Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 165
ahmet sert
11 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 18:37

Alıntı:
Derli toplu takimlara dis geciremiyoruz


Bahattin o normal de, Samsun'a Ankara'da, Eskişehir'e sahanda,Erzurum'a 3-1 den geri dönüş yaptırıp son dakikaya da 3-2 önde girip birkaç dakika içinde iki gol yeyip 4-3 kaybettiğimiz şekilde saçma sapan puanlar kaybetmeyelim de olsun varsın derli toplu takımlarla en azından beraber kalalım.


Afacan Bartu
11 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 01:07

Ahmet abi sana katılıyorum bu sene ligte kalalım seneye zaten güzel kadro kurulur

Balıkesir sporlu
11 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:04


(+)


İnşallah doğru değildir..Afacan Bartu
11 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:12

Bu şartlar altında ligte kalmaya dua edelim
Ligte daha puan silme cezaları gelebilir Eskişehir bunlardan biri


Balıkesir sporlu
11 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:28

Haberler çoğalmaya başladı. Balıkesirspor'umuzun, Eskişehirspor, Bucaspor, Manisaspor, Karşıyaka, Gaziantepspor'un puanları silinecekmiş.

Afacan Bartu
11 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:06

Onlar puanı silinen takımlar bundan sonrada devamı gelicek eskişehirsporun bildiğim kadarıyla eksi 24 cezası vardı o takımlar içinde balıkesirspor yokahmet sert
11 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 18:24

Ligde kalıcı olmak kolay değil.Bakın yıllarca süper ligde top koşturmuş köklü kulüpler bile zor durumda.O yüzden fantastik düşünceler ile yok şu alınmadı, bu gelmediden ziyade nasıl ekonomik olarak daha iyi duruma geliriz, ayaklarımız üzerinde dururuz, kalıcı gelir kaynakları nasıl oluşturur, kurumsallaşma ve tesisleşme anlamında nasıl daha iyi oluruz sorularına cevap bulmalı ve uygulamaya geçecek güce sahip duruma gelmeliyiz.

Afacan Bartu
11 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:38

Andre Santosa haftaya salıya kadar 358 bin euro ödenmezse 3 veya 6 puani silincekmiş balkesin

ahmet sert
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 19:55

Alıntı:Balıkesirspor Fıfa'lık Oyuncular İle Ödeme Konusunda Anlaştı

Balıkesirspor Baltok Kulübü Başkanı Remzi Bocuk ve Teknik Direktör Can Cangök kulüp binasında mali konular ve bu hafta sonu oynanacak Ümraniyespor maçı öncesi basın açıklaması yaptı. Başkan Boncuk, FIFA’da dosyası olan oyuncular ile anlaştıklarını ve ödemelere başladıklarını söyledi.
Balıkesirspor Baltok yönetimi, kulüp tesislerinde mali, idari ve takımın sorunlarının masaya yatırıldığı bir basın toplantısı düzenledi. Balıkesirspor Baltok Kulüp Başkanı Remzi Boncuk, Balıkesirspor’un mali açıdan Temmuz ayına kadar 25 milyon lira paraya ihtiyacı olduklarını belirtti. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun mali açıdan büyük destek olduğunu, FIFA’da dosyası olan oyuncular ile anlaşma yaptıklarını ve taksitler halinde ödemeleri yaptıklarını belirten Boncuk, alacaklarından dolayı federasyona başvuru yapan Kaptan Nizamettin ile konuştuklarını ve alacaklı futbolcuların sorunlarını çözmek için yönetim olarak çalıştıklarını belirtti.
Teknik Direktör Can Cangök ise Balıkesirspor’un zor günlerden geçtiğini belirterek, “Geçen senelerden gelen transfer yasakları ve mali zorluklar nedeniyle takımda kadro yapılanmamız devam ediyor. Yönetim kurulu parasal olan bu işleri halletmeye çalışıyorlar. Bu sıkıntıların içinde Balıkesirspor iyi yolda devam ediyor. 3 puanımız silinmesiydi 5. sırada olacaktık ama yapacak bir şey yok. Takım olarak biz işimize bakıyoruz. Geçen hafta oynadığımız Giresunspor maçında tedbirli oynadık. Kolay gol atıyoruz ama defans olarak sıkıntılarımız var. Kolay gol yiyoruz. Giresunspor 3 yıldan beri beraber oynayan ve tecrübeli bir takım. Bundan sonraki maçlarda daha iyi sonuç alabileceğimize inanıyorum. Huzurlu olan takımlar ligde daha başarılı oluyor. Bu hafta oynanacak Ümraniyespor karşılaşmasından 3 puan bekliyorum. Hedefimiz ligin son 3 maçını kazanmak. Ligde her takım her takımı yenecek güçte" şeklinde konuştu.

http://www.milliyet.com.tr/balikesirspor-fifa-lik ...r-2452179/Balıkesir sporlu
11 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 13:49


(+)Sözün bittiği yer.. Ceza sahası dışından penaltı kazandı Ümraniye!sayfa 165
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET