Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir b98

1 yıl önce - Cmt 03 Arl 2016, 17:25

Şifayi verecek olan bizzat MEVLA TEALA .hastanizi getirir, Hakk dostlarinin duasini vesile edersiniz.niyet onemli.
Kalacak yer var sanirim o kadar insan gelip kaldigina gore.bir gorevli var o ilgilenir kardesim.
Eren-Evliyayi sevmek Imandandir.
Rabbim sevdiklerine sevdirsin,sevdiklerini de bize sevdirsin ve onlarla haşreylesin inşeAllah

Misafir 5b8

1 yıl önce - Pzr 11 Arl 2016, 17:13

Ben karacaahmetliyim ve orada tedaviler kesin sonuç gösteriyor tüm hastaları bekleriz

Misafir 7d5

10 ay önce - Cum 20 Oca 2017, 03:05

türbede yatacak yer var mı gecede kalınır mi lütfen yazin tel de yazin geliyoruz

Misafir 00b

9 ay önce - Cmt 18 Şub 2017, 15:50

Biri bana yardimci olabilir mi lütfen buraya gidipte faydasini gören var mi benim kardeşim var daha 22 yasinda musallat oldular doktora gittik şizofreni baslangici dediler ilaç kullanıyor ama uyku düzeni yerine gelsede yine kendi kendine konuşmaları şüpheli tavirlar korkmalar tuhaf hareketler oluyor arada ama o kadar iyice agir hasta degil prangaya bağlanacak kadar oraya gidip dahada kotu olmasından korkuyoruz (

Misafir 7e6

6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:36

Hangi gün gitmekgerek

ACSelcuk

2 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:23

Herşey niyete bağlı. Şifa Allah’tan istendiği müddetçe olur.

Misafir 310

2 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:39

Kardeşim Allah şifa versin. Çok zor durum gerçekten yaşayan bilir.

Bundan yaklaşık 7-8 sene evvel bir akrabama musallat olmuşlardı. Götürmediğimiz, başvurmadığımız hoca kalmamıştı. Doktorlar çare olamamıştı.

Sürekli arayış içinde bir hoca'yı tavsiye ettiler. Ona gittik. O hoca el almış, bu işleri yapıyormuş. Gittik hoca hasta ile konuşurken o sırada bir kağıda birşeyler yazıyordu. Sonra o hoca musallat olan şeyi çıkardı. O kağıdı yaktı. Hasta aferdersiniz kustu. Tam hatırlamıyorum ama su verdi sanırım 3 gün içmesi için. Sonrasında Hastamız iyileşti.

Bu arada bizim hastaya büyü yapılmış. Hoca o büyüyü de bozdu.

Tabi ki şifayı veren Allah'tı. Hoca vesile oldu.

Çevrenizde Tarikat ehli insanlar var ise onlara bir sorun mutlaka tanıdık bir hoca çıkacaktır.

Bu arada herkese inanmayın. Bu işlerde sahtekar da çok.

emre yelkenci
2 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:52

Musallat olmuş cin girmiş v.s ire denilen mevzuların yüzde doksanı psikyatriktir..
dr nuza güvenin ilaçları asla bırakmayın.
Çok kuvvetli tesirleri olan ilaçlardır alındığı ve bırakıldığı an tesir etmezler.
süreç içinde belirli olur ve mucizeler olabilir tedavi anlamında.
Asla tedaviyi aksatmayın.
Cinler vardır ve bizim gibi mahlukatlardır ama asla yanlışa düşüp milletin ağzına bakmayın.

Arte OxoşkvA

2 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 23:42

Benim de bi arkadaşım var. Hayvanlarla konuşabildiğini, üstün güçleri olduğunu iddia ediyor. Bence şizofren ama cinlerle de ilişkileri olduğunu düşünüyor.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET