Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT Gece servisleri
« önceki   123 ... 101112

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
Misafir 245

1 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 02:03

O ülkelerde köle düzeni yok çünkü. Bizde insanlar eğlenceye filan fırsat bulamıyor. Bulanlarda zengin altlarında araba var zaten.

BERKANT200
7 ay önce - Çrş 17 May 2017, 22:23

Eshot okadar gece sefer yapıyor okadar mazot yakıyor iki kat ücret alması bence normal

mahmut11
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:02

Ankara'daki gibi kapsamlı gece seferleri bir an önce başlatılmalı.

476-Şirinyer İstasyon-Tınaztepe*
873-Evka1-İzkent-Şirinyer İstasyon*(Yeni gece hattı)
443-Egekent-Bostanlı İskele
428-Egekent2-Bostanlı İskele
7-Sahilevleri-F.Altay İstasyon
8-F.Altay İstasyon-Güzelbahçe
565-Bornova Metro-Evka 4
585-Bornova Metro-Evka 4
136-Örnekköy-Karşıyaka İskelesi
361-Bahriye Üçok-Karşıyaka İskelesi

*Karakol durağında da duracaktır ve şirinyer ana peronlarından tekrar menderes cd.'ne çıkarak ring yapacaktır. Şirinyer Tansaş durağında bir süre bekleme yapabilir.

İZBAN Çiğli-Havalimanı arasında 60 dakika sıklıkla çalışabilmeli.
METRO ise 30 dakika bir geçmeli.
800 hattı ise Karşıyaka-Ankara Asf.-Bornova-Otogar istikâmetli çalışmalı.

Onun dışında, Konak son duraklı baykuş hatları da elbette devam etmeli. Ancak şöyle işlemeli.

Gaziemir,Buca ve Narlıdere arabaları Alsancak tren istasyonuna kadar gitmeli. (güvenlik nedeniyle ring olarak Konak'a geri gitmeli.)

Bornova ve Çiğli arabaları ise aynen devam etmeli.

Yani bütün Konak istikametli arabalar alsancak'tan geçebilmeli.

erkinalp
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:14

800 numaralı hat gece tam parkur çalışabilir. Sadece Menemen'de geceleri tek yönde tur atarak ring yapar.

GkhanTR
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:44

910: Gaziemir-Konak
920: Çiğli-Konak
930: Bornova-Konak
940: Buca-Konak
950: Narlıdere-Konak(Inönü Caddesi'nden gidiyor. )

Yukarıdaki baykuş seferleri sabaha kadar 1 saatte bir var zaten. Bahsedilen yerlerden geçiyor yada çok yakınından geçiyor. Her yere gece seferi koymak ne derece mantıklı bilmiyorum. Baykuşların çoğuna dönem dönem biniyorum, 5 kişiden fazla olduğunu görmedim daha otobüste. Çoğu zaman boş gidiyor geliyor.

erkinalp
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 19:08

920 ve 930'a Cumartesi geceleri binmelisin.

GkhanTR
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:16

Zaten bende olması taraftarıyım. Kullanan birisiyim. Ancak şu anki seferler güzel planlanmış seferler bana göre. Fazlası israf olur. Sende diyorsun Cumartesileri diye. Diğer 6 gün?

mahmut11
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 21:49

Semtlerden ilçe içinde servis olması israf olmaz. Ankarada kızılay kalkışli semtlere direkti gece seferleri başladı. Ki, dediğin kadar yakın muhitler önermedim. Mevcut konak otobüslerine yolcu sağlanabilecek hatlar bunlar. Ana arterlere baykuş güzel ama doldurmak için metropol ilçelerin semtlerinde otobüs işlemeli. Biraz da uzak düştüğü için baykuşlar boş.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege