Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1862
Erhan Sevgili

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 20:56

arkadaşım füniküler e binilebiliyor. resmen açıldı. Işviçrede o füniküleri yapan şirkette çalışiyorum. iyi bir iş çıkardığımızı düşünüyorum

Misafir f27

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 21:05

Terzici İstanbul'da bulsalar vip koltukları çözümü var masraf yapmayalım bütçeyi kısabiliriz çok açıldı Galatasaray 😄

MeteHan!
2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 21:10

Koltukların tamemen değişmesil lazım. Soluk renkli değil, koyu kırmızı renkte olmalı

lecce
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 11:38

Alıntı:

Şu projedeki GS armalı rampa keşke yapılsa stadımızın dışına!!! Muazzam olur ve dünya tanır bizi

Oraya salon yapılacak. Ama görünüm olarak güzel olurdu bu görüntü.

Bu arada geçen gün Sivas Belediye kupa maçı öncesi, havarayı ve Vadi yi denedik. Güzel olmuş. Maç öncesi için artık stadın dibinde konforlu bir mekana kavuştuk.

brs1905

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:54

Ayağımı kopek ısırdı yoksa akhisar maçına gelecektim

zucchero
3 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 21:55

Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ne yolculuk, 6 gol, iki kırmızı kart, galibiyetle gelen liderlik, maç sonu Muslera’dan üçlü. Hepsi Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Galatasaray-Akhisar Belediyespor maçının tribünden hikayesinde

Yeni videolar için kanala abone olmayı unutmayın

Erdal_koc
1 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 17:37

Arkadaşlar stadımızın çok fazla eksiği var neden sesimizi duyuramıyoruz
Merdiven boşluklarının düzensizliği,tribünleri bölen gri duvarın ve iç duvarların kırmızıya boyanmaması dış cephenin berbatlığı,tribün aydınlatmalarının yetetersizliği sonucu ekranda görünen karanlık tribünler, locaların olduğu kısımda led reklam panolarının olmaması... say say bitmez neden bu işlere artık el atılmıyor.

Misafir 971

1 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 17:41

Epoksi atın dış cepheye kıpkırmızı bitti.

brs1905

1 gün önce - 16:40 (dün)

Allianz arena gibi yapın şu dış cepheyi aq

Misafir 486

23 saat önce - 17:24 (dün)

Bu vizyonsuz yönetim olduğu müddetçe biz daha çok bekleriz.klübü mesaj yağmuruna tutalım anca böyle olur bun işler.tarık çamdala,donka verilen paralarla,faiş bilet fiyatlaryla dış cephe de içi de çoktan yapılırdı

sayfa 1862
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet