara..

Biz Kayseri’liyiz her turlu caresini buluruz

Rusvet, kacak giris, baskasinin kartiyla giris yapmak, 1 passoligle 2 kisiyle girmek

ads 1940
7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:42

Orası öyle de alan kişi maça gitse de bizden değildir içimizdeki İrlandalılardır onlar.

Eskiden ne güzel kağıt biletlerle stada girip beton tribünde derginin, gazetenin, üstüne oturup maç izlerdik nerde o günler!!

brs1905

7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:51

Gayet güzel bir sistem biletix ilk çıktığında da böyle tepkiler almıştı şimdi kimse statlarda taşkınlık yapamıyor olay çıkmıyor ya onu yapanlarda statlara giremiyor ve pasolige karşı olduklarını söylüyor

buğra osman
7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 01:02

Pasolig hiçbir faydası olmayan bir uygulamadır.
Bugüne kadar yaşanmış bir çok olayda suçluları tespit konusunda son derece başarısız olmuştur.
Zaten asıl amacı yandaşlara futbolseverlerin cebinden para aktarmaktan başkada birşey değildi , güvenlik işin kılıfıdır , bahanesidir.
Ben pasoligin benden aldığı parayı bir zorbaya vermek zorunda kaldığım haraç gibi görüyorum.

sayfa 211
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET