Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 979
picco_z
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 17:36

Arkadaşlar konuyla alakasız ama bloklara ambiyans ışıklandırması yapılacak mı acaba?
Gündüz Ankara’nın hemen hemen her noktasından görünen site gece kayıplara karışıyor

asa1973
5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 10:36

Sayın üyeler, kışın en zor zamanında ortalama ne kadar yaktınız acaba ? Siteye hafta sonu bakmaya geleceğim kat-bahçeli bir çatı katı dairesi için (11.kat/11 Katlı blok). Acaba site içinde satılık daireler için ayrı bir pano var mı ? hepsini topluca görebileceğim. Birde sitenin iskan raporu alındı mı takip ettiğim kadarı ile 2 etap da teslim edildi.
Sormak istediğim bir konu da metro durağına servis sorunu. Bu servis süreklilik arz ediyor mu?

Selamlar.

Nblokcu
5 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 16:56

Sadece servis konusunda cevap verebilirim. Düzenli olarak servis var.Diğer sorduğunuz sorular ile ilgili bilgim yok

Bende bir soru sormak istiyorum.Mutfakta bulunan anten prizinden TV yi çalıştıramadım.Benim TV de sadece S bandı ve C bandı var.Yani kablo Tv için ve çatı anteni için.Acaba özel bir kablo falanmı gerekiyor.Sizler mutfakda yayın izleyebiliyormusunuz?

rbc49
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 09:31

biz mutfaktaki prizi değiştirerek yayın aldık. oturma odasındaki ve salondaki gibi çift girişli olması gerekiyor ama var olan tek girişli bu yüzden uydudan yayın alınamıyor

misafirden
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 14:15

Alıntı:
biz mutfaktaki prizi değiştirerek yayın aldık. oturma odasındaki ve salondaki gibi çift girişli olması gerekiyor ama var olan tek girişli bu yüzden uydudan yayın alınamıyor

Evin tüm prizlerinde uydu yayını mevcut. Bazı prizler hem dişi hem de F konnektör bağlantılı olmak üzere ikili, bazıları ise sadece dişi uçla bağlantı yapılabilecek şekilde.

Mutfak gibi tek çıkışlı prizlerde yapılması gereken bir tarafı duvardaki prize takılacak şekilde dişi uçlu diğer tarafı uydu alıcısına veya tv'nin dahili uydu alıcısına takılabilecek şekilde F konnektörlü kablo temin etmek.

Bu nedenle priz değişkliğine ihtiyaç yok.

Evin hiçbir yerinde karasal yayın (klasik anten) bulunmuyor. Uydu cihazı için yayın bulunmaktadır.

Nblokcu
4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 15:58

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bana ofisten uydu anteni ve 60 kanallı karasal yayın var demişlerdi. Meğer yokmuş. Beni yanıltan ofis oldu.Teşekkürler.

asa1973
9 saat önce - 13:30 (bugün)

Sayın site sakinleri, haftasonu siteye geldim 2 satılık daireye baktım. Çevre sanayi bölgesi olması, aidatın gereksiz yüksek olması ve fiyatın bir kademe yüksek olması düşündürüyor beni. Gönlümden almak geçiyor, yer olarak iyi, ulaşım açısından fena değil, metroya ring olması avantaj, ancak baktığım daire bulvara sıfır olan blok ve peyzaja bakmasına rağmen aşırı derecede yoldan ses alıyor, bir de fark etmediğim olumsuzluklar var mıdır bilemiyorum. Tavsiyesi olan olabilir mi acaba ? 1-1,5 yıl oturup da iyi ki almışım ya da almasaydım daha iyi idi diyen arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. daire içindeki eksikler veya asansör sayısı gibi olumsuzluklar değil kastım. Buradaki site yaşantısı, balkondan izmarit atanlar, site içine kaldırıma park edip korna çalanlar (bu örneğe bizzat şahit oldum) durum nedir acaba ? "Dışardan gözüken ve aslında olanı" merak ediyorum açıkçası. Selamlar.

picco_z
8 saat önce - 14:13 (bugün)

Etlik şehir hastanesi bittiği zaman Onkoloji Hastanesi yıkılacak ve Türkerler Holding’e satılan arsasında yerine yüksek katlı güzel bir yapı gelecektir..Mini bir Skyline desek bölge geleceği için yanlış olmaz sanırım

Sitede yaşamadığım için bir şey demek güç ama ulaşım olarak çok rahat edeceksiniz

asa1973
6 saat önce - 16:27 (bugün)

Sayın picco_z, bahsettiğiniz yer içeride olması ana yoldan gelen ses açısından daha avantajlı ama acaba yakın zamanda başlar mı ? onkoloji hastanesi ne zaman yıkılır bunlar soru işareti. Haftasonu çocuklar ile birlikte sitede olacağım ve bir karar almaya çalışacağız.

sayfa 979
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet