Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Boşanan Erkeklerin Mağdur Edilmesi ve Kuran-ı Kerime Göre Boşanma
« önceki   123 ... 212223

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23

Erkeklerin itibarsızlaştırıldığına katılıyormusunuz?
Katılıyorum. 53.5%  53.5%  [54]
Katılmıyorum 37.6%  37.6%  [38]
Bilgim yok. 8.9%  8.9%  [9]
Toplam Oy : 101

Misafir 665

6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 16:15

'Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, A.K. (42), velayeti annelerinde olan 2 çocuğuyla görüşmesine izin verilmeyince okudukları Mustafa Kemal İlkokulu'nun bahçesinde rastgele 2 el ateş edip, kaçtı. Şans eseri ölen ve yaralanın olmadığı olayda, bahçedeki öğrenciler ve veliler panikle kaçışırken, polis A.K.'nin yakalanması için çalışma başlattı."
ALINIR

Normalde asıl suç işleyen yargı ve polistir, çünkü babanın çocuğu gasp edilmştir. Islamda çocuğun velayeti kaç yaşında olursa olsun babanındır. Kim çocuğu, babanın elinden alırsa suçludur.

Kim ne derse desin? Aslolan Allahın ne dediğidir. Allah, Kuranı Kerimde çocuğun velayetinin babaya ait olduğunu belirtmektedir.

Kimse ama kimse Allahın hükmü üzerine hüküm koyamaz.

Sorun erkeklerden kaynaklanıyor. Allahın hükmünün uygulanması konusunda çaba göstermiyorlar.

Misafir 20b

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 19:24

Hem Kadınların hem erkeklerin birlikte çalışıp eve para getirdikleri bir dünyada çamaşırı,ütüyü,bulaşığı,ev temizliğini, çoçuğun hertürlü ihtiyacını neden kadınların karşılamasını istiyosunuz bence önce buna cevap verin daha sonra nafaka konusuna gelelim

Tamam eşit olsun herşey ben razıyım valla bulaşıkta yukarım ütüde yaparım ama kadının kazandığı kadının erkeğin kazandığı evin olacaksa kadın o bulaşığı yıkamaya mecburdur

Misafir adc

5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 19:37

Ne yani? Baba dediğin adam belki esrarkeş işsiz güçsüz bir adam. Çocuk gene mi bunda kalsın yani? Siz hakkaten seksizmde derece yapmışsınız.

Misafir 799

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:21

Türkiye'de Erkeklerin Boşanamama Cinayetleri hızla devam ediyor.

Amasya'da öldürülen kadının boşanma davası olduğu ortaya çıktı.
http://www.haberturk.com/amasya-da-oldurulen-kadi ...ti-1741734

Misafir 960

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:45

Boşanmaların tek sebebi var;

Tüketim toplumu olduk. Millet doyumsuz oldu.

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET