Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 499
cyclon21
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 06:16

Jamemre; eee sonuç? Hayırlı olsun diyelim mi : )

Jamemre
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 00:29

Aramadi adi herif 5 aydir ilkkez mesaj gelince umitlenmistim.

cevdetpaşa
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 11:46

Alıntı:
Aramadi adi herif 5 aydir ilkkez mesaj gelince umitlenmistim.

dert etme. satılmayan yer olmaz. muhtemelen sattıığın zaman sattığın için pişman olacaksın. ayrıca 5 ay arazi satmak için uzun bir süre değil. 1-2 yıl bile sürebilir. eninde sonunda satılır. selamlar.

kerimli80
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 08:16

jamemre yerini gerçekten satmak istiyorsan o siteden yer filan satamazsın benden sana söylemesi..değil bir kişinin mesaj atması 50 kişi mesaj atıp 50 kişi arasa bile emin ol adam akıllı bir alıcı bulamazsın o site aracılığı ile..benim sana tavsiyem ilanı siteden çekip 3-5 ay sonra tarlanın kenarına bi kazıp çakıp telefon numaranı yaz bide eğer tanıdığın varsa tarlanın olduğu köyden onlarada bilgi ver hatta her köyde bu işlerle ilgilenen bi kaç aracı olur onlarlada irtibata geç..aracılara belki 3-5 bişey verirsin ama yerinide satarsın..

Galip_89
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:42
Teknosab

http://teknosab.com/tr/haber/0/63/1/bursanin-gele ...arlak.html

Jamemre
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:11

Kerimli80 dostum, tavsiye icin tesekkurler. Zaten ayni koyde yasayan birine araci olmasi icin 5 ay evvel rica ettik. Komisyonunu da verecegiz dedik. Ona ragmen tik yok

Jamemre
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:19

Kerimli80 arkadasim,tavsiye icin cok tesekkur ederim oncelikle. Biz kazik cakmadik ama koyden biriyle anlastik 5 ay evvel. Komisyonunu da biz veririz diye el sikistik. Ona ragmen tik yok simdi baktim 959 kisi bakmis ilana. Kazik cakma olayini dusunmemistim. Ilk firsatta onu da yaparim.
Ilani geri cekme konusunda bir problemim yok. Zaten malum siteye 5 ay verdim,15 ay daha versem bana maliyeti 500tl daha olur. Sonucta satarsam cebime koyacagim paranin 1%i bile yapmiyor bu masraf, bu sebeple kalmasi daha iyi.
Sevgiler Saygilar

Jamemre
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:31

Merhabalar,
Konudan biraz sapiyorum ama bir sorum var sizlere:
Emlak alimi ve satimi konusunda sizce malum site ne kadar efektif?daha once bu yolla alim veya satim yapan var mi?
Meslek erbabi degilim ama satis isi yapiyorum 18 yildir. Benim ogrendigim ve uyguladigim sey; satisi yapmak icin reklam vermenin ( belli bir orani asmamak kaydiyla) faydali oldugu yonunde. Emlak sektorunde sizce en efektif yol nedir?
Saygilar

Jamemre
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:37

Cevdetpasa arkadasim, pisman olma ihtimalimi gozonune alarak tarlalardan sadece 1ini satiyorum digeri beklesin bir 5 sene daha problem degil. Su anda potansiyel gordugum farkli bir lokasyon var (bursa degil), oraya girmek icin nakit akisimi ayarlamaya calisiyorum.
Sevgiler Saygilar

zafira
6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 09:56

"Yeni imar planlarıyla şehri batıya doğru büyüteceğiz"

Şehri büyütmemiz gerektiği çok net bir şekilde ortaya çıkıyor. 0,50 ile alakalı bakanlığın yasal çerçevesinde devam edecek. Bunu odalar da ifade ediyor. Yeni imar alanlarıyla şehri batı yönünde büyütmemiz gerektiğini bir kez daha ifade etmek gerekiyor. Mevcut yerde 5 katı 15 kata çıkararak çözüm üretmek iş değil. Eğer batıda yeni imar planı konusunda süreç bunu gerektirirse taraflarla konuşacağız. Orta ve uzun vadeli proje. Parsel bazında küçük dönüşümler yerine ada bazlı bu işleri halletmek durumundayız.

Kaynak: http://www.olay.com.tr/alinur-aktas-acil-eylem-pl ...32425h.htm

sayfa 499
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet