Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kentsel Dönüşüm - Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler[15000 konut]
« önceki   123 ... 3839404142   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 39
Mert Karakoyun

1 yıl önce - Sal 11 Tem 2017, 21:23

Evet fotoğraflar dünden.

Mert Karakoyun

10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 15:40
KEPENEK MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ


Alıntı:


Şahinbey Belediyesi, ilçeye dokunuyor

"Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ile birlikte Kepenek Mahallesi’nde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi."

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ile birlikte Kepenek Mahallesi’nde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi.
Şahinbey Belediyesi, daha yaşanılabilir alanlar oluşturmak için yaptığı çalışmaları aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarını hızla sürdüren Şahinbey Belediyesi bu anlamda önemli adımlar attı.

ÇOK ÖNEMLİ İŞLER YAPILDI

AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Şahinbey Belediyesi’nin kentsel dönüşümde ve restorasyon çalışmalarında başarılı işler ortaya koyduğunu belirterek, “Şehrimizdeki çarpık yapılaşma tarihi güzelliklerimizin önünü kapatmış durumda. Kentsel dönüşüm ve tarihi mirasın ortaya çıkartılması anlamında çok çalışılması gerekiyor. Bu çalışmaları Şahinbey Belediyemiz çok iyi bir şekilde yapıyor. Ahmet Çelebi gibi eski bir okulumuzun önünün açılması ve eğitim anlamında okul ihtiyacı için alan oluşturulması çok kıymetli bir çalışma. Ayrıca Kabasakal Camii tarihi öneme sahip bir cami, bu tarihi yapının gün yüzüne çıkartılıp restore edilmesi çok önemli. Ben emeği geçen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.memohaber.com/genel/sahinbey-belediyes ...or-/20081/


http://www.memohaber.com/genel/sahinbey-belediyes ...or-/20081/


ceyhanlı umut
10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 15:55

gaziantepte kentsel dönüşüm oldukça hızlı anlaşılan inş insanların hakkı verilmiştirMert Karakoyun

10 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 17:44
Özdemirbey caddesi’nde sona doğru


Şahinbey Belediyesi tarafından şehrin trafiğini rahatlatmak için yapılan Özdemirbey Caddesi yol genişletme çalışmalarında sona gelindi.

Alıntı:


Şahinbey Belediyesi tarafından şehrin trafiğini rahatlatmak için yapılan Özdemirbey Caddesi yol genişletme çalışmalarında sona gelindi.Gaziantep ulaşımının ana arterlerinden birisi olup, şehir merkezi ile Karataş-Akkent gibi yüzbinlerce vatandaşın yaşadığı bölgeyi birbirine bağlayan Özdemirbey Caddesi’nin devamı olan Düztepe-Dutluk arasındaki yol çalışmalarında sona gelindi. Özdemirbey Caddesi’nin genişletilmesi için yoğun bir çalışma içerisinde olan Şahinbey Belediyesi bu anlamda asfalt çalışmalarını yapmak için alt yapı çalışmalarının tamamlanmasını bekliyor.ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANMAK ÜZERE

Ekibiyle birlikte yapılan son çalışmaları yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Özdemirbey Caddesi’nde adım adım sona yaklaşıldığını belirterek, “Özdemirbey Caddesi bizim güney-kuzey istikametinde olan en önemli caddemiz. Daha önce Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Düztepe arasındaki 2 şeritli yolu 6 şerite çıkarıp, vatandaşın hizmetine sunmuştuk. Bu yolun devamı olan Düztepe, Dutluk arasında kalan yol çalışmamız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu bölgede kamulaştırma çalışmalarını tamamlayıp akabinde reklaj çalışmamızı yaptık. Şimdi de alt yapı çalışmaları yapılıyor. Bu caddemizde yeniden yol yapımı çalışması olmaması için GASKİ, GAZDAŞ ve TEDAŞ gibi alt yapı kuruluşlarımızın çalışmaları sürüyor. Bu konuda çalışmalar kısa sürede tamamlanacak. Hava şartları da müsaade ederse bizde bir hafta içerisinde refüj ve asfaltlama çalışmasına başlayacağız. Böylece Düztepe-Dutluk arasındaki yolu da vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız” dedi.

Haber Merkezi27.12.2017


bysanalturk
9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 00:19

Ama o yokuş için nedense bir şey planlanmıyor oraya kesinlikle viyadük tarzı bir şey yapılmak zorundasayfa 39
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 3839404142   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP