Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Belediye Şehiriçi Otobüsleri
« önceki   123 ... 323334

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 34
melih95

11 ay önce - Pzr 15 Oca 2017, 21:35

Tcv Karat BMC procity kadar iyi değil ama benim kayserideki favori man Lions city cng körüklü otobüsler. Sayıları çok değil. Anayurt jandarma hattında ek sefer olarak verildiğinde biniyorum. Gerçekten bu kadar kaliteli bir otobüse daha binmedim. Motor sesi zaten yok gibi. Mükemmel bir araç. Aslında bu manların sayıları arttırılması ne kadar güzel olurdu.

caglar9451
11 ay önce - Pts 16 Oca 2017, 18:36

K.karabekir mahallesi,Esentepe,cevizli osmanli diş hastanesi hattına bu BMC CNG bus ve eski otobüsleri koymalarına gıcık oluyorum, yeni otobüsler hürriyet,anayurt,talas,kimsin,süksün hatlarina çalışıyor bu yeni otobüslerin (man lions,BMC procity,tcv karat,temasa avenue) bu mahallelere gelmemelerine aklim almiyor
Bu mahallelere k.karabekir,Esentepe,cevizli osmanli diş hastanesi imam hatip hattına ek sefer olarak bu otobüsleri koymaları lazım.....

salih38
9 ay önce - Prş 23 Mar 2017, 19:38

(+)

(+)

Belediyeye sanırım deneme amaçlı %100 elektrikli TCV Karat körüklü otobüs gönderilmiş. Düvenönü'nde gördüm alelacele fotoğraf çektim. Bilgilendirme amaçlı kalitesi yüzünden kusura bakmayın.

onurnazliaka
2 ay önce - Prş 05 Ekm 2017, 22:47

(+)

karakus381
3 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 21:08
Elektrikli otobusler geliyor

BANLİYÖ HATTI TRAMVAY HATTINA ENTEGRE EDİLECEK"
Başkan Çelik, toplu taşımada ulaşımı rahatlatmak amacıyla yapılan çalışmalarda hazırlanan banliyö hattında değişiklik yaptıklarını ve mevcut tramvay hattının banliyö hattı ile entegre edileceğini açıkladı. Başkan Çelik, "Banliyö hattı Sarıoğlan’dan Yeşilhisar’a kadar gidecek. Biz proje değişikliği yaptık.

Beyazşehir tarafından Banliyö hattını tramvay ile birleştireceğiz. Mevcut tramvay hattı ile entegre edeceğiz. Bunu yaptığımız zaman vatandaşlar banliyö hattını tercih eder. Bu 3-4 yıllık bir çalışma olacak.

Otobüslerimizin yaş ortalamasının yenilenmesi ve otobüs hatlarımızın yenilenmesi konusu var. Yetişebilirsek bu yıl yoksa gelecek sene elektrikli otobüs alacağız.
Motor olmaksızın kendi akülü sistemi ile çalışan otobüsler alacağız. Bölge hastanesine ulaşımın bir an önce sağlanması lazım. Açıldığında oraya toplu taşıma koymamız lazım.
Bekir Yıldız Bulvarı’nda tramvay gibi çalışacak otobüsler alacağız. Bunları yaptığımızda Kayseri 30-40 yıllık sorun çözülecek" dedi.

Emir GÖKER
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 17:28

Halk otobüslerinin hepsi yenilenmeli. Hala
2001-2005-2007 model gibi teneke yığını araçlar daha fazla tutulmasın. Kayseri Bunu Haketmiyor. Yerlerine BMC Procity gibi alçak tabanlı halk otobüsleri gelmeli. Kayseri iyi ulaşımı hakeder. Böyle külüstür, engelli rampasız, çevre düşmanı araçlarla değil.

sayfa 34
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334
ANA SAYFA -> ULAŞIM