Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Yaylalar
« önceki   1234567

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
Ömer Mete
1 yıl önce - Cmt 06 May 2017, 16:56

Alıntı:
Ömer Mete kardeşim ben Koyulhisar'dan sonraki yolu merak ediyorum daha çok. Zannedersem Koyulhisar sonrası 17 km falanmış mesafe. Yaylaya gidene kadar asfalt mı acaba? Konaklama tesisi olduğu internette yazılı ama iletişim bilgisi bulamadım. Zannedersem Koyulhisar Belediyesi'ne ulaşmam gerekiyor öncelikle.

Talha Bey, Koyulhisar'dan bir süre Ordu yolunda devam ettikten sonra yayla yoluna dönülüyor. Yayla yol ayrımına kadar tamamı duble yol. Yol ayrımından yaylaya kadar olan yol da asfalt. 3-4 km kadar var.
Konaklama için belirttiğiniz gibi belediyeyi ararsanız bilgi alırsınız.

ihsan gulbilge
5 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 22:26

Sivas Eğriçimen yaylası internette bulduğum fotoğraflar

Ömer Mete
5 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:38

İlk fotoğraf Gökpınar Gölü'ne ait bence.

Sefer GİRİŞEN

3 hafta önce - Sal 01 May 2018, 00:44

Cumartesi günü yıllardır yapımı bir türlü bitmeyen Karadeniz' i Akdeniz' e bağlayacak olan Dereyolu' nun son durumunu bir daha görmek için Ordu' dan çıktık. Mesudiye' ye kadar yol malum. Sonrasında kahve içmek için bir yer aramaya başladık. Yanlış hatırlamıyorsam 1750 rakımı da gördük. Eğriçimen Yaylası tabelasını geçtikten sonra baktık sonrası rampa aşağı Koyulhisar' a iniyor. Geri döndük yaylanın girişindeki çeşmenin orada durduk. İnanılmaz manzara ama bir o kadar da soğuk ve rüzgarlı. Taşları siper alarak kahvemizi zar zor yaptık. İşimiz acele, yolumuz da çok uzun olduğu için ayrıldık. Sonradan internetten baktım, biz sadece küçük bir bölümünü görmüşüz. Kocaman bir yerleşim yeri varmış. İnşallah bir daha ki sefere daha uzun süre kalmak üzere hafızaya alınmıştır.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler