Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1959
Cemoli D18
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 10:57

Alıntı:
2018'den önce açılmayacak!...
Taşeron iş bıraktı, hakedişler ödenemiyor...
Nereden mi biliyorum... Kapı komşum Müşavir firmada çalışıyor...
Üzgünüm ama durum bu...

Ancak ve ancak yukarıdan biri çıkıp açın der ise açıla bilirmiş... O da belki

Yazık gerçekten.

Alıntı:

Sözleşme Tarihi : 07.03.2012
İşe Başlama Tarihi : 20.03.2012
İş Bitim Tarihi : 17.12.2017

Verilen söz 3 sene 2 aydı.
Gerçekleşen ve geçen süre ise 5 sene 9 ay oldu.
Ve hala açılmadı.

canertr34
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 12:17

törensiz açma gibi bir durum olma ihtimali % 0 istanbul genelinden katılımla binlerce kişi önünde açılır. Bence büyük sorunlar devam ediyor ve arkadaşların da dediği gibi 2018 de önce açılmaz ben taşdelen de oturuyorum umutsuzluğumu var siz anlayın

Ceko277
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 12:41

zaten 2018 e ne kaldı şurda 24 gün kalmış
tamamını bile açamıyorlar zaten rezillik başka bir şey değil

sabri_abi
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 12:44

Birkaç dakika sonra açılacak olan güzide metro hattımız.

MeteHan!
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 12:51

Alıntı:
zaten 2018 e ne kaldı şurda 24 gün kalmış
tamamını bile açamıyorlar zaten rezillik başka bir şey değil

Rezillik metronun açılmaması değil. Defalarca açılış tarihi verilmesi ve açılamaması. Üzerine yine tarih verilmesi ve yine açılamaması ... ... ...

Verme tarih.

sandmann cem

11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 13:09

Ne yazık ki dün edindiğim bilgilere göre durum pek iç açıcı değil. Şu kadarı kesin o da kimse bu metronun ne zaman açılacağını bilmiyor. Burada istediğimiz kadar tahmin yapalım, açılmasını konuşalım ama nafile. Artık "Bir gün açılacak inşallah" diyelim geçelim...

emrei
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 13:25

critbiger den de ses gelmiyor.. 2018 e kaldı galiba..

muharrem 101
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 13:55

Yamanevler İstasyonu'nda canpark avm'nin yanındaki arazide bulunan TBM parçaları vinçlerle kamyonlara yüklenip taşınıyor. 5 dakika önce bir kamyon üzerinde yay şeklindeki parçalardan biriyle şantiye alanından Alemdağ Caddesi'ne çıkıp gitti. Peşinden de bir vinç çıktı gitti.

sezgin3636
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 14:25
Fiyasko

Artık gerçekten ciddi problemlerin olduğunu düşünmeye başladım, yoksa çöp kutusuna kadar her şey dizilmişken açılmamasını anlamak mümkün değil. Serkan Yol'un dediği gibi ray sökümü yaşanmış bile olabilir.

cribtiger
11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 14:47
GÜNCEL

SANDMANİ DESTEKLEYEBİLECEK TEKNİK BAZI KONULARI BURADAN İZAH ETMEK İSTİYORUM(Z) olur raporuna rağmen;;; SİGORTA ŞİRKETİNİN OLUR VERMEMEDEKİ İNADININ ANA SEBEBİ

Altunizade istasyonunda giriş yapılarında ve yaya bağlantı tünellerinde imalatlar sürüyor.OLMASI BU İSTASYONDAKİ YAŞANABİLECEK YANGIN VB GİBİ DURUMLARDA İLGİLİ KONSORSUYUMUN (YABANCI SİGORTA KONSORSİYUMU) YETKİLİLERİ MAALESEF OLUR VERMİYOR SÖYLE Kİ HATTTIN İLGİLİ İSTASYONUNUN HALİ HAZIR DİĞER GİRİŞLERİNİN KULLANILABİLİR VE OLUR VERİLMESİYLE İLGİLİ RAPOR VERİLMESİNE RAĞMEN BU DURUM MAALESEF AŞILAMADI ben bizzat 25 Aralık tarihihin sy Cumhurbaşkanı programına uygun mu diye sorulduğunu ve bu şekilde programlama yapıldığını bilmeme rağmen son durum Ocak ayı sonuna ötelendiği diğer istasyonlarda(hali hazırda olan) güvenlik validasyon testlerinin geçmesine rağmen oyuncakların yeterince km yapmadığını (prosedüre göre) ilgili sigorta konsorsiyomunun bunu kabul etmemesidir ..ray söküldüğü vs gerçek değildir olay bundan ıbarettir o yuzden tarih verelememektedir

sayfa 1959
ANA SAYFA -> ULAŞIM