Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kentsel Dönüşüm - Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler[15000 konut]
« önceki   123 ... 373839

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 39
Mert Karakoyun

5 ay önce - Sal 11 Tem 2017, 21:23Mert Karakoyun

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 15:40
KEPENEK MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ


Alıntı:


Şahinbey Belediyesi, ilçeye dokunuyor

"Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ile birlikte Kepenek Mahallesi’nde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi."

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ile birlikte Kepenek Mahallesi’nde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi.
Şahinbey Belediyesi, daha yaşanılabilir alanlar oluşturmak için yaptığı çalışmaları aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarını hızla sürdüren Şahinbey Belediyesi bu anlamda önemli adımlar attı.

ÇOK ÖNEMLİ İŞLER YAPILDI

AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Şahinbey Belediyesi’nin kentsel dönüşümde ve restorasyon çalışmalarında başarılı işler ortaya koyduğunu belirterek, “Şehrimizdeki çarpık yapılaşma tarihi güzelliklerimizin önünü kapatmış durumda. Kentsel dönüşüm ve tarihi mirasın ortaya çıkartılması anlamında çok çalışılması gerekiyor. Bu çalışmaları Şahinbey Belediyemiz çok iyi bir şekilde yapıyor. Ahmet Çelebi gibi eski bir okulumuzun önünün açılması ve eğitim anlamında okul ihtiyacı için alan oluşturulması çok kıymetli bir çalışma. Ayrıca Kabasakal Camii tarihi öneme sahip bir cami, bu tarihi yapının gün yüzüne çıkartılıp restore edilmesi çok önemli. Ben emeği geçen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.memohaber.com/genel/sahinbey-belediyes ...or-/20081/


http://www.memohaber.com/genel/sahinbey-belediyes ...or-/20081/


ceyhanlı umut
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 15:55sayfa 39
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 373839
ANA SAYFA -> GAZİANTEP