Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Pendik - Sabiha Gökçen Havalimanı Metrosu ve Uzantıları
« önceki   123 ... 109110111   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 110
BedriGunoz
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 17:43

Merhaba,

Bahsedilen Pendik ilçe haritasını ekledim linki altta bulabilirsiniz..

http://istanbulunmetrosu.com/Haritalar?Kod=0

(+)

Mustafa Yavuz Ay
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 03:40

Alıntı:
Bir Dönem M4 Metrosununda M5 Metrosununda Son Durağı Yenişehir Olarak Belirlenmişti Ama O Projeden Vaz Geçildi M4 M5 Son Durağı Sabiha Gökçen Havalimanı Olacak . M5 Hattında Yenişehir Durağı Bulunacak . Ama Gelecekte M4 Sabiha Gökçen Havalimanından Yenişehire Uzatılır Mı ? Bilemem

Yenisehir duragi M5 degil, M4 kapsaminda olacak, ama mevcut uzatmada degil, bir uzatma daha bekliyor M4 ü.

Havalimaninin kuzeyinde yeni bir YHT gari yapilacak, 3. köprüden gecen demiryolu hatti icin.
M4 de M5 de buraya kadar gelip burada bulusacaklar.

Asagida M5 in son kismi olacak Sultanbeyli - Kurtköy YHT gar kesiminin duraklarini paylasiyorum

Bahsettigim Sultanbeyli Kurtköy YHT kesimi icin de CED süreci gecen sene basladi.

http://kamyoncularmerkezbirligi.com/2016/04/28/su ...i-basladi/

Hatta bu projede Kurtköy YHT gari bölgesinde hem M4 ün, hem de M5 in ortak olarak kullanacagi bir depo sahasi da düsünülüyor.
Tipki M5'in mevcut depo sahasinin M8 Bostanci Dudullu hatti ile ortaklasa kullanilacagi gibi.

sino72
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:28

YHT kurtköy ile ilgili gelişme varmı ?

tekin__
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:53

Aktarma noktası kurtköy değil,sabiha gökçen olacak.Kurtköyden m5 geçecek sadece.

cribtiger
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 19:26

carenç resim zamanı geldim:))

CARENC
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 12:44

Şeyhli Durak çalışmaları farklı açılardan.

(+)

(+)

(+)

Şaft 6B de Beton İşleri var.

(+)

(+)

Şaft 1 ve iki yeni birleşmiş.

(+)

(+)

(+)

Tüm fotoğraflar facebook ta alıntıdır. Yakında istasyonları yeniden çekeceğim.

CARENC
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 13:26

Sayfa da yeni fotoğraflar mevcut.

http://sabihagokcenmetrosu.com/fotograf-galerisi- ...4466689318

(+)

cribtiger
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 11:51

carenç eline sağlık proje başlangıcında 6 yada 7 olan şaft sayıları ek şaftlarla 10 adet olmuş tünel imalatlarında da oldukça ilerleme sağlanmıştı% 75 bu proje dier projolerden öncelikli olması hasebiyle ek ödenek de göz ardı edilemez aksi taktirde yerel seçimler öncesi yada 2019 başkanlık seçimlerine yetişmesi zor gibi görünüyor ne diyelim hayırlı olsun şaft altı tünel görüntülerinden anladığımız kadarı ile ana tünel inşşatlarının son izole kaplamalarına geçilmediğini düşünüyorum bu açıdan ortalama hesapla tünel içi imalat ve son kaplamalarının ve istasyon imalatlarının bir aksilik çıkmaz ise seneye bu zamanlar tamamlanmasını bekliyoruz elektromekanik ve ray döşeme test süreci sanırım 2019 son çeyreğine ancak yetişecek diye tahmin ediyorum

furkan kaya1903

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 15:30

Yanılmıyorsam hattın Pendik'teki başlangıç noktası Pendik Merkez adıyla YHT istasyonunun yanında olacaktı. Bu istasyon ile ilgili bir çalışma göremedim.
Aynı şekilde Pendik Merkez'den sonra Kaynarca Merkez istasyonundan da ses seda yok.

Ancak devamında Fevzi Çakmak (Marmara Üni. Eğt. Araş. Hastanesi), Şeyhli (Güllübağlar), Kurtköy ve SGH istasyonlarında ve yakınlarındaki şaftlarda yoğun bir çalışma mevcut. Görsel ve bilgi paylaşan herkese teşekkürler.

Pendik ve Kaynarca istasyonları ile ilgili son durum nedir?

CARENC
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 16:45

@furkankaya1903 furkan bey ilk aşamada M4 sabiha gökçene bağlanacak. Sonraki aşamalarda Sabiha Gökçen Pendik YHT bağlantısı yapılacak.

Kaynarca istasyonu için ise çalışmalar ne durumda hiçbir fikrim yok. Bir ara Şaft girişleri için bazı alanlar fens ile kapatıldığını görmüştüm o kadar. Bir de her yerde metro tabelaları.

Şeyhli, Kurtköy, ve S Gökçen istasyonlarının fotoğraflarını birkaç güne çekerim.

sayfa 110
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 109110111   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM