Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 204
Misafir 309

2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 12:44

dikkat dolandırılmayın sivas ta faaliyet gösteren teknik inşaat teknik yıldız inşaat nova plass inşaat nef tarım inşaat adı altında paravan şirketler kurarak bir çok ev alan şahışlar malzemecileri dolandıran arsa sahiplerini madur eden aynı zamanda nitelikli dolandıricılık tan ağır ceza mahkemesin de yargılanan firma sahipleri.şahışları tüm sivas halkı tanımaktadır bu firmalar itibar etmeyin. haklarında açılmış bir çok dava ve haciz dosyalar olan bu kişiler inasanları madur etmektedir tüm sivas halkına duyurulur.

Rasim58
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 14:16

Kemal bey teşekkür ederim. Caminin yeni yeri, çevre yoluna göre biraz içeri çekilmiş görünüyor.

kkemal58
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 16:31

Evet aynen öyle Rasim bey

beratdemir
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 21:07

Yıldız İnşaat Diriliş'te yaptığı Yıldıztepe konutlarının yanına 30 dairelik bir inşaat projesi daha başlatmış.

(+)

(+)

alıntıdır.

beratdemir
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 18:47

Paşaoğlu İnşaat Mehmetpaşa mahallesinde 60 dairelik proje yapacakmış. Yıkım çalışmaları başlamış.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

alıntıdır.

Misafir e45

1 hafta önce - Cmt 09 Arl 2017, 02:21

Yillar sonra memlekete döndüm bari ev alayım dedim 350 bine satmaya çalıştıkları daireyi ne kadar 300 bine verin desem de benle dalga geçer gibi 345 en son oluru dediler Sıvasın en büyük düşmanı bu kan emici müteahitler olsa gerek adamlar burunlarından kıl aldırmıyor hala olmuş Aralık satamiyorlar yalandan insanlara temeli atilmis binanin yüzde 80 i satıldı diyorlarmış buda esnaf kurnazlığı imiş sonradan çaktım meseleyi şu zamandan sonra da inş kimse almaz böle ahlaksız insanların evini. Ama o tavirlari cok kanima dokundu kiraya ciktim almayacima soz verdim kendime 6 ayda elimdeki parayi kullanip yuzde 30 kar ettim.gittim başka memleketten yatırım aradım öyle bir yatırım yaptım ki elimdeki parayla yaptığım yatırım önümüzdeki birkaç yılda verdiğim parayı 10 a katliyor. arkadaşlar hiç canınızı sıkmayın kiracıyim diye doğru yerde doğru yatırımlar bulun bugun 400 bin 500 bin eve takilacak paralar degil o parayı doğru yerde kullanıp birkaç trilyon yapabilirsiniz

Misafir 591

3 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 22:56

Haklisin kardes sivasta bu fiyata ev almak biraz kerizce oluyor kafayi calistirip yatirim yapmak en mantiklisi üc kagitci mutahit emlakcilar kol geziyor baska sehirler daha guzel gecen antalyaya gittim emlakciya bi ev sorayim dedim almasanda dedi aksama kadar elindeki evleri arabasiyla bana gezdirdi inan kardesim sivasta olsa almiyancada bana ne gezdittiriyon diye azarlar

Misafir 413

19 saat önce - 01:22 (bugün)

Malesef sivasta esnaflik anlayisi yok bende kayseride ev almak icin gerek insaat firmalari gerek emlakci olsun adam acik acik konusuyo almasanda ben sana anlatayim gezdireyim gozunle gor diyo ve satmak icin de en son maliyete kadar binaya yaptigi masrafi anlatiyo...bence sivasta esnaflik anlayisi degismeli mutea

mehmet karakas7
14 saat önce - 06:34 (bugün)

K rili trollar iş başında

sayfa 204
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET