Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 623
SeTu54
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:05

Biraz sosyal medya takip edeyim dedim bilet fiyatlarinda indirime gidildigi icin kombine alan taraftarlarımız yönetimi topa tutuyor keriz yerine koyulduk gibisinden..

En son SeTu54 tarafından Çrş 06 Arl 2017, 13:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mehmetalisen54

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:08

Tam da bu hafta maça gelecektim, kahretsin yine bilet bulamayacağım Boykot işinden haber var mı bu arada? Ortalık karışık...

SeTu54
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:09

ilker5454

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:32

Kombine sahiplerinin hakkını çok yedi kulüp o bir gerçek. Bir güzellik kıyak da yapmadı sezon başından beri pişman ettirdiler çoğu kişiyi. Benim kombinem var ama biletler bu şekilde olsun her türlü daha güzel olur benim için. Ben maç izlemeye atmosfer izlemeye gidiyorum napayım boş tribünü.
Ama kombine sahiplerinin isyanına da kimse bir şey diyemez bence

Orhan kahraman5454

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:38

Sezon başında

Kombine sahibi olarak kombine fiyatının bilet fiyatına göre ucuz olmasına en çok kızan bendim madem sezonluk kombine aldım normal bilet alan bana göre avantajlı olmaması lazım diye ama

Bundan sonra biletler böyle ucuz olsun sesim çıkmaz o kocaman stad dolsun abi 30 binlik stada 17 18 bin geliyor stad yine boş gibi kalıyor bu stadda 25 binden aşağı düşmemeliyiz gerisi boş

Mete1965
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:01

Açıkçası ben işin yönetiminden hep şikayetçiydim,hala da şikayetçiyim de, fiyat indirimi konusunda eleştirmiyorum.5 tl yüzünden adam maça geliyorsa zaten o adam fakir fukaradır yahu.bir insanın kıstası 5 tl olmamalı. o kadar garibansa hoş ne işin var maçta, git evinde otur 2 saat sonra internet den izle.

hoş şimdi bu kalabalık yüzünden biz yer bulamayız tribünlere.

bizim yönetim aşırı vasat ya, öyle cicili bicili işler yaparak kurumsal olunur sanıyorlar.insan üzülüyor ya böyle imkanlar içerisinde böyle saçma sapan işler yapmak.

seneye bakıcam,lig atlar isek ve adam gibi kombine sistemi olursa numaralı alıcam ama yok böyle aptal saptal yok geçici yok bilmem ne,babayı alırlar bu kez.

Orhan kahraman5454

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:09

Aslına bakarsan numaralı tribün hariç diğer tribünlerde 5 TL inmesi insanı fazla etkilemez ama numaralı da alt tribün 50tl iken 25 TL ye yani yarı yarı fiyata düşmesi numaralı tribüne 100 de 100 ilgi alaka sağlar bu hafta nasipse numaralı tribün hınca hınç dolacaktır stad açılışında olduğu gibi

Bizimde üst tribünler zaten tıka basa her maç ful doluydu şimdi nasıl olacak bilmiyorum

Misafir 40b

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:18

yahu şu kafeterya olaylarını halledemediler çay kahve olmazmı yahu... adam gibi büfe açsınlar

Orhan kahraman5454

6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 18:48

Tek düşüncemiz şampiyonluk

Rüstemler Tesisleri’nde İsmail Gürses’le bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “3 haftalık bir galibiyet serisi yakaladık. Zirveye bir adım daha yaklaştık. Her zaman ifade ediyoruz; bizim tek düşüncemiz şampiyonluk. Şehir olarak şampiyonluğa kilitlendik” dedi. Gürses ise sezon sonu şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Rüstemler Tesisleri’ni ziyaret etti. Kulüp Başkanı İsmail Gürses’ten takımın son durumu hakkında bilgiler alan Başkan Toçoğlu, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getirerek şampiyonluğa kilitlendiklerini belirtti.

Tek hedefimiz şampiyonluk
Başkan Zeki Toçoğlu, “Bugün Kulüp Başkanımız İsmail Gürses’i ziyaret ettim, takımımızın son durumuyla ilgili bilgiler aldım. Son zamanlarda güzel galibiyetler aldık. 3 haftalık bir galibiyet serisi yakaladık. Zirveye bir adım daha yaklaştık. Ligin ilk yarısının tamamlanmasına da 2 maç kaldı. Bu mücadelelerden de kayıpsız bir şekilde ayrılmak istiyoruz. Her zaman ifade ediyoruz; bizim tek hedefimiz şampiyonluk. Şehir olarak şampiyonluğa kilitlendik. Bu vesileyle Silivrispor maçı öncesi takımımıza ve teknik ekibimize başarılar diliyorum” dedi.

Şampiyonluğa kilitlendik
Başkan Zeki Toçoğlu’na destekleri dolayısıyla teşekkür eden Kulüp Başkanı İsmail Gürses, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu her zaman bizim yanımızda oldu. Desteklerini her zaman gösterdi. Allah razı olsun. Takım olarak da güzel bir hava yakaladık. Engin hocamızın gelişinin ardından 3 haftalık bir galibiyet serisi elde ettik. İnşallah daha da iyi olacağız. Hepimiz şampiyonluk için kilitlendik. Sezon sonu şampiyonluk ipini göğüsleyen takım biz olacağız” dedi.

SeTu54
5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 12:25

Zaman geçmek bilmiyor biran önce maç günü gelsin bugün biletler satışa çıkıyor

sayfa 623
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET