Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 560
Misafir 354

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 11:08

Yani her şey bitti de sitede yine dönüp dolaşıp konu havuz mu oldu?
Aidatınızın hesabını yapmanız tabi çok doğaldır......
Ama site de gezen başkan maaş alırken yanındakilere aidatsız yaşam temin ederken .... sizin aidatınızın nereye gittiği çok açık ve nettir.....
Üstelik her işi de Proyönsis yaparken........

Misafir 354

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 11:14

Seçim ve uygulama da büyük sıkıntı var....
Bina temsilcisi her dairenin görüşünü alıp çoğunluğu yönetime iletmeli.....
Kendi kararını bütün dairelerin adına veremez......
Yönetimi başkanı site sakinleri seçmeli..........

Misafir 8f0

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:25

sizin bu bahçen elvan şehir evleri köroğlu inşaat firmasına ait değil değilmi çünkü yaptıklarının arasında sizin isminiz yok

Misafir 4e5

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:55

Turkogluna aitde. Sanane koçum bundan derdin ne bizim bu bahçenle

Misafir f74

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 19:38

Bu siteyi çekemeyen site çevresindeki site demeye bin şahit isteyen binalara sesleniyorum . Birakin burayla ugrasmayi artik . Sizde cok iyi biliyosunuzki bahcen elvansehir sitesini kasmirlerden bahcenlere dort mevsim eryamana kadar bi cok prestijli projenin ortaklarin turkoglu sirketi yapti . Ne bu kiskanclik anlamak cok zor . Bahcen elvansehir olmasa emin olun sizin o daireleriniz 100 bin lira dahi etmez . Ilana dahi bahcen elvansehir konutlari yanı diye ilan veriyosunuz . Siz aldiginiz fiyata satamazken bahcende olan daire sizikinin 2 kati fiyatina satiliyor . Neden mi : çunku marka her zamn satar . O yuzden bosuna sakinlerin akliyla dalga gecmeye calisacak cumlelerle gelme . Emin ol burdaki herkes senden zeki . Yoluna bak ...

Misafir 050

3 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 16:00

Sitede sözde ''prof'' yönetim yakıtları ilk defa açıkladı.baktıki her binada 7-8 daire kuruşuna kadar aynı yakıt parası çıkınca hemen düzeltmeye gitti.okuyucu firmayı suçladı.zaten oda kendi firmaları.yani yakayı ele verdiler.başımıza gelecek şaibelerin bir uyarısı gibi.tabi anlayana.buna sebep olan beceriksizler ordusu bizim eski yöneticilerimizden çıkacak bunların hesabı.

Misafir 51e

1 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 11:29

sitenizden ev almayı düşünüyorum da kadınlar için plates seansları olduğunu duymuştum spor salonunda doğru mudur acaba bir de temizlik açısından soruyorum havuzu aktif olarak kullanabiliyor musunuz?

Midyatli47
1 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 17:04

Spor salonunda pilates var dogrudur.havuz temizdir.sık kullanima uygundur.zaten genelde boş.yani düzenli kullanlar cok şansli.

Misafir 08d

1 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 21:02

Aidata yüzde 30 luk zam nedir arkadaşlar.4+1 dairenin aidatı 305 olacak.Profesyonel yönetim iyi olacak diyen blok temsilcileri bu duruma da müdahale etmeyecek bence.Toplanıp itiraz edelim derim.

sayfa 560
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet