Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 22
hakan023
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 15:23

Uzadıkça uzamasından belliydi bişeylerin eksik olduğu veya ters gittiği. Umarım başbakanlık daha iyi düzenleyip biran evvel hayata geçirir

kaanzng23
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 15:51

Elazığ geldi zaman Bakanın davranışlarını bu şehir unutmadı böyle olması belki daha iyi. İnşallah şehir için daha hayırlı olur.

KEMALİYE 23
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:43

Erken seçim olursa seçim yatırımı olarak kullanacaktır hükümet.Yine bir sürü söz verilecek yine kocaman bir hüsran Yazık şu Doğu Anadolu kentlerine güneydoğu şehirlerine trilyonlar aktarılırken tanıtımı hadsafada yapılırken Doğuya ilk defa piyango vurdu dedik onuda yine seçim yatırımı yapacaklar anlaşılan.Sonra bu kadar süreç yeniden işleyecek herhalde 2020 de üretim başlar o da takipçileri olursa amacım kimseyi yönlendirmek değil siyasetçide değilim ama gönül verdiğim şehirlerin bu kadar görmezden gelinmesi canımı sıkıyor insanlar gözünü açsın bir zahmet bu iş sandık patlatmaya benzemiyor

Tolga Dt
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:47

İşte böyle bekler dururuz. 2019 da 1 tane yatırımcı gelir yatırım yapar. Onunla da propagandalarını yaparlar yemin ederim ülkenin en gereksiz ve boş bürokratları bizde.

hazarkentli
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 20:12

Alıntı:
Elazığ geldi zaman Bakanın davranışlarını bu şehir unutmadı böyle olması belki daha iyi. İnşallah şehir için daha hayırlı olur.

Bakan Suat Kılıç , Siyah camla kaplı minübüsünden inip stadyum için gösterilen yere bile bakmadı.Siyah gözlüklerini çıkarıp konuştuğu kişinin gözünün içine bile bakmadı.Stadyumu soran gazeteciyi fırçalayıp gözünün yaşına bakmadı.
Baktığı gördüğü yer memleketi Samsundu. iline bakıyor başkasına bakmıyordu.
O gitti aynı soyadlı hemşehrisi Akif Çağatay kılıç geldi.Referandum öncesi apar topar attığı bir twit ile sözümona stadyum resmini paylaştı. Stadyum projesini ise en yetkili kişi görmüş beğenmiş ama başkada gören olmamıştı. Durumdan vazife çıkaran il erkanı ve spor müdürü kazma kürek ile stadyum koltuğunu sökmeye soyunmuştu.Bu Bakan da memleketine baktı.Öyle bir baktıki yapmadığı spor tesisleri kalmadığı için memleketine spor oyunlarını organize ederken, Elazığa seçim öncesi stadyum oyununu organize etti.
Kalkınma Bakanı memleketini oto yola, hızlı trene ve spor Bakanından rol kaparak 25 bin kişilik stadyuma kavuştururken bizim hissemize de toplantıda soru soranları fırçalamak düştü.
Yani örnek gani hizmet hani
Yediği fırçayı gururla Bibordlara asan TSO Başkanı (aday) Sabırsızmış, sabretmedinde ne oldu? Sabır bu memleketin adı oldu.Sabretmekten ya sabır çekmekten başka ne oldu?

yasin99
1 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 17:39
cazibe merkezleri programı

Buda yalan oldu sanırım insanların aklıyla dalga geçmek bu olsa gerek.

hazarkentli
1 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 18:08

Cazibe merkezleri konusunda Elazığ Başbakan'ın ziyaretinde aradığı cevabı bulamamış, etrafınını saran sallabaşlar da Ağınlıların yaptığını bile yapma becerisini gösteremeyince ve il Başkanlığı Başbakana doğrudan talep aktarma imkanınıda sağlayamayınca herhangi bir fayda elde edilememiş

yasin99
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 17:57
Cazibe merkezleri

Son durum nedir ?

Hasan Bakırtaş
6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 16:00

Elazığ Ak parti teşkilatı sıfır. ben oy veriyorum ama elazığ ak parti günümüz türkiyesine yakısmayan bir atalet içinde. ellerinden bir iş gelmiyor. takım elbise gravatla olmuyor bu işler. demekki bizde müstehakız. elazığ da farklı bir ak parti istiyorum.

sayfa 22
« önceki   123 ... 202122
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET