Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
tarzanlar
1 ay önce - Cmt 28 Ekm 2017, 18:23

Kampüs alanına ''Salihli Beş Eylül Yerleşkesi''adı verildi
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksekokulu,Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve KYK Salihli Kız Öğrenci Yurdu'nun yer aldığı 700.000 metrekarelik kampüs alanına ''Salihli Beş Eylül Yerleşkesi''adı verildi.
Salihli Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü'nce teklif edilen isim,Demirci ilçesinde yapılan Üniversite Senato Toplantısı'nda oy birliği ile kabul edildi.
Salihli MYO Müdürü Doç.Dr.İlkay Dilber,Üniversite Senato kararı ile hizmet vermekte oldukları yerleşkenin Salihli ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunu belirten tarih olarak kabul edilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirtirken,Salihli Beş Eylül Yerleşkesi'nin CBÜ'nün Muradiye Profesör Doktor İlhan Varank Yerleşkesi'nden sonraki ikinci büyük kampüs olduğunu açıkladı.
Dilber,2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Salihli Beş Eylül Yerleşkesi'nde;MYO 3536 öğrenci,İİBF 62 öğrenci ve toplamda 3600'e yakın öğrenciye eğitim imkanı verildiğini,KYK Kız Öğrenci Yurdu'nun 510 kişilik kapasitesi ile hizmet verdiğini,ayrıca kampüs içerisinde halı saha,tenis kortu ve basketbol-voleybol sahalarının yer aldığı spor tesislerinin bulunduğunu,12.000 metrekarelik çim alanı,mini hayvanat bahçesi,yürüyüş yolları,otoparkı ve kafeteryası ile birlikte öğrencilerin en iyi şekilde yararlanabilecekleri alanlar ile hizmet verildiğini söyledi.

tarzanlar
1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 17:26

(+)

Misafir 716

5 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 22:35

İnşallah bu fakültede siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümünün de açılması dileğiyle

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET