Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bosphorus Ankara
« önceki   123 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
Uzman eczacı
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 10:48
Sayın Misafir 49a 2.Etap 4+1

Evet arkadaşım inşaat ilk çıktığında biz de balkona bakmıştık çok fazla küçültmüşler nerdeyse 1,5 seramik. Biz de çok üzüldük gittik konuştuk balkonu küçültüp salona vermişler. Ama 3+1 e baktık o örnek daireyle aynı geniş ferah. Evin sadece salonun balkonunun değil her tarafından küçülttüler kataloktaki metrekareleri yapsalardı çok geniş ferah olacaktı. Ama bundan sonra metrekareye dair yapacak birşey yok arkadaşım biz iç malzemelerini örnek daireyle aynı kaliteli bir şekilde yaptırma derdine düştük

TSN25
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 11:25
sondurum

Ya arkadaslar insaatlarda 3 uncu etapta son durum nedir acaba cam cerceveler takilmaya baslandimi.

TSN25
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 11:45
seramik

Dairelere dosenen seramiklerin olculeri kaca kac acaba bilen varmi.

Misafir e42

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 17:10

2 inci ve 3 üncü etaptan daire alanlar; İç malzemeleri çok sıkı takip edin. 1 inci etapta örnek dairedekinden çok farklı mutfak dolapları yaptılar. Dürüstlük ve ticari ahlak ne yazık ki yok.

Misafir 4c6

6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 08:15

Daha önce örnek daireyi görmüştüm. 1.etap örnek daire ile alakası yok. Islak zeminler ve banyo granitti, Normal fayans yapmışlar. Mutfak dolapları daha dar. Banyonun yarısı duvar kağıdı ve seramik yapılmamış. Duşakabinde duş teknesi yok. Duşakabinin sızdırıp antreye kadar ulaşması kuvvetle muhtemel. Tavan daha basıktı ve daire salon ve yatak odası daha küçüktü. İnşaat sırasında da gezmiştim. Parkeler türk malı idi, camların üzerinde ostim hüseyin cam yazıyordu. 3.etapıda gezme fırsatı buldum. Özellikle butik daireler 1.etapdaki evlerden daha kötü, nerdeyse aynı büyüklüğe 3+1 sığdırılmaya çalışılmış. Salona köşe takım bile zor sığar. 2. ve 3.etap dış cephesi hiç olmamış. İstanbul yolundan geçerken binalar çok sırıtıyor bembeyaz ve güneş vurunca dalgalı gözüküyor. Dış cephe sıvası serpme ve inşaat sınıflarına baktığımda serpme 3.sınıf inşaatlarda kullanılır diyor cetvelde. Otopark göremedim henüz ben. 500 küsür daire aracını nereye parkedecek. 3. etapta okul olacağı söyleniyor. Bu durumda yüzme havuzu nerede olacak. Bunlar hep soru işareti. İstenilen fiyatlar çok uçuk. Reel piyasa inşaat bittikten 2 yıl sonra oluşacak gibi. Beklemedeyiz. Bölgede diğer projelerdede yüksek fiyatlar çekiliyordu 3-4 yıldır aynı fiyata satılıyor. Hatta daha düşüğe satılanlar bile var.

TSN25
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 09:59
misafir 4C6

Kardesim sizin bu pirojede eviniz varmi yokmu yoksa neden bukadar yorum yapma geregi duydugunuzu anlamadim bende gezdim 3 etabi daire icleri seramik olarak dosenmis granit zaten olmayacakti ornek dairedede bulunan banyodada kuvet yok nerden cikariyorsun kuveti tamam eksikleri yazalim ama karalama kampanyasinada donusturmeyelim lutfen sayet projede evin yoksa yorum yapimaniza gerek yok birakinda bizler ugrasalim siz gidin baska yerle ilgilenin lutfen

Misafir 8c3

6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:15

TSN25 3.etap inşaatı biraz amatörce baştan salma yapılıyor gibi, 15. kattan adam el arabasıyla molozları balkondan aşağıya boşaltıyor. Ben gezdim bazı kolonlarda yanlış kalıp imalatıı nedeniyle donatılar çıplak gözle görülüyor. Örnek dairede büyük parça derzsiz granit görünümlü diye hatırlıyorum. 3.Etapa döşenenler derzli daha küçük ve renk tonu farkı var. İşçiler yemek yiyor içiyor, üzerine parke döşüyor. Mutfak dolabı konusunda sitelerde bir firma yapacakmış, facebookta gördüm reklamını. Birde havalar yağışlı sürekli bina zeminini su basmaya başladı. Binaya oturmadan korozyon oluşacak bu gidişle. Bina girişi nereden olacak , dükkan ve bina arasında boşluk var oradanmı olacak. Bulvar 312 yi yapan firma daha profesyonel gibi geldi, 3.etapı yapanlardan. Gerçi orada 115 m2 diyor, bakalım gerçeği ne olacak.

Saral_
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 11:57

Sürgülü kapının iptal edilmesi iyi olmuş bence. Sürgülü kapının görüntüsü, eve kattıgı hava falan elbetteki hoş, ama hangi marka olursa olsun zaman içinde bir şekilde mekanizmasında sorunlar oluşuyor. Bu yüzden sürgülü kapıyı iptal ettirip normal doğrama dönen pek çok insan tanıyorum.

Saral_
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 12:00

Örnek dairede ıslak zeminler ve banyo granit değil bu arada, granit olması da çok saçma olurdu zaten.
(döşenme zorluğu, kalınlıgının seramikten fazla olması nedeniyle ortaya çıkacak detay problemleri vs nedeniyle)

ÖKSC
6 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 18:48
ONALTIN AŞ.bosphorus eryaman

Biz evi örnek daireye bakarak aldık oradaki yapılar ve markalar bizim bu evleri almamızda etken oldu.her hangi bir değişiklik bizim bu projedeki onaltın A.Ş ye olan güvenimizi boşa çıkaracaktır.eminimki bu şirketin diğer projeleride bulvar 312 gibi bundan etkilenecektir.bundan sonra geriye tek seçenek olarak hakkımızı aramak için mahkeme ve gerekirse medyaya başvurmak olacaktır burdan onaltın AŞ. ye duyrulur.

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet