Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Avlu Balıkesir Rekreasyon ve Çevre Düzenleme inşaatı
« önceki   123 ... 151152153154   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 152
ahmet sert
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 22:40

Erdal aynen, memlekete burun kıvıran beğenmeyen çok.Ben de kendimi ayırıyorum bilirsin.Ne diyelim birgün yaşadıkları şehrin her ne kadar çok eksiklikleri olsa da plakası gibi on numara bir şehir olduğunu anladıkları günler gelir inşallah.

bahattin10

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 08:25

Ahmet abi hakli.icinde yasayanlardan begenmeyenler cikiyor dukkanda bana da cok denk geliyor. Atiyor sıkılıyor balıkesir şöyle balikesir boyle diye ancak souyorum adama sen nerelisin diye anadoludan bir sehir ismi yada bazen istanbul cevabi aliyorum. Niye buraya yerlestin o zaman diyorum yaa iste ile baslayan gerisi tutarsiz cumleler duyuyorsun. İnanmayin arkadaslar acik konusayim gelen gitmiyor hatta cevresini de getiriyor. Hele emekliliginde herkesin balikesir plani var. Biz sansliyiz biz zaten burada dogmusuz.

Recep ALKAN
5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 08:55

Üniversiteyi burada okuyup, bir şekilde burada kalan tanıdığım çok fazla insan var.

Balıkesir yaşanılası bir kent.
Genç yaşlarımda bende çok şikayette bulunur, gezecek, takılacak yerleri yok buranın derdim.
Ne zaman yaş ilerleyip, farklı iller gezmeye başladım Balıkesir'in kıymetini o zaman anladım.

Balıkesir'in tek ve en büyük eksik yanı, hizmetkar yöneticilere çok geç ulaşmış olması.
Gelişim evresini henüz tamamlayamadı.
Zamanla gelişen Türkiye ile birlikte Balıkesir'de istenen konuma gelecektir.

Ama tekrar edeyim, bazı imkanları kısıtlı olsa da Balıkesir cidden yaşanılacak bir kent...

ahmet sert
5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 19:23

Avlu sayfasındayız ama neyse, konuya devam edelim.Bir şehirden beklentinizin ne olduğu çok önemli.Eğer beklentiniz çok aşırı derecede yüksek değilse, iyi kötü idare ederim, yetinmeyi bilirim, mutlu olmayı beceririm diyorsanız Balıkesir'de güzel bir yaşantı kurmak mümkün.Şehir dışından gelen insanlarla çok temasım, sohbetim olduğu için biliyorum.İlk başta Balıkesir'den şikayet noktaları, serzenişleri biraz üst seviyede olur.Ancak zaman ilerledikçe, alıştıkça yavaş yavaş onlar da ortama ayak uydurur, uyum gösterir.Geçenlerde bir memur arkadaşla konuşuyoruz,dediği şu:"Abi Muğla'da iş tamam, ama hanım buraya alıştı, bir türlü gitmeye ikna edemiyorum.Bunun gibi bazen çok salladıkları zaman diyorum ki"Kardeşim demediğinizi bırakmıyorsunuz, ama emekli olunca da memleketinize dönmeyip burada kalmaya devam ediyorsunuz. Balıkesir'in Sinop'tan sonra en yaşlı il olduğunu da belirteyim bu arada, önemli sebeplerden biri bu.Velhasıl eksiklikler, yanlışlıklar olsa da Balıkesir yaşamayı bilen için ideal şehirlerden bir tanesi, değerini bilelim.

Misafir 680

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 19:35

Watsons dan fotoğraf atabilir misiniz

ahmet sert
5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 20:04

Alıntı:
Watsons dan fotoğraf atabilir misiniz

Atamayız

Misafir 680

3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 22:43

Çok komik

ahmet sert
3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 23:50

Alıntı:
Çok komik

Teşekkür ederim 681 kere, 680 kardeş, itiraf et hoşuna gitti değil mi?

Mkaynak10
3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 00:15

Tutturmuşsunuz bi watsons bu ne kardeşim böyle burası reklam yeri değil gına getirdiniz artık ..git reklamını başka yerde yap

Misafir c44

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 01:54

Avlu projesi tamamen bitince mükemmel bir yer olucak

sayfa 152
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151152153154   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET