Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1130
Sefa4444
7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 14:33

Aynen abi bu arada GS maçına kadar 50 bin oluruz inşallah

melita44

7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 21:22

ESKİ FUTBOLCUMUZ VE HEMŞEHRİMİZ ERKAN SEKMAN KASTAMONUSPOR İLE İLGİNÇ BİR OLAYA İMZA ATTI
T.D OLMADIGI İÇİN MAÇIN İLK YARISI T.D OLARAK GÖREV YAPTI BAKTI Kİ TAKIM GOL ATAMIYOR İKİNCİ YARI KENDİNİ OYUNA ALDI AMA MAÇ YİNE 0 0 BİTTİ
HELAL OLSUN HEMŞEHRİMİZE

melita44

7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 13:06

GÖZTEPE MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

TARAFTARLARIMIZIN DİKKATİNE!

Yeni Malatyaspor’umuz-Beşiktaş maçında yaşadığımız problemlerden dolayı kulübümüz ve taraftarlarımızın bizden kaynaklanmayan sebeplerle zarar görmesini engellemek için, 17.12.2017 (Pazar) günü saat 16:30’da kendi sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçı öncesi bazı iyileştirmeler yapmamız, zaruri hale gelmiştir. Kulübümüz Yönetim Kurulu’nun almış olduğu karar sonrası ev sahibi takım tribünlerine "YENİ MALATYASPOR PASSOLİG KARTLARI" dışında hiç bir takımın passolig kart geçişi olmayacaktır. Taraftarlarımızın mağdur olmaması için maç öncesi “Yeni Malatyaspor Passolig Kartlarını” temin etmeleri gerekmektedir.

Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu

Galatasaray maçı öncesi bazı iyileştirmeler yapmamız, zaruri hale gelmiştir derken Beşiktaş maçında misafir takımın alt tarafındaki güvenlik önlemleri diye boş bırakılan tribünlere file çekilmek suretiyle önlem almayı unutmazlar İnşallah

emirhan 4483
7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 19:48

Tribünlerde file var zaten ama yine de güvenlik amacı ile boş bırakıldı. Bence Beşiktaş maçında deplasman tarafındaki güvenlik görevlileri hakkında soruşturma açılmalı. Hiç üst araması yapmadan içeri almışlardı Beşiktaş taraftarını. Biz kendi stadımızda cebimizdeki bozuk para ve çakmağa kadar polise teslim ederken adamlar onlarca maytap ve meşale ile içeri girmişlerdi. Maça gidenler görmüştür bir kaç sefer meşale yakıp Malatya tribünlerine doğru attılar, maç boyunca maytap patlattılar. Sonuçta gerili olan fileyi de yaktılar ve oradan birşeyler fırlatmaya çalıştılar. Bence buraya diğer statlardaki gibi kafes sistemi yapılmalı daha sonra kaliteli fileler gerilmeli. Böyle yapılırsa bu kadar çok boş koltuk bırakmaya gerek kalmaz.

Hüseyin_44
7 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 20:39

Yeni Malatyaspor Göztepe bilet satışları devam ediyor...

Doğu alt C D E ile Doğu C D E biletleri tükendi

melita44

7 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 00:08

Süper Lig ekibi Evkur Yeni Malatyaspor’un Kulüp Başkanı Adil Gevrek, İstanbul’da özel aracıyla kaza yaptı.

Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, İstanbul'da kaza yaptı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Gevrek’in boynundaki incinmeden dolayı bir süre gözetim altında tutulduğu ve daha sonra taburcu edildiği belirtildi. Edinilen bilgiye göre geçen salı günü Üçüncü Köprü Boğaz Yolunda Malatyalı iş adamı Nadir Göksu ile birlikte aracıyla seyir halindeyken yağıştan dolayı kayganlaşan yolda aracının kontrolünü kaybeden Gevrek, bariyerlere çarparak bir süre sürüklendi.

Ağır maddi hasarın meydana geldiği araçtan çıkarılarak ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Gevrek’in burada kontrol altına alındığı ve ilk belirlemelere göre boynunda aldığı darbeye bağlı olarak incinme meydana geldi.

Kazayla ilgili İHA’ya konuşan Başkan Adil Gevrek, “Maalesef bir kaza geçirdik. Allah’a şükürler olsun önemli bir şeyimiz yok. Yol biraz kaygandı ve bir anda araç kayganlaşan yolda kaydı. Emniyet kemerimizin takılı olması daha büyük bir olumsuzluğun önüne geçti. Allah’tan daha alacak nefesimiz varmış. Arayan soran herkese teşekkür ediyorum. Önemli bir şeyimiz yok” diye konuştu

Başkanımıza geçmiş olsun .

melita44

7 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 14:31

Teşekkürler Göztepe
Teşekkürler Fenerbahçe

melita44

7 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 14:18

PERERİA 1 - 1

En son melita44 tarafından Cmt 09 Arl 2017, 14:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Muneccim
7 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 14:20

Helal olsun

Ilk defa bir mactan 3 puan alacagimiza inaniyorum. Mac baslamadan biz kazaniriz diyordum. Insallah yanilmam

44kartal
7 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 14:36

Yalçın olmazsa Sadik hikaye. 2 duran top 2 gol

sayfa 1130
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET