Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3481
abdulkadir köksal
4 yıl önce - Sal 05 Arl 2017, 16:07

Ne fakirleri zengin etti stad hay masallah!!!! 500 milyon lira ve hala bitmeyen stad fıkra gibi..

fatihpmb
4 yıl önce - Sal 05 Arl 2017, 17:33

Diger stadlar 300 küsür milyon liralarla tamamlanirken bizim ki bitmedigi halde 500 milyonu aştı, yazık.

haşim hatipoğlu

4 yıl önce - Sal 05 Arl 2017, 20:11

300 çok daha az paralara yapıldı çoğu stad birileri para yediysede haram olsun ne diyelim

fatihpmb
4 yıl önce - Sal 05 Arl 2017, 20:22

Fener maci icin organizasyon yok mu, polar isi yalan oldu. Tribundeki abilerimizin planlari var mi

nkrlpnt
4 yıl önce - Sal 05 Arl 2017, 22:08

Haddim değil belki ama büyük maçlar dolan maçlar yarın avrupa maçları olacak işAllah bu takımın şu deplasman kısmına düzenleme yapılsın yazık o kadar taraftar bu maç 50 tl den bilet alamıyor.

İstenirse devre arası orası çok rahat yeniden düzenlenebilir 4 hafta ara olacak sonuçta.

16BS1963

4 yıl önce - Sal 05 Arl 2017, 22:35

bursaaaa
4 yıl önce - Çrş 06 Arl 2017, 00:17

Bende deplasman yerinin değişmesi taraftarıyım ama şu anki haliyle neden alt kısımlara taraftarımız alınmaz anlamıyorum. Deplasman tribünü zaten kafes gibi örülmüş önüyle üstüyle. Çevresine birer sıra polis çekersin iletişim en aza indirgenir nedir bu saçmalık!

sdgr

4 yıl önce - Çrş 06 Arl 2017, 10:32

arkadaşlar yıllardır söylüyoruz bu stadyumda çok fazla gereksiz detay var. altında bir kat avm bile projelenmiş. tribün arkası alanlar zaten maşallah tribünün kendisinden büyük.

180 bin m2 inşaat alanı var, tt arena 120 bin m2. şükrü saraçoğlu 67 bin m2. konya 85 bin.

bitmez tabi. burada asıl suçlu olan yoktan yere bu kadar komplike ve gereksiz büyük bir projeyi kabul eden belediye. konya stadı 220 küsur milyona mal olmuş, bizim gereksiz büyük stadımız bu kadar alanla bence ekonomik (!) bile olmuş.

bu kadar büyük stad yapana kadar stadı sadece futbol amaçlı yap, yanda kamulaştıracağın araziye de kullanılabilir başka bir avm yap. hep gereksiz fantezi.

ben kalan 100 milyona yakın paranın kamulaştırma bütçesi yüzünden olduğunu düşünüyorum. yoksa o kadar bir imalat kalmadı artık.

süleymanKS

4 yıl önce - Çrş 06 Arl 2017, 11:55

Deplasman tribünü için olması gereken en uygun yer aşağıdaki şekilde olmalı.

Kaç koltuk ayrılması gerekiyor bilmiyorum ama Kırmızı bölge deplasman tribünü olsa toplam (tek tek saydım) 2243 koltuk var.

Mavi bölge de güvenlik amaçlı boş tutulsa oradan (yine tek tek saydım) 376 koltuk boş kalır. Hem güvenlik için daha az koltuk kaybımız olacak hem de Kuzey tribünü de daha nizami bir bütünlük içerisinde görünecek.

(+)

(+)

Aşağıdaki mevcut durumda çok fazla koltuk kaybımız var.

(+)

En son süleymanKS tarafından Çrş 06 Arl 2017, 12:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

fatihpmb
4 yıl önce - Çrş 06 Arl 2017, 12:06

(+)

Tel orguler yokken stad ne guzel duruyor. Bir care bulunmali artik bu duruma

sayfa 3481
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet