Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 234
Misafir dac

11 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 19:00

Valla böyle kötü sonuçlar almaya devam ederlerse kümeye düşerler.

zekist
11 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 15:18

ya gerçekten merak ediyorum. bu yönetim gelirken birsürü projemiz var diyordu. altyapı felan diyordu.. ne yapıldı bugüne kadar? hayata geçirilen yeni bir proje var mı? yoksa her şey palavramıydı?

Mustafabey 01
11 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 15:49

Ne proje,ne altyapı,nede takımı şampiyon yapmak hedefleri.Giden yönetimde tek derdi demirsporun gelirlerini yemekti,şimdiki yönetiminde tek derdi demirsporu yemek,
Daha çok borçlandırmak,hiç bir katkıları yok böyle adamlar niye yönetime gelir veya bunları kim seçiyor o ayrı bir konu.Geçen sene en azında biraz playoff iddası oluyordu üst sıralardaydı bu sene o da yok malesef.

Murat Ds
11 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 16:24

Demirspor küçük olsun bizim olsun, kafasındalar. Bunlardan bu kulübe hayır gelmeyecegi başından belliydi.

zekist
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 15:06

adanadaki takımların en azından bir bursaspor veya trabzonspor ayarında olması lazım. taraftar ve şehir olarak bunlardan eksiği yok, artısı var..

bence tek kurtuluş yolu öncelikle siyasi tiplerden kurtulup, şirketleşmek ve projeler üretmek. Şirkete de arkası güçlü bir grubu veya iş adamını ortak alıp, kulübü profesyonel bir şekilde yönetebilirsek, o zaman başarılı oluruz..

adana takımlarının avrupa kupalarında oynadığını hayal etsenize, şehire nasıl bir enerji gelirdi..

aslında çukurovanın bu gücü var ama kullanamıyor maalesef!

Misafir 9d7

11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 17:30

Sportif başarı gelirse sponsor artarak devam eder başarı yoksa kimse sahip çıkacağına tahmin etmiyorum

Murat Ds
11 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 23:49

Erzurumspor: 2 Adana Demirspor'umuz: 0 MS

Galibiyet hasretimiz 2 ay olacak bu gidisle. Bu yönetimden bir sey olmaz dedik dinletemedik. Koskoca kulübü madar edecekler.

Dangerous Davut
11 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 22:20
Deplasman Dönüşü Adana Demirspor Taraftarından Korkunç Saldırı!

TFF 1.Ligde Pazar günü İzmir'e Altınordu deplasmanına giden bir grup Adana Demirspor taraftarı dönüş yolunda karşılaştıkları Kayserispor taraftarlarına saldırdı.

GENÇ TARAFTARA PALA VE BIÇAKLA SALDIRDILAR

TFF 1.Ligin 16.haftasında Altınordu ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Adana Demirspor taraftarları dönüş yolunda ortalığı birbirine kattı. Afyonkarahisar'da bulunan Kolaylı Dinlenme Tesisleri'nde kendileri gibi deplasmandan dönen Kayserispor taraftarları ile karşılaşan Adana Demirspor taraftarları yaşları 16 ile 18 arasında değişen gençlere bıçak ve palalarla saldırdı.

KENDİLERİNİ TUVALETE KİTLEYEREK KURTULDULAR

4 otobüsle tesislere gelen Adana Demirspor taraftarları içeride gördükleri, Akhisar deplasmanından dönen Kayserispor taraftarlarına saldırdı. Ortalığın karıştığı kavgada Kayserispor taraftarlarını linç eden Adana Demirspor taraftarlarının 4 kişiyi de bıçakladığı iddia edildi. Bu sırada bazı Kayserispor taraftarları kendilerini tuvalete kilitleyerek kurtardı.

Murat Ds
11 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 23:02

Saldırdı dediginiz kayserispor taraftarları bunlar. Bunlar sataşmasa Demirspor taraftarı bir şey yapmaz.

(+)

Murat Ds
11 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 19:51

Adana Demirspor'umuz yarın ankaragücü ile karşılaşacak. Ancak benim bizim adımıza futbol namına gram bir şey ortaya koyacağımızı düşünmüyorum. Bu yönetim ve bu kalitesiz futbolcular olduğu sürece galibiyet almamız zor. Allah bundan sonraki maçlarda yardımcımız olsun. Çok kalitesiz bir kadromuz var.

sayfa 234
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET