Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Erkilet Havalimanı
« önceki   123 ... 222324

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
Nazmi

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:14

Alıntı:
Gelecek yaz'dan itibaren Sunexpress Kayseri havalimanina 3 yeni yurt disi hatti daha ilave edecek:

Strasburg (Fransa)
Hamburg (Almanya)
Münster/Osnabrück (Almanya)

Stuttgart Havalimanini fransa gurbetcilerimiz cok kullaniyordu. Strasburg'un ucus agina eklenmesi onlarin adina iyi olacaktir.

Havalimanı Kayseri standarlarında olsa, daha da çok yurt dışından direk uçuşlar olur. Arka sayfadaki mesajımda da belirttiğim gibi, Moskova ile karşılıklı uçuşlar, Erciyes'te kış sezonunun açılmasıyla başladı. Havalimanımızın yeri iyi aslında, şehrin içinde, vatandaş için ulaşım çok kısa ve kolay. Askeri kısmı başka bir yere taşınıp Erkilet Havalimanı büyütülüp tamamen sivil bir havalimanına dönüştürülebilir.

Kadir BAHADIR

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:29

Alıntı:
Şehrin ortasında havaalanı görmek istiyorsanız buyrun İstanbul'a. 15 milyonluk şehrin tam ortasında Atatürk Havalimanı var.

Bırakın taşınmasın, kalsın yerinde.. İstanbul'da havalimanı olduğu halde etrafı binalarla dolu,olmasaydı düşünemiyorum o araziyi

Kayseri'de şehrin gelişimi havalimanı tarafına doğru değil hem de olmasın,daha fazla binalaşıp daha fazla nufüs çekmesi şehrin gelişimini her zaman olumlu etkilemiyor malesef.

Cemoli D18
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:39

Bu havalimanın taşınma fikri bence saçma.
Gayet güzel yeri.
Mevcut yeni otogar bile şehre uzak kalmış durumda.
Bari havalimanı böyle kalsın.

Yunus65
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 08:30

Sacma olabilir ama yeni bir Terminal kesinlikle yapılması lazim. NOKTA

ali alimi012
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 13:44

şimdilik yeter bence geçen kullandım dış hatlardan aktarmalı gelen iç hatlarda inip dış hatlara yürüyor.
peki büyük terminal olsaydı 2 katı diyelim. 2 katı 3 katı o soğukta yürüyecektim. terminalin büyümesinin yanında körük şart. apron 2 katına çıkarılmalı ve 5 körük yapılmalı, terminalde 2 kat büyümeli. bugün başlasa 2023 te biter. bana göre bu yolcu sayısıyla 2023 ten önce başlamaz. gaziantep hızlı bir şekilde yolcu sayısı artıyor. ilk önce körük yapılırsa oraya yapılacak. kayseri gaziantepten sonra 2. sırada diyebiliriz. şimdilik yolcu sayısıyla körük yapılacak limanlar arasında. adana ve trabzon bizden fazla yolcu sayısı bunlara yapılması daha adil olur. ama adana kapanacak mı belli değil. trabzon apron büyük diye yapılmıyor olabilir. diyarbakır haketmediği halde körük yapıldı. kayseride hayli hayli yapılabilir.

ali alimi012
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 13:57

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324
ANA SAYFA -> ULAŞIM