Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin'de olması gereken mağazalar?
« önceki   123 ... 132133134 ... 138139140   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 133
Oğulhan
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 00:52

Alıntı:
Tavuk Dünyası gibi markalar vardıda bizmi gitmedik

1. Mersin’de yaşamıyorum ama senden çok görüp gezdiğime eminim. Pozcu’da ara sokakta alelade bir tavukçu ile Tavuk Dünyası fiyatları da hemen hemen aynıdır.

2. Mersin’de Tavuk Dünyasının 5 katı pahalı yerler de var. Yarısı kadar daha ucuz tavukçular da var.

Gözünde fazla büyütmüşsün sen Tavuk dünyasını. 16-18₺’ye salata+makarna+tavuk veren Mersin standartlarının çok altında bir marka.

Ben Amerika’da değilim ama sen belli ki mezradasın diğer misafir troliçeler gibi.

Misafir 4fc

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 10:22

Mersin sitelerde oturuyorum Mersinin en merkezi yeri mezra diyorsun. Mersinde o söylediğin yerler kaç tane ? Uyduruk tavukçuları örnek vermişsin birde. Bu dekoradyonda görselde kaç yer var Mersin dışından uydurmak kolay . Kimse 15x5=75 lira vermez bir yemeğe Mersin de yok 5 katı fiyatlı yerler varmış. Üç beş yer olsada kapısından giriyormuyuz biz sanıyorsun?

Misafir cb6

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 10:29

Mersin de olmayan bir marka tavuk dünyası uzaktan yakından benzeri tek biryer bile yok şehirde inşallah iş yapar kapanmaz.

Misafir 8a2

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 10:35

Benim anlamadığım burada misafir sevinip iyi birşeyler söylemiş bundan bile rahatsız olunmuş Sanırım Mersini farklı göstermesi gerekiyordu yani olmadığı ve hiç olamayacağı gibi sizin göstermeye çalıştığınız gibi.

Misafir 821

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 10:39

Alternatiflerin olmadığı bir kent Mersin .Bir öğrenci olarak açıkcası sevindim ben.

önery

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 10:51

Yine saat sabah 10-11 arası ve yine sözde farklı misafirler üşüşmüş başlığa ve yine nedense 10-11 arası yazılan mesajların hepsi sözde olumsuzluk içeriyor

Misafir 166

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 10:56

Bir önerym var buluttan nem kapmayın. Kentte yaşayanlar olarak herkes biliyor nekadar çok olumsuzluk olduğunu bunun dilegetirilmesimi sorun . Her yazan yalan yanlış kusursuz gibi konuşacak değil. Ayrıca tavuk dünyası yoktu ilkkez açıyor gibi cümlelerin nesi olumsuz geliyorsa artık!

ceyhanlı umut
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 11:24

Her mağaza olması mı lazım mersinde anlamadım her mağaza yok diye geri kalmış şehir mi bu ne cahil bir düşünce tavuk dünyası yok diye şehir mi eleştirilir.

Misafir 23e

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:23

Misafir 15 liralık menüyü bir şey sanıyorsan sen hangi şehre gidersen git zaten kapısından geçemezsin. Pozcuda git dolaş onlarca mekan var tavuk yapan gabby grilss, gargi cafe, betül vs vs.

İşsiz sapsız adam gelmiş Tavuk Dünyası açıldı sosyete gider diyor. Sana göre çiğköfteci de sosyete kusura bakma da. Sosyetik adam zaten marina wowo happymoons Midpoint Bigchefsten aşağı da oturmaz.

Misafir ffd

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 10:51

Biraz daha maddi durumu düşük insanlar için alternatifler yapılmalı. Mersinin çoğu kısıtlı imkanlarla yaşıyor ve görüyoruz biraz pahalı yer yapan kapatıp gidiyor birkaç yıl içinde.

sayfa 133
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 132133134 ... 138139140   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET