Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Parkı Ne Zaman Genişletiliyor?
« önceki   123 ... 131415 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14
Sky101
10 ay önce - Cmt 02 Arl 2017, 14:20

Baturalptürk'ü bu yorumu için kutluyorum, bu sitede hala aklı başında çağdaş insanların olduğunu bilmek mutlu ediyor insanı.

senta_wiga
10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 13:52

Var mı bölün genişletilmesi ile ilgili bir bilgisi olan? Ya da var mı yeni bir gelişme?

senta_wiga
9 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 09:56

Bu konuda bir gelişme Yok mu ya?

Misafir 8dd

9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 14:47

göl uzamıyor ama park uzayacak c1 önndeki sırtta beton santralinin tam arkası 52adet mangal yeri var a3 onunde 32 araçlık park yeri var sosyete pazarının alt tarafında kasmirın depo ustundekı bos alanda cocuk oyun alanı tenıs kortu oturma alanları ve yesil alan kucuk bir mescıt var sosyete pazarına giden yolun sag alt tarafında 2 adet halı saha var proje onaylandı hatta mescıtın ust tarafındaki alan otopark olacak hava sartları nedeniyle ara verilmiş

Misafir e00

9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 15:03

Projenin planının resmini paylaşsanız hepimizin minneti kazanırsınız.

Misafir 88b

9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 15:13

Mangal yerleri çok az. Kimseye yetmiyor. Özellikle ilkbahar ile birlikte sabah 5 -6 da insanlar yer kapmaya geliyor.

Misafir 8dd

9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 16:05

malesef kusurs bakmayın resim paylasamam ama projeyı paylasamam ınanıp inanmamak size kalmis bizzat projeyı gordüm fakat benimlede paylaşmadılar cunku oyle gerekıyor .proje guzel ozellikle kasmir için cok iyi olacak sosyete pazarının kaldırıması gündemde mangal yeri oyak kuzeyınde ki yamaçta ben projeyi gorunce inanamadım adamlar mangalı kaldırmaya calısıyor birde üst taraflarına mangal yeri koymuşlar sıkıntı olur onlar acısıdan

Misafir e00

9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 16:33

Biraz daha detay paylaşabilirseniz seviniriz, acaba hiç mi su öğesi olmayacak?

veysel döker
9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 16:42

Ilave piknik yerleri lazim. Parkia girişte solda kalan kısımda bulunan kafeler kaldırılıp piknik masası sayısı arttırılmalı. Kafeler açılınca kaşmir avmye taşınabilir. Tabiki bugünkü varoş konsept ile değil. Üst seviye fiyatlara taşra hizmeti veriyorlar.

Misafir 8dd

9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 16:59

yok malesef gözükmüyor biyolojık gölet olsa cok iyi olurdu sonradan degişirmi bilemiyorum ilk projede kucuk bi golet vardı ben yaklasık 6 aydır takp ediyorum en azından konut yapılmayacak projeye arkadasın telefonundan bakabildim benimle bile paylasmadı inanın sıkıntı olur dedı yoksa neden paylaşmayım kendisi ozel bir mimarlık burosunda calişiyor bu projeyı belediyeye cizen fırmadaki arkadası ona atmiş projede yeşil alan cok proje göksupark 2 diye geçiyor gelişme oldukça sızleri bilgilendırecegım içiniz rahat olsun proje kesinlikle onaylanmiş yuruyuş yolları var inşallah güzel olacak bekleyip görecegiz ben sadece yeni yapılacak mangal yerlerıne anlam veremedım

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet