Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3484
zafer 1326
3 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 15:35

Teksas tribününün tamamının sadece bu maç özelinde değil, her maç sopalı pankart ve büyük boy bayraklarla donatılması lazım. Aynı Dordmund kale arkası gibi.

ggbeko
3 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 15:55

bu stadda 3d koreografi imkansız beyler. Çatı kaldırmıyormuş

sdgr

3 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 18:02

çatı kaldırmıyor bilgisi yanlış, çatıda bunu güvenli şekilde indirip kaldıracak tesisat mevcut değil.

fatihpmb
3 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 19:51

Buyuk sopali bayraklar olsun yeter. Santrayla beraber ucluden sonra canim feda ile devam edilmeli ondan sonrada yesille beyaz akar kanimiz tum tribun beraber soylemeli. Tribunde en aevmedigim olay ucluden sonra dakika 6'ya kadar bizim icin bilmem kime koy donup duruyor.

saim şahin
2 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:13

koreografi "şike" temalı olacak diye bir söylenti var.

bırakalım milletin şikesini be kardeşim. bakalım kendi işimize. durduk yere karşı tarafı motive etmekte üzerimize yok. daha geçen hafta uyuyan konyalılarla makarayı abartıp atmosferi gerdik.

Bursaspor tribünü işine bakar. milletin şikesinden bilmem nesinden bize ne. Trabzon'da kafamıza atılan saksılardan fidanlık kurulur. başkasının husumetinden bize ne. salın gitsin.

sdgr

2 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:24

saim şahin %100 katılıyorum.

zaten twitter da fb hesapları hemen motivasyon ve şikayet propagandasına başlamış bile.

inşallah karşı takım odaklı değil de Bursaspor odaklı bir çalışma olur, en yeşil beyazından

trabzondaki saksı olayı nedir ben onu bilmiyorum? trabzon ile ilişkiler iyi değil miydi?

ggbeko
2 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:39

sikeyle ilgili değil bizle ilgili tamamen ama karşı takıma yada istambul takımlarına gönderme olabilir

sdgr

2 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:47

ggbeko o kadar da olacak

metiny1453
2 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 12:45

Bu akşam oynanacak olan Bursaspor–Fenerbahçe maçında Timsah Arena tribünlerinde görsel şovlar yapmayı planlayan Bursasporlu taraftarlar sabah saatlerinde yaşanan gelişme ile şok yaşadı.

Hazırladıkları koreografinin yanında yüzlerce bayrak ile tam bir tribün şov yapmaya hazırlanan yeşil beyazlı taraftarların bayrakları, güvenlik gerekçesiyle emniyet güçleri tarafından toplandı.

Güvenlik güçleri tribün liderlerine gerekçe olarak ‘Olay çıkma ihtimalini’ gösterirken, Bursaspor tribün liderleri de sorumluluğun kendilerinde olduğunu belirterek bu güzel şovun engellenmemesini istediler. Tribün liderleri ayrıca camianın ve kentin ileri gelenlerinden de yardım isteyerek sorunun çözülmesini istediler.

http://www.bursa.com/bayrak-sova-engel-n318332/
Daha önce yazdım bayrak olayına emniyet izin vermiyor diye buyurun buradan yakın

Ers1n
2 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 14:15

Bursa Emniyeti iki tarafı da germekten, provoke etmekten başka bir işe yaramayan bir sürü ıvır zıvır uygulamayla neyi amaçlıyor?

Bir yandan Fenerbahçe taraftarından maça gelebilmeleri için bir ton gereksiz prosedür istenip, onları sanki maça değil de başka bir yere gidiyormuşçasına bir psikolojiye sokuyorlar.Bir taraftan burada kendi taraftarımıza reva gördükleri saçma sapan uygulamalarıyla maça gelenleri geriyorlar.

Siz futbolu şov olmaktan çıkaracak hamleler yapmayacaksınız ki zamanla maça gelenler de bir şovun parçası olduğunun bilinçine varacaklar.

sayfa 3484
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet