Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 282
Misafir 613

11 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 02:19

Eskişehirdeki Bademliğe yapılan otele Eskişehirli olarak hepimiz sevindik.Tabi oradan belirli kesimler yararlanabiliyor.O başka....Fakat Bademlikte evler yıkılmış ve oradaki yoksul kesime yıkılan evlerinin karşılığı ne yazıkki verilmiyor.İnsanlar akrabalarının evlerine sığınmışlar..Yıllarca oranın halkı ne emekler çektiler tüm çocuklukları orada geçti çoğunun anıları ellerinden alındı.Hiç değilse karşılığını alıp bir ev alabilecek para verilseydi. ne yazıkki 100 metrekarelik bir yere 70-80 gibi komik bir rakam veriliyor.Peki oraya yapılacak evler kaça alınır.Tabiki çok daha fazlaya.Ayrıca bazı arsalarda hala mahkemeler devam ediyor.Arsalar birbiri ile şuurlandırılmış 5-6 ailenin hepsi bir yerden yararlanabiliyor.Yani kısacası 300-400 metrekare yerim var buraya güzel bir ev yaparım diyemiyorsun bir kısmını yeşil alan yapıcaz diyorlar .Hemen yanında yüzlerce ağaç varken ne yeşil alanı onuda anlamış değilim.İmar planlarının biraz daha insaflı yapılması ve mahkeme kararlarının hakkaniyetle alınması tüm dileğim.Hepimiz bu dünyada geçiciyiz amacımız baba yurdundan torunlarımıza güzel anılar bırakmak.Boş araçlarda yıkılan evlerin arsalarından alınır inşallah en kısa zamanda Bademliğe tekrar gittiğimde umarım içim acıyarak ayrılmam.

merdemgil

11 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 10:13

Sizlere bir sorum olacak bir mahalle düşünün ortasından geçen caddenin sağ tarafı 3 sol tarafı 2 kat imarlı ve bu 2 kat imarlı olan kısıma bir firma 8-10 katlı bina dikiyor daire ve dükkan , sizce bu ne demek oluyor veya nasıl oluyor kişilere soruyorum çevre şehircilik bakanlığı veya zamanında yapılan o parseldeki yüksek katlı binaları emsal göstermiş olabilirler deniliyor sizin düşünceniz nedir?

Erkut Behlül
11 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 21:48

Bademlikte dayımın 120 metre kare restorasyon yaptığı evine 14 bin TL gibi komik ve bir o kadarda üzücü bir rakam teklif ettiler. 3 senedir mahkemeleri sürüyor. Bu insanlara oy verenlere akıl ermiyor. Oraları yıkıp otopark yapçaz dediler insan modern yeraltı otopark yapar bari ama neredeee. Bütün işleri plansız ve göstermelik.Misafir 8fc

11 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:32

Kumlubel - Fatih bölgesindeki satılık daire ilanlarin çoğunda yeni yapılacak kipa ya yakın yazıyor ...Varmı böyle bir şey net bilgisi olan, spekülasyonmu yoksa..

Misafir c6a

11 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 08:05

mütahitlerin işgüzarlığıdır o daire fiyatlarını yukarı çekmek için yaplan bir oyun.sayfa 282
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR