Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir 457

6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 11:08

Gümüşbağlar Köyü karayazı da 1 mkw kapasiteli güneş enerji santrali inşaatı yapılıyor.

2. Organize sanayi bölgesi kurulum alt yapı inşaatı nisan 2018 de başlanacak. Bölgeye doğalgaz gülmez dağı nurali harput gumusbaglar köyü üzerinden sağlanacak.

Tam kapasite ile 10 bin kişiye is imkanı sağlayacak.

Elaziga hayırlı olur inşallah.

Misafir 543

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 11:39

Kuzey cevre yolundan baslayip gumusbaglarin içinden gecerek karayazı Elazığ 2. Organize sanayiye 2 gidiş 2 geliş olacak sekilde yol yapılacakmış. Gumusbaglar a doğru uzanan karayazı kamu alanı devamına da 3. Organize sanayi kurulması ileride konuşulabilir.

Misafir 858

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 11:45

iki gidiş iki geliş yol ne? mahalle içi yolu gibi, kuzey imar yolu bile üç gidiş üç geliş oldu, bu yolla köyden tarlaya traktörle gidilir gelinir anca

Misafir 543

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 11:59

Sanırım anlamadın 2 gidis 2 geliş yoldan bahsediyorum. Bu yol sadece organize sanayiye gidecek olan bi yol. Bence yeterli bi kapasite. Cevre yolları dahi 3 gidiş 3 gelişken bu yolun 2 gidiş 2 geliş olması yapılacak yatırımın boyutunu da ortaya koyuyor.
Yolin kamulaştırma işlemlerine bahar ayında baslanacak

MustafaErtem
3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 12:27

5 yıl içinde elazigda gelişecek alanlari gösterir harita.

Misafir 552

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 12:47

Gümüşbağlar yalnız köyden arazi alacak arkadaşlar iyi piyasa araştırması yapsın algı operasyonu yapan bi guruh var burda. Bi kuş yakalasalar butün arazilerini iki üç katına satacaklar. Kanmayın araştırma yapmadan da burda yazan şatafatlı yorumlara bakıp paranızı yatırmayın. 15 sene de anca amorti edersiniz.

Misafir 543

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 13:00

O güruh seni seve. Doğru bilgiler zoran mı gitti. Resmi verilerin paylaşıldığı bi yerde niye zoran gidi anlamim. Yalnız köyünü bilmem ama gumusbaglar yakında mahalle olacak. Organize sanayi bölgesine ecwk doğalgazdan da faydalanacak.
Hic zoran gitmesin. Senin oralar para etmi diye laf atma olüm.

Misafir 9c0

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:53

Mürüdü yeni adıyla Gümüşbağlar köyünün değer kazanması elazig için gerekli. Konum olarak değerli yerlerden. Yakın zamanda sanayi buraya gelirse bölge kalkınır.

Misafir 455

3 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 22:29

Mustafa ertem kuzey bölgelerin uzmanı galiba hangi kuzey bölgesinde başlıga baksam arkadaşı görüyorum bayağı bir kafa yoruyor o bölgelere özel ilgisi var galiba

MustafaErtem
2 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 11:50

Alıntı:
Mustafa ertem kuzey bölgelerin uzmanı galiba hangi kuzey bölgesinde başlıga baksam arkadaşı görüyorum bayağı bir kafa yoruyor o bölgelere özel ilgisi var galiba

Misafir evet kuzey bölgeler özel ilgi alanımdır. Senin benim kuzey bölgelere kafa yorduğumu takip etmen kadar kafa yoruyorum. Bu özel ilgim kuzey bolgelerde yaklaşık 8000 9000 dönüm arazim, 1000 büyükbas 500 küçükbaş, evler, köyler kısacası ağa olmamdan kaynaklanıyor. Bana bölgenin ağası diyebilirsin sana izin verdim.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET