Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 242
aytaç07
5 gün önce - Sal 05 Arl 2017, 23:35

Sayın 06emin06. Ben mesajımı atarken,başka forumlardaki karşılaştığım gereksiz laf dalaşına gireceğimi sanmıştım. Fakat o kadar güzel mesaj yazmışsınız ki sizi tebrik ediyorum. Benden büyükmüsünüz küçükmüsünüz bilmiyorum ama küçük bile olsanız mesajınız bir abinin tavsiyesi niteliğindedir. Çok teşekkürler.
Gerek sizi gerekse uzman kardeşimizi ilgiyle takip ediyoruz. Şehitali hakkında gelişme olur ise bizler ile paylasirsaniz forum üyeleri adına çok teşekkür ederim.

Uzman 5006061
5 gün önce - Sal 05 Arl 2017, 23:38
TOKİ - BAKANLAR KURULU KARARIYLA YAPIN PLAN

Arkadaşlar TOKİ BAKANLAR KURULU KARARIYLA ONAYLANAN PLAN şehitalide tek resmi plandır bu bölgede fiyatlar metresi 100-120 tl arasında değişiyor 2018 yılında metresi 150 tl olur ŞUANDA TOKİ PLANINDA 51 ADET TARLA PLANA GİRMEKTEDİR. Emsal değeri 1.30- 1.50 planlanıyor karma bir proje toki turkuaz gibi düzenli bir proje yakın zamanda net planları paylaşırım ...
ankarada plan yapmıyorum ama çok iyi takipçisiyim , 06emin şehitalinin planını ben yapmıyorum okul arkadaşım yapıyor , ben gayrimenkul değerlendirme firmasında exper olarak çalışıyorum banka ve icra bölümündeyim,

06emin06
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 09:31

Sayın aytaç 07 benim derdim üzüm yemek bağcıyı dövmek değil inanın sehitali de yapılacak imarlardan ve olumlu gelişmeler den en az sizin kadar bende mutlu olacağım ama dediğim gibi şimdiye kadar o kadar çok plancı ile görüştüm ki artık leb demeden leblebiyi anlıyorum adamın fikrini zikrini 10 dakikada çözüyorum sayın uzman nikli arkadaşımızında bir iki yazısında plânı yapmadığını emlak işi ile uğraştığını bir iki soru ile çözdüm muhtemelen bu arkadaşı tanıyorum artık kafamda soru işareti kalmadı verdiği cevaplardan dolayı bu arkadaş vadi planlamanın sahibinin arkadaşı ve bizim bölgemizde 3 yıldır emlak işi yapar tabiki yapmasında hiçbir sorun yok yapsın ancak ben emlakçılık yapıyorum diyerek açık olsun doğruyu yazsın dürüstlük insana kazandırır yalan ve yanlış muhakkak çıkar ortaya neyse sağlıcakla kalın

hknyaman
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 10:05
SON DURUM İMAR

Sayın konuklar şehitali bölgesinde tek plan bakanlar kurulu kararı ile çıkan plan bunun ötesi boş lütfen inanmayın
Diğer bölgelerden yüksek maliyet yapmayın lütfen forma yazanlar insanların emeği ile oynamasın kendi menfaatleri için

demirci35
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 12:25

sayın uzman mesajıma cevap verdiğiniz için teşekkürler. mail adresim ; chndmr335@gmail.com , mailinizi bekliyorum. tekrar görüşmek üzere

ENES AHMET
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:00
PLAN VE İÇERİK

ARKADAŞLAR BU PLAN VE SÖYLENTİLERİ İÇİN YAPTIGIMIZ GÖRÜŞME SONUÇLARI.
VADİ PLANLAMA TOLGA BEYLE GÖRÜŞMELERİMİZ SONUCU ŞEHİTALİ İÇİN PLANIN ZORA GİRDİĞİ
AYRICA MESA NIN YAPACAGI PLANIN DAHA AKTİF VE GERÇEKCİ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUZ
ARADA KALAN İNCE UZUN PARSELLERİN TARIM GÖRÜŞÜ HALA ALINAMADI VE ALINAMAYACAK GİBİ DURUYOR
CUMHUR BAŞKANI VE YENİ BELEDİYE BAŞKANININ YAPTIGI AÇIKLAMALARA BAKARSAK ARTIK 1 ( BİR ) EMSAL VE ÜZERİ EMSALLER ÇOK ZOR GÖRÜNÜYOR .
ŞEHİTALİDE ARSA DEGERLERİ BİR PLANLA ARTTI VE O PLAN GERÇEKLEŞMEZSE ALAN ARKADAŞLARIN HAYALLERİ SUYA DÜŞECEK GİBİ
BENİM GÖRÜŞÜM PLANLARA DAYANARAK YER ALMAK MANTIKSIZ PLAN ASKIYA ÇIKMADAN PLAN VAR DEMEYİN ALIRKENDE SATARKENDE

aytaç07
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:11

Enes bey Mesa sadece kendi alanı içinmî proje yapacak yoksa şehitali genel mi.

hknyaman
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:21
Şehitali İMAR

Sayın konuklar şehitali bölgesinde tek plan bakanlar kurulu kararı ile çıkan plan bunun ötesi boş lütfen inanmayın.

BU PLAN DIŞINDA YÜKSEK MALİYETLE YER ALMAYIN HEPSİ SANAL GERÇEK BAKANLAR KURULU KARARI

Ali944
5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 17:16

Sayın uzman 1504 1505 ve civarı hakkında bilgi verirmisiniz

ENES AHMET
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 10:10
PLAN VE İÇERİK

mesa planı yaşamkent sınırından başlıyo ve kendi arazisine kadar devam ediyo sınırlarışehitalinin genelinde plan yok

sayfa 242
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet