Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 234
Misafir dac

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 19:00

Valla böyle kötü sonuçlar almaya devam ederlerse kümeye düşerler.

zekist
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 15:18

ya gerçekten merak ediyorum. bu yönetim gelirken birsürü projemiz var diyordu. altyapı felan diyordu.. ne yapıldı bugüne kadar? hayata geçirilen yeni bir proje var mı? yoksa her şey palavramıydı?

Mustafabey 01
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 15:49

Ne proje,ne altyapı,nede takımı şampiyon yapmak hedefleri.Giden yönetimde tek derdi demirsporun gelirlerini yemekti,şimdiki yönetiminde tek derdi demirsporu yemek,
Daha çok borçlandırmak,hiç bir katkıları yok böyle adamlar niye yönetime gelir veya bunları kim seçiyor o ayrı bir konu.Geçen sene en azında biraz playoff iddası oluyordu üst sıralardaydı bu sene o da yok malesef.

Murat Ds
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 16:24

Demirspor küçük olsun bizim olsun, kafasındalar. Bunlardan bu kulübe hayır gelmeyecegi başından belliydi.

zekist
6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 15:06

adanadaki takımların en azından bir bursaspor veya trabzonspor ayarında olması lazım. taraftar ve şehir olarak bunlardan eksiği yok, artısı var..

bence tek kurtuluş yolu öncelikle siyasi tiplerden kurtulup, şirketleşmek ve projeler üretmek. Şirkete de arkası güçlü bir grubu veya iş adamını ortak alıp, kulübü profesyonel bir şekilde yönetebilirsek, o zaman başarılı oluruz..

adana takımlarının avrupa kupalarında oynadığını hayal etsenize, şehire nasıl bir enerji gelirdi..

aslında çukurovanın bu gücü var ama kullanamıyor maalesef!

Misafir 9d7

6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 17:30

Sportif başarı gelirse sponsor artarak devam eder başarı yoksa kimse sahip çıkacağına tahmin etmiyorum

Murat Ds
4 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 23:49

Erzurumspor: 2 Adana Demirspor'umuz: 0 MS

Galibiyet hasretimiz 2 ay olacak bu gidisle. Bu yönetimden bir sey olmaz dedik dinletemedik. Koskoca kulübü madar edecekler.

sayfa 234
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET