Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
KEMALİYE 23
1 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2017, 10:32

İki gündür yazılanlara binaen birşey söylemek istiyorum.Burada üye arakadaşlarımız iyi niyetli eleştirmen.Buradaki güzelliği tasvip ederken yanlışları da hemen belirtiyorlar.İnşaallah basınımız da insanımız da böyle olur birgün

KRAL456
1 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2017, 10:58

Kemaliye sana katiliyorum.arkadaslarimiz daha iyi bir elazig icin elestiride bulunuyorlar.iyiyide kotuyude yaziyorlar sagolsunlar.

Misafir 1cb

1 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2017, 14:04

Onu bunu boşverinde başkanın söz verdiği elektronik parklardan kaçtane yapıldı.
Şehir merkezinde kaç araçlık otopark yapıldı?
Hükümet konağına otopark yapıldı ama otoparkın yarısından fazlası zaten hükümet konağına hizmet verecek geriye kalan otopark elazığın park sorununa çözüm müdür?
Çift sıra park çözümü içün belediye veya emniyet ne yaptı?(malatyada böyle bir sorun yok çözülmüş durumda)Zazambenim 23
1 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2017, 14:46

Arkadaş Malatya lı :

KRAL456
10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 00:37

Kapasitesi ve Donanımıyla Bölgede Tek!

Nisa Yılmaz/ Teknik donanımı, yüksek araç kapasitesi ve merkezi konumu gereği Doğu Otopark’ın bölgede tek olduğunu söyleyen işletme sahiplerinden Ahmet Alan, otoparkı diğerlerinden ayıran özelliklerin neler olduğunu anlattı.

Kapasitesi ve Donanımıyla Bölgede Tek
Otoparkın işletmecisi ortaklarından Ahmet Alan ve İlyas Cana, otoparkın sahip olduğu özellikleri şöyle anlatıyor: “Otopark, 6 katlı 600 araç kapasitesine sahip. Doğu Anadolu da teknik donanıma sahip tek otopark. Deneyimli personeli, yangın ve kamera sistemi olan ve 24 saat açık bir şekilde hizmet veriyor. Otoparkı modern kılan en büyük özellik aynı zamanda asansörlü olması. Elektrik kesintisine karşı her türlü önlemimiz de alındı. Asansörlerin ikisi de birbirinden bağımsız, biri arıza yaptığında diğeri devreye giriyor. Herhangi bir sorun çıkmayacak şekilde sistem işiyor. Yangın, havalandırma, kamera sistemi olmak üzere hepsi Avrupa usulü şeklinde düzenlendi ve önlem alındı.
“Bina Otopark Olacak Şekilde İnşa Edildi”
Otoparkın, şehir merkezindeki diğer otoparklardan farkı ise şöyle; bina, otopark olacak şekilde inşa edildi ve apartman bodrumundan çıkma bir otopark değil. Kolon sayısı çok az ve genişlik, bir minibüsün dahi rahatlıkla girebileceği şekilde.

“İlimiz İçin Bulunmaz Nimet”
Aynı zamanda otopark, şehir merkezinin göbeğinde ve araç trafiğinin en yoğun olduğu yerde. İlimiz için ulunmaz bir nimet. Otopark tanınmaya başladığı zaman trafiğin rahatlayacağını düşünüyoruz. Sokaktaki 600’e yakın aracın parka girdiği düşünüldüğünde trafik büyük oranda rahatlayacak.
“Caddelerin Kapanması Doluluk Oranını Etkiledi”
Şuan doluluk oranı yüzde 30. Bunda otoparkın tanınması kadar, yol çalışmalarının da etkisi oldu. Yol çalışmalarından dolayı yüzde 70 bir etkilenme oranı var. Otopark civarındaki caddelerin kapanması dolayısıyla otoparka ulaşım kısıtlandı.
Araç Sahiplerinin En Büyük Beklentisi “Güvenirlilik”
Elazığ’daki araç sahiplerinin en büyük beklentisi, güvenirlilik. İkincisi ise aracın otoparkta kaza yapıp yapmadığına dair düşüncesi. Kamera sistemi ile bunu sürekli takip ediyoruz ve kaza durumunda yükümlülüğü üzerimize alıyoruz. Bu nedenle kamera sistemi müşteri için avantaj.
“En Kalitelisi İçin Fiyatlar Oldukça Uygun”
Abonelik ücretimiz aylık 120 TL, günlük 12 saat 5 TL ve 24 saat ise 10 TL. Aylık ücretler, Elazığ ortalamasına göre oldukça uygun. Otoparkın sahip olduğu donanımlara göre fiyatlar oldukça iyi. Elazığ’ın en kaliteli otoparkı olarak düşünüldüğünde fiyatı oldukça uygun.

Hakimiyet


Misafir 7db

2 ay önce - Prş 16 Ağu 2018, 11:41

Başkanın seçim vaadlerinden olan mekanik ve elektrrnik otopark projeleri ne oldu acaba? Kaç araçlık otopark yapıldı?sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET