Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli Belediyesi Projeleri
« önceki   123 ... 107108109 ... 116117118   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 108
mehmet20
1 yıl önce - Cum 01 Arl 2017, 15:04

Büyük başkan Zolan başladıysa bitirir Büyükmüş

Dangerous Davut
1 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 09:35

BOZBURUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI VE ÇEVRE YOLU

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ulaşım alanında yaptığı yatırımların en önemli adımlarından birisi olan Bozburun Köprülü Kavşağı ve yeni çevre yolu tamamlandı. Bozburun Köprülü Kavşağı ve çevre yolu projesi ile İzmir yolu Ankara yoluna bağlanarak, Denizli’nin şehir içi trafiği rahat bir nefes alacak.Denizli Büyükşehir Belediyesinin ulaşım alanında yaptığı yatırımlar hizmete girmeye devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın kentin ulaşımında çığır açacak yatırımlarından olan Ankara-İzmir çevreyolu üzerinde yapılan Bozburun Köprülü Kavşağı ve yeni çevre yolu tamamlandı. Bu kapsamda inşa edilen Bozburun Köprülü Kavşağı'ndaki köprü uzunluğu 45 metre, genişliği ise 25 metre olarak yapıldı. 12 metre genişliğinde iki şeritli yolun bulunduğu Bozburun Köprülü Kavşağı bağlantı yolları ile beraber 900 metre olarak yapıldı. Yapımı hızla devam eden Hal Köprülü Kavşağı ve Üçler'deki 50 metre genişliğindeki çevre yoluna bağlanacak olan Bozburun Köprülü Kavşağı ve yeni çevre yolu, Üçgen bölgesindeki trafiği rahatlatarak, şehir merkezindeki trafiğe yeni bir soluk getirecek. Projenin tamamlanması ile birlikte Bozburun Mahallesi’nin dar sokaklarındaki trafik yoğunluğu azalarak, mahalle içerisinde yaşanacak olası kazalarında önüne geçilecek.

"ŞEHİR MERKEZİNDEKİ YOĞUNLUĞU AZALTACAĞIZ"
Ulaşım alanında yapılan yatırımların hizmete girmeye devam ettiğini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bozburun Köprülü Kavşağı’nı tamamlayarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Ulaşım alanında yaptığımız yatırımların içerisinde Bozburun Köprülü Kavşağı önemli bir yer tutuyor. Ankara - İzmir Çevreyolu’nun şehir merkezi ile bağlantısını sağladığımız nokta burası olacak. Bu yolun devamında İzmir yolu üzerinde sona yaklaştığımız Hal Köprülü Kavşağı projesi ile Üçler de yapımı devam eden ve Denizli’nin yeni çevre yolu olacak 50 metre genişliğindeki çevre yolumuza bağlayarak, şehir merkezinde trafik yoğunluğunu azaltmayı amaçlıyoruz” dedi.

"DAHA GÜVENLİ BİR ULAŞIM SAĞLIYORUZ"
Bozburun Köprülü Kavşağı projesi ile Bozburun Mahallesi’ndeki trafik yoğunluğunun da önüne geçerek güvenli bir ulaşım sağlayacaklarını ifade eden Başkan Zolan, "Çevre yolunu kullanan ve şehir merkezine gidecek olan vatandaşlarımız Bozburun Mahallemizdeki dar sokaklardan geçmek zorunda kalıyordu. Bu güvenlik açısından riskler barındırıyor ve yoğun araç trafiği mahalle halkımızı tedirgin edebiliyordu. Bozburun Köprülü Kavşağı ile standartları yüksek bir yol yaparak, hem trafik yoğunluğunu azaltıyoruz hem de vatandaşlarımızın daha güvenle yolculuk yapmasını sağlıyoruz” dedi.

PROJENİN GETİRDİKLERİ
Denizli’nin şehirler arası bağlantı noktası olan Üçgen Meydanı'nın yükünün azalacağı Bozburun Köprülü Kavşağı ve çevreyolu projesi ile şehrin üst kısımlarında bulunan 1200 Evler, Hallaçlar, Çakmak, Göveçlik ve çevresindeki bölgelere ulaşım daha rahat ve kesintisiz bir şekilde sağlanacak. Bu yol Ahmet Nazif Zorlu Sitesi’nden İzmir Bulvarı’na; hal bölgesinden Umut 2 ve Umut 3’lerin bulunduğu Karahasanlı, Çakmak ve Yenişafak mahallelerine bağlanacak. Organize Sanayi Bölgesine ve Ankara yönüne gitmek isteyenler ile oradan gelmek isteyen vatandaşlar bu yolu kullanacak. Böylece bu bölgede yaşayan vatandaşlar Üçgen Meydanı'na inmeden Ankara yoluna çıkmış olacak.
En son Dangerous Davut tarafından Prş 07 Arl 2017, 18:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Dangerous Davut
1 yıl önce - Prş 07 Arl 2017, 17:30

S A N A Y İ K Ö P R Ü S Ü


marble88
1 yıl önce - Pts 11 Arl 2017, 12:41

Köprülü kavşakların bitip hizmete girmesi büyük rahatlama sağlar ama şehir içindeki yolların kalitesi maalesef köy yollarını aratmıyor. Alt ve üst yapısı yeni bitirilen ulus caddesi ve askeri yol dışında sorunsuz, çukursuz, engebesiz gidilecek tek bir cadde veya sokak yok. Koca yaz geçti ama doğru dürüst asfaltlama yapılmadı. İlk belediye seçiminde ak parti öyle bir çöküş yaşayacak ki buna inanamayacaklar. Tüm seçimlerde ak partiye oy vermiş ama bundan sonraki belediye seçimlerinde asla oy vermeyecek birisi olarak yazdım.

Misafir 95b

1 yıl önce - Sal 12 Arl 2017, 15:38

Sanayi kavşağı ile hal kavşağı çalışmaları ne durumda oraları gören var mı

Misafir 31b

1 yıl önce - Sal 12 Arl 2017, 15:45

Sanayi kavşağı ve hal kavşağı ocak ayında hizmete girer. Belki Hal kavşağı biraz gecikebilir.ismailyuksel
1 yıl önce - Sal 12 Arl 2017, 22:33

Benim icin bir hizmeti varki belediyenin tek basina olumlu bakmama yeter. Buyuksehir belediyesi yakin zamanda evde bakim hizmetinin yaninda evde sağlık hizmeti baslatti ve en onemli hizmeti hasta nakil ambulansi alarak hastalari hastaneye götürüp getirmek.

Babam 6 aydir yataga bagimli ve kalp durmasina bagli beyin hasari sonucu 6 aydir solunum makinasina bagliydi, sürekli universite hastanesine muayeneye gidip gelmesi gerekiyor. İnanin bizim icin hastaneye gidip gelmek eziyete donuyordu. Solunum makinasina bagli olduğu icin saglik bakanliginin evde bakim ambulansi goturmuyor, 112 nakil ambulansi mesaiye 10 da basliyor gelene kadar 11 oluyor, o da binbir yalvarma ile, universite hastanesine goturmuyorlar. Hadi goturduler donuste almaya gelmiyorlar, universite de kendi nakil ambulansiyla eve getirmiyor ozel sirketlerin kucağına atiyor(3km yere 150 lira istiyorlar). Babam koridorda sedyede solunum makinasina bagli ve oksijen destekli 2 saat bekledigimizi bilirim ambulans gelsinde bizi gotursun diye. Ama buyuksehir kendi nakil ambulans servisini kurarak bizi bu dertten kurtardi. Allah yapandan razi olsun, isleri rast gitsin.


Misafir 28f

1 yıl önce - Sal 12 Arl 2017, 22:42

Denizli Belediyesinin cenaze hizmetleri ve taziye çadırı uygulaması, Aydın ve İzmir de var mı?

Misafir 64e

1 yıl önce - Cum 15 Arl 2017, 13:40

Aydın izmir sayfalarına sorun isterseniz .

Dangerous Davut
1 yıl önce - Cum 15 Arl 2017, 23:06


sayfa 108
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 107108109 ... 116117118   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET