Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Sarısalkım
« önceki   1234   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Mert Karakoyun

11 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 00:28

Sarısalkım'dan önce Yamaçtepe var İbrah.2 var Dülük var Sam var ayrıca Karacaburç Akçaburç Övündük Yalangoz Karahöyük yani Kuzeyşehir var.

Misafir b88

11 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 07:06

Yamaçtepe ve ibrahimli 2 zaten imarlı sadece faaliyet yavaş

Misafir 817

11 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 08:25

Mert Karakoyun Sarısalkım bu yazdığın yerlerin çoğundan daha merkezde ya da bazılarının yanı başında. Şehrin merkezinde kalmış bir alan söz konusu. ayrıca lüks konut fiyatlarının biraz düzene girmesi için Yamaçtepe ve Sarısalkım bir an önce faaliyete geçmelidir.Misafir b82

11 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 21:37

Sarısalkımın imara girmesi gecikmiştir.Belediye bu köyün mağduriyetini gidermelidir.Umarım üst taraflarının imarı gölet çevresi gibi olmaz

Mert Karakoyun

10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 15:44
Şahinbey'den Sarısalkım'a sosyal tesis


Alıntı:


" Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesi’nin yeni mahallelerinden olan Sarısalkım Mahallesine yapılan sosyal tesisinin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi."

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesi’nin yeni mahallelerinden olan Sarısalkım Mahallesine yapılan sosyal tesisinin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.
Her Mahalleye bir sosyal tesis yapmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ekibiyle birlikte Sarısalkım Mahallesi’ne giderek, yapılan sosyal tesisin inşaat çalışmalarını yerinde denetledi.
GÜZEL BİR TESİS OLDU
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yapılan sosyal tesisin vatandaşların birçok ihtiyacına cevap vereceğini belirterek, “Her mahalleye bir sosyal tesis sloganıyla çıktığımız yolda, Sarısalkım Mahallemiz ’de, camimizin yanına bir sosyal tesis inşa ediyoruz. İki katlı olacak sosyal tesisimizin alt katını erkekler, üst katını bayanlar için yapmayı planlıyoruz. Ayrıca çeşitli kursların verilebilmesi için üst katta iki tane sınıfımız var. Salonlarıyla, taziye yerleriyle çok güzel bir tesis oldu. İnşallah birkaç ay içerisinde sosyal tesisimizi tamamlayıp, Sarısalkım Mahallemizin hizmetine sunacağız” dedi.

Sarısalkım'a hayırlı olsunsayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> GAZİANTEP