Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun Ulaşım
« önceki   123 ... 48495051   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 49
Misafir e2b

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 15:37

Uçmuş bu sallayın.. mevcut raylı hattının da metrobüse dönüştürülmesi saçmalığı olabilir mi Allah askina. Oof offf nelerle uğraşıyoruz ya.

Misafir cb7

2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 09:36

Ya metrobus olayi bana cok sacma geliyor gereksiz

Ahmed Bayezid
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 14:55
Samsun Metrobüs Taşıt Lobisi Tedirgin Ediyor.! / 04.12.2017

(+)

Samsun’ da Canik-Atakum arasını bağlayacak tünel ana yol önerisinin Ulaşım ana planı yapılmadan seslendirilmesi ve belediyece hesapsız kitapsız olarak 70 adet ithal uzun otobüs alımı, acaba tramvay hatları da, metrobüs hatlarına mı dönüşecek sorusunu gündeme getirdi.

CHP projeye karşı.Samsun belediye başkanının, inadım inat diyerek 4 sene önceki eski metrobüs sevdasının depreştiğini söyleyen Samsunlular , yerel basın ve STK-lar ise; ” Uluslararasi taşıt karteli ve temsilcileri Samsun’da ulaşımı belirleyemez.”diyerek Belediye Başkanına tepkilerini dile getirdiler.

Samsun Akasyam sitesinde cikan bir röpartajda ise şöförler odası aşağidaki tepkilerde bulunmustu.:

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin yedi yılda aldığı yedi karararın 6 ‘sı yanlış.

Şöförler derneği başkan Bircan, “Biz Samsun’un öz çocuğuyuz. Samsun’da yapılan yatırımların hepsini destekliyoruz. Raylı Sistem yapılmaya başlandığı günden buyana hiçbir şekilde Raylı Sisteme karşı durmadık. Samsun’da yapılan her iyi iş bizim hoşumuza gidiyor. Biz kötü niyetlere karşıyız. Ne raylı sistemin yolcusunu taşıyor nede korsan taşımacılık yapıyoruz. Bizimle yolculuk etmek isteyen yolcularımızı taşıyoruz. 7 yıldan bugüne kadar yaklaşık 7 tane karar alındı. Bu kararların 6 tanesinin yanlış alındığına dair mahkeme kararları var. Fakülteye yapılacak Raylı Sistemin ne kadar faydalı olacağını nelerle karşılaşacağımızı biliyoruz” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’İN NİYETİ “ARTNİYET”

Samsun’da taşımacılık sektörüne çok büyük haksızlıkların olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Bircan, “Bunun en başında da 2000’li yıllarda özel halk otobüslerine oldu. Otobüsler özelleştirildikten sonra yaklaşık 6 yıl önce 41 otobüs aldı. Buna ilaveten 70 otobüs daha alarak özel halk otobüslerine büyük darbe vuruldu. Bu uygulamaya baktığımızda Samsun Büyükşehir Belediyesinde iyi niyet olmadığını ve taşımacılık sektörüne karşı yapılan art niyetli uygulamalar görmekteyiz. Binlerce kişi bu sektörden ekmek yiyor. Büyükşehir Belediyesi maalesef evine ekmek götürmek isteyenlerin işine engel oluyor” diye belirtti.

Mehmet Gültekin DuruşGazetesi

Sam55

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 15:33

Birileri sanırım karalama peşinde. Hiçbir şekilde mevcut tramvay hatları metrobüse çevrilmez. Yeni hatlar açılmasın diye birileri art niyetli fikirler savuruyor gibi.

emraltun

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 12:06

Bu dolmuşçuları anlayamıyorum. Raylı sistem olmadığı zaman kendilerinden başka alternatif yoktu. İnsanları tavuk kümesi gibi kelle başı olarak görüp taşıdılar. 4 sene üniversiteye gel git yaptım kendilerine beddua ederek. Şimdi çıkmışlar üniversiteye yapılan raylı sistemi eleştiriyorlar.

Ahmed Bayezid
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 12:15

Yaav dolmuşçu takımı işte ayak yapıyorlar.En son yaptıkları çirkeflikler çarşaf çarşaf basına çıkınca böyle bir yol izlemeye karar verdiler belli ki.Onlar hiç bi zaman raylı sistemin gelişmesini istemez.

smtcglr

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 08:58

dolmuşçuları kim niye dinliyor ki onlar insanları paketleyip götürmekten başka ne yapıyorlar.. Dinlenmesi gereken son kişi bence dolmuşçu.

samet13579
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 19:18

E3 Ekspres Hattı başlayacakmis pazartesi belediyeleri bulvar barut hane kalkanci

smtcglr

1 hafta önce - Cmt 09 Arl 2017, 10:20

Çok güzel olur vallaha bunu nasıl tekip edebiliriz.

Can5502
3 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 14:37

yine bu sayfada 2008 yılında paylaşılan bir yazı yazıda akıllı durakların yapılacağını ve yolcuların otobüsün ne zaman geleceğini doluluk oranını vs öğreneceği yazılmış acaba böyle bir şey yapıldımı bilen varmı ? yani bu uygulamanın yapılması gerekli aslında bende belirtmiştim üstelik şuan bazı yerlerde durak yok sadece tabela asılmış çok saçma ben yağmurlu bir günde otobüsü nasıl bekliycem bazı yerlerde durak varken bazı yerlerde sadece durak tabelası var 100.yıl bulvarında gördüğüm durak sayısından daha fazlası eğitim araştırmanın orda var :=)

bu arada resmi paylaştım ama tam gözükmüyor 17. sayfada paylaşılmış

sayfa 49
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 48495051   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM