Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara - Best Point Batıkent
« önceki   123 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 41
Misafir 489

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 22:00

Aynen artık her tapusu olan burda arsa sahibi

Misafir fc4

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 00:26

o bahsettiğiniz tapusunu almayan kişileri hak sahibi yapmak için uğraşan ve aslanlar gibi yapılan hak za-ini sonlandıran bir insan var orda tabi bunu insan olmayan anlayamaz ilaveten süreci yaşayan bir sakin olarak yazıyorum bu konuda yaptıgım araştırmalar sonucu KDV oranı %18 olduğunu öğrendim yanılıyorsam düzeltin

Misafir fc4

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 00:33

Bu nevadium kim ve bu sayfada ne işi var tüm yorumları okudum anlamadığım hep o proje kendine örnek vermiş -
Açıkçası anlayamadım !!
Kısacası ben burada yazılanların insanları
Aydınlatmak değil aksine birileri burda
Fırıldak peşinde dikkatli olun diyorum

Misafir a1d

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 09:45

inşaatla ilgili gelişmeler ne durumda arkadaşlar bilgi sahibi olanlar paylaşabilr mi

Misafir 1c5

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 12:14

gala batıkent olarak decam edecek.

Misafir 1c5

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 12:36

Burda artık elimizde tapu olan tüm herkes arsa sahibiyiz bize sormadan ne ruhsat değiştirebilirler ne başka müteahide verebilirler ne zaman bizi arayıp noterden arsayı başkasına yapım sözleşmesi yaparsak o zaman başlayacaktır inşaat ama şuana kadar arayan soran yok yani artık 97 tane arsa sahibi var firmayı seçme hakkımız var Misafir b0 a yanıt olarak
1. si 97 tapu sahibi yok 57 adet kızıltopraktan tapu verilmiş durumda.
2. ruhasatı kızıltoptak yenileyecek yeniledikten sonra üyelerle yeni sözleşme yapılacak.
3. nevadyumu arsa sahipleri yanı kızıltoprak karalamadı ben hiç tanık olmadım. Kendini bilmez bir kaç karektersiz karaladı onlarında inşaat sahipleriyle alakası yok. İsimleri bende saklı.
4. Bende tapulu üyelerdenim
5. Ortak paydamız bir an önce inşaatın başlaması ve bitmesi.
6.Kızıltoprak ailesiyle bire bir tanıştım gayet iyi niyetle hergün iletişim içindeler her türlü sorulara bıkmadan usanmadan cevap veriyorlar. MÜH.

Misafir 1c5

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 12:45

Misafir 16b

3 gün önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:43

Projeye makro gala adıyla el altından devam edecek eskisinden iyi olacak sabredin
KULLANICIYA YANIT OLARAK

SAYIN YORUM YAPAN ARKADAŞIM makro el altından neden yapsın kaldki el altından yaptı diyelim ben aireme bakarım kim yaparsa yapsın kimse mağdur olmasında önemli olan odur. Saygılar. MÜH.

Misafir a1d

4 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 09:55

bi gelişme var mı inşaattan arkadaşlar

Misafir c4f

4 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 11:25

Çaprazdaki sitede oturuyorum ve sadece Gala Batıkent olarak adı değiştirildi fakat inşaat anlamında herhangi bir başlangıç olmadı. İnşallah en kısa zamanda başlar ve hak sahipleri haklarını alırlar. Biz de inşaat halinde bir tarlayı komşu görmek yerine yeni komşularımızı görürüz.

Misafir 36a

1 gün önce - 08:34 (dün)

Ruhsat alındı mı ?

sayfa 41
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet