Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaylabağ (Yaylaşehir) Projesi gelişmeler...!
« önceki   123 ... 666768 ... 181182183   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 67
mehmet0619
10 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 17:35
yaylabağ

saygıdeğer arkadaşlar size sizden başkasından fayda yok, bu aşikar

Yasin ozkan
10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 00:29

Yaylabağ kış uykusuna yattı, umutlar başka bahara anlaşılan..kimse uğraşmıyor, gelen tekliflerle adeta dalga geçiliyor.. yazık değilmi geçen zamana..

mehmet0619
10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 11:57
uyan yaylabağ uyan artık

saygı değer arkadaşlar çok değil iki ay önce teklif verdik üst birliğinize tutumlarını defalarca yazdım.
üst birlik,ten ne köy olur nede kasaba, zihniyetleri değişmediği sürece yahu kendileri adları gibi biliyorlar,
alt yapıyı ticaret alanlarını karşılamıyor, ee villa bürüt 350m² eksilme şansı yok, illaki bu metre kare olacak diye bir kayde yok düşür metre kareyi maliyet azalsın üyelerin makul katkıda bulunsun vedahi bu iş çözülsün ipe un sermeyin geniş düşünün insanlar huzura kavuşsun önünüze gelen nimeti tepmeyin aklılı davranmanızda her zaman fayda var korsosyum içinde bu işler olur değerli dostlar ben buradayım her sıkıntınızı yazın yorumlarım,
saygılarımla Mehmet güler

mehmet0619
10 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 11:37
YAYLABAĞ,A ÇAĞRI

SAYGI DEĞER ARKADAŞLAR,Gelin bir olalım bu gidişata dur diyelim,geçmişe takılmayalım zamanı iyi kullanalım. Her şerde bir hayır,her hayırda bir şer vardır. BB.BŞK Değişikliği bizim için fırsat olsun bakın bizim incek,deki 1300 konutluk projede imar düzenlemesi yapılıyor süreç uzadı.
tekraren sizin birlik başkanlığınızla son bir sefer daha görüşme yapa bilirim.
Bizim koop birliğinide ikna ederim,zanedersem ortak bir çerçevede buluşulabilir. sizlerin desteği şart bana destek olun bu işi çözelim hep beraber yılbaşına kadar hazırlık yapalım umutlarınızı yitirmeyin sizin projenizde ufak tefek değişikliklerle bu işi çözeriz evel ALLAH Bayağı bilgimiz var çözüm var yeterki sizler umutlarınızı yitirmeyin haydi bakalım kimler destekci kimler değil ben sözümdeyim sonuna kadar .
saygılarımla H.MEHMET GÜLER

alicann006
10 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 17:19

saygıdeger mehmet bey senin yorumlarını özledik hoşgeldin bizde kamuda çalışan 5 arkadaşimızla üyeyiz sen bizim için uğraşıyorsun bizde sonuna kadar iyi yada kötü sonuç farketmez yanındayız destekliyoruz saygı ve sevgilerimizle

SÜLF
10 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 21:34

04/12/2017 Tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanlığına İlyas ŞİRİN seçilmiştir.
Hayırlı olsun...

Coskuntan
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 03:11
Ah ah

Bu adi geçen şahista osman beyle beraber degilmiydi sadece o gitti bu geldi degişen pek birsey yok ortada koca bi hic var. Bürsürü insanın hayali var ilerleme malesef yok ve ben şahsen birşey yapilacağını bir ilerleme kaydedileceğini düşünmuyorum

mehmet0619
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 11:52
HAYIRLI OLSUN YAYLABAĞ

SAYGIDEĞER ARKADAŞLAR,YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLERİZ......

bursallı
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 16:47
İYİ DİLEKLER

YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLER VE İYİ DİLEKLERİMİZİ SUNARIZ

ANCAK RİCAMIZ KESESİNİ DOLDURMAK YERİNE İCRAAT YAPMAK OLMASIDIR.
BUNCA İNSANIN VEBALİNİ OSMAN "[b]ÇAKAL" [/b]ADLI ŞAHIS VEREMEZ SİZ DE AYNI İSTİKAMET ÜZERE OLMAYIN İNSANLARA YALANLAR SÖYLEMEYİN İNSANLARI ALDATMADAN İŞİNİZİ DOĞRUSU NEYSE ONU YAPIN ONU ANLATIN.

Haluk Demir
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 19:18
YAYLABAĞ PROJESİ HAKKINDA

SAYIN MEHMET BEY 0619 ,YAZILARINIZI İLGİ İLE OKUDUM. BENDE BİR KATKI VERMEK İSTEDİM.ŞİMDİ BİR GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ OLDU İLYAS ŞİRİN BEY YENİ BAŞKAN OLDU. 15 SENEDİR MASANIN YANINDA OTURAN İLYAS BEY,ŞİMDİ MASANIN ORTASINA GEÇTİ. 15 SENEDİR BAŞKAN OLANDA MASANIN YANINA GEÇTİ. ŞAH TI ŞAHBAZ OLDU.
MEHMET BEY BU ARKADAŞLARIN KÖKÜ ÖNEMLİ. NERELERE DAYANIYOR. 3000 ÜYE NEDEN HİÇ SES ÇIKARMIYOR.KİM BUNLAR ? NEDEN HİÇ ŞİKAYET ETMİYORLAR? NEDEN HEP AYNI KİŞİYİ SEÇİYORLAR?
BUNLAR İLBANK DÜZMECESİNİ YAPAN KİŞİLERDİR.BUNLAR ÇEVRE BAKANLIĞI TEKLİFİNİ,ABB TEKLİFİNİ RED ETTİLER.
TİRİLYONLARI İZ YOLA GÖMDÜLER.
KİM GELSE GERİ ÇEVİRDİLER.KİMİ VE NEYİ BEKLİYORLAR.DEVLETİN HABERİ VAR MERAK ETMEYİN.
MEHMET BEY 0619 SİZİNLE TANIŞMAK VE KONUŞMAK İSTERİM.İYİ AKŞAMLAR.

sayfa 67
« önceki   123 ... 666768 ... 181182183   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet