Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Ulaşım
« önceki   123 ... 868788

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 88
ozgur_27

1 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 16:53

Alıntı:
Toplu taşıma ödülü Gaziantep Büyükşehirin oldu
11 Kasım 2017, 14:53
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, “Toplu Ulaşım Mükemmellik Hizmet Kalitesi Kategorisi”nde birincilik ödülüne layık görüldü.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda, “Toplu Ulaşım Mükemmellik Hizmet Kalitesi Kategorisi”nde birincilik ödülüne layık görüldü. Ödülü, Genel Sekreter Deniz Köken aldı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren çalışmalar, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde ödül yağmuruna tutuldu.


Çöplükten farkı olmayan üst üstte yolcu taşıyan bu toplu taşımaya birincilik ödülünün verilmesi ne kadar saçma birşey. Düzgün olan tek toplu taşıma Turuncu otobüsler onunda sayısı az. Birinciyiz ama sondan birinciyiz bence.


iği_
1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 01:28

Alıntı:
Büyükşehir bu güzergaha beton yol yapıyor 7 metre genişliğinde.

belediye oraya neden beton yol yapıyor ki? ellerinde fazladan çimento mu kalmış


Mert Karakoyun

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 13:55


Alıntı:

Viyadük'te yılbaşı hazırlığıKent ulaşımında önemli rol oynayan Büyükşehir belediyesinin önünde yıkılan köprünün yerine yapılan köprüde çalışmalar hızla devam ediyor.Viyadük'te yılbaşı hazırlığı

Enam İnşaat tarafından yapılan ve 10 Milyon TL'ye mal olacak olacak yeni köprüde çalışmaların yüzde 50 civarında tamamlandığı, hava şartları uygun olursa köprünün yılbaşından önce hizmete girmesinin hedeflendiği öğrenildi. HAVA ŞARTLARINA BAĞLI Köprü ayaklarının hepsinin tamamlandığını belirten belediye yetkilileri, "Atatürk Bulvarı tarafına giden sağ eksen tarafında iskele kuruldu, kalıp alındı beton dökümü başladı. O bittikten sonra sol tarafa geçilecek. Orada da iskele kurulacak, kalıp yapılacak, sonra beton dökülecek. İşin yüzde 50'ya yakın kısmı bitti. Hava şartları elverirse yılbaşında üzerinden geçmiş olacağız" dediler. SON TEKNOLOJİBurada da Şahinbey Köprülü kavşağında uygulanan art germe yöntemini kullandıklarını dile getiren yetkililer, "Bu farklı bir sistem. Gaziantep'te bir Şahinbey köprülü kavşağında yaptık birde burada yapacağız. Son teknoloji bir sistem. Karayolları Gaziantep'te hiç bir köprüde bunu uygulamadı, başka illerde yeni yeni uyguluyor. Çok sağlıklı bir yöntem. Daha az ayak yapıyoruz" dediler TEKNİK ELEMANLARA SEMİNERÖnümüzdeki hafta içerisinde, inşaat mühehdisleri odası ve diğer kurumlardaki teknik elemanlara art germeyle ilgili eğitim semineri vereceklerini ifade eden yetkililer, "Eğitim seminerinin yanısıra bu sistemi sahada uygulamalı olarak anlatacağız" diye konuştu. Meral KINACILARViyadük'te yılbaşı hazırlığı

http://www.reklam_link/viyadukte-yilbasi-hazi ...10325h.htm


Yılbaşında açılabilirmiş..Mert Karakoyun

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 15:35

Alıntı:


GÜNDEM ‘TOPLU ULAŞIM’

Nüfusu 2 milyonun üzerine çıkan Gaziantep’te toplu ulaşım hizmetlerinde sorunlar bitmek bilmiyor. Sorunların aşılmasında ve Gazianteplilere daha iyi bir toplu ulaşım hizmetinin verilebilmesi için Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı otobüs sahipleri ile sık sık toplantı düzenleyerek sorunların giderilmesi sağlanıyor.

“DAHA KALİTELİ HİZMET VERİLMESİNİ İSTİYORUZ"


Toplu ulaşım hizmetlerinde yılın 12 ayı farklı sorunlar yaşanıyor. Yaşanan sorunlar ve kurallara uymayan otobüs sürücüleri yüzlerce cezai işleme maruz kalıyor ama sorunların üstesinden gelinemiyor. İşte buradan yola çıkarak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Salih Yıldırım, kent genelinde toplu ulaşım hizmetlerinde yaşanan sorunların çözümü ve uygulamaların yaşama geçirebilmesi yönünde özel halk otobüsü sahipleriyle bir araya geldi. Toplantıda halk otobüsü sahiplerinin toplu ulaşımda uyması gereken kurallar tekrarlandı. Diğer yandan ise otobüs sahipleri ise yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Ulaşımda yaşanan sorun ve sıkıntıların üstesinden diyalog çerçevesinde gelineceğine dikkat çeken Yıldırım, cezadan yana olmadıklarını anlattı. Gaziantep Özel Halk Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kılıç ile görüş alış verişinde bulunan Yıldırım, otobüs sahiplerinin sorunlarını ise not aldı.

“GAZİANTEP’TE MAVİ RENKLİ 184 OTOBÜS FAALİYETTE”

Toplantıda üyelerin sorun ve sıkıntılarını anlatan Gaziantep Özel Halk Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kılıç ise, “Gaziantep genelinde 184 otobüsümüz toplu ulaşım alanında hizmet veriyor. Tüm otobüslerimizde üyelerimiz halkımıza en iyi hizmeti verebilmek adına büyük fedakârlıkta bulunuyorlar. Tabi toplu ulaşım hizmetlerinde hem trafik hem de mevzuatın emrettiği kurallara uymak hepimizin en önemli görevi. Bu kurallara dikkat ederek uymamız aksi halde ise cezai işlemlere maruz kalacağımız bir gerçek. Her şeye rağmen tüm üyelerimizle birlikte sık olarak düzenlenen toplantılarda hem üyelerimizin haklarının korunmasına yönelik hem de vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmenin yollarını arıyoruz. Yönetim kurulu olarak Zabıta Daire Başkanlığı ve UKOME yetkilileriyle de fikir alış verişinde bulunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner6.12.2017


http://www.hakimiyetgazetesi.com/haber/gundem-top ...17845.html


Mahmut Göksu
6 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 09:03

Şahinbeyde iki tane kavşak çalışması yapılacak. Birini biz birini Şahinbey yapacak. Mezarlık kavşağında hazırlıklar tamamlandı. Bunu karayolları yapacak" dedi. O afiş kaldırıldı


Kaynak: Gaziantep27
http://www.reklam_link/o-afis-kaldirildi-511091h.htm

Şahinbeyde iki kavşak neler acaba büyükşehir'in yaptığı yeşilvadi de yer alan kavşak olmalı

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6061235#6061235

diğer kavşak hakkında bilgisi olan? Yamaçtepe bağlantı yolları ile mi alakalı acaba?sayfa 88
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 868788
ANA SAYFA -> ULAŞIM