Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Midibüsleri Sorunlar, Görüşler ve Çözüm Önerileri [ANK ]
« önceki   123 ... 101102103 ... 105106107   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 102
İbrahim Ahıskalı
10 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 00:02

Alıntı:
5.bolgenin iğrenç, konforsuz, kuçuk araçları ve aktarma almayan vermeyen validatorleri ile biz Ankara halkı nasıl bir kazanç sağladık ? Ulaşımda illa olacaksa İstanbul tipi şirletleşme ornek alınmalı ama onu da Ankara belediyesi yapmaz yapamaz. Malum zihniyet halen hukum suruyor çunku. Mustafa Tuna yakında duzeltir inşallah

Ben de yeni şartlara (başkana) göre yazdım zaten. Eski başkan dursaydı böyle savunmazdım. Ağır şart ve koşullarda yapılacak özelleştirmede sorun çıkmaz. Öyle şartlar koyarlar ki, mevcutlardan epey kaçan olur. Tatava yapana "işte kapı işte sapı" denir. "İhaleye girme işine gelmiyorsa" denir. Bu kadar basittir.

Mehmet0660
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 14:59

Bugün bindim az bir mesafe için otobüsün içi resmen motorin ( mazot) kokuyor hele birde şöförün yardım ettiği yolcu bayansa durak harici o nerde isterse otobüs orda duruyor

Misafir 586

10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 16:07

Arkadaslar istanbul yolundan aștiye metroyla gitmek istemiyoruz,onemli bi sorun bu bizler için İstanbul yolu(ali babacanin ordan)aștiye binipte gidebilecegimiz bisey yok
Acil istanbul yolu eskisehir yolu hattı getirilmeli
Aștiye ulasmak bizim için bir çile

mursel kasap
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 16:26

İstanbul yolundan akköprüye gelin.Ankamallin önünden 104,419,479 hatlarına aktarma yaparak astiye ulaşabilirsiniz.Merkeze gidip metro+Ankaray yapmanıza gerek yok.

Buğra006
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 16:33

Onceden oyle yapardim 1 saat 20 dk surerdi
Dediginiz gibi yaptigimda 1 saate yakin suruyor
Metro adami hayattan sogutuyor ciddiyim hele hic oturacak yer yoksa ve arada bekleme yapmasi bile insani bitiyor,
İstanbul yolu metroya binip 1 durak sonra eryaman 1-2de inip orda 10 15 dk bekleyip eskişehir yolu arabasına binip aştide iniyorum bu şekil daha kısa ve oturarak gidip geliyorum
Direk istanbul yolu eskişehir yolu açılmalı hat ötobüs midibüs vsvs

İbrahim Ahıskalı
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 17:22

Alıntı:
İstanbul yolu(ali babacanin ordan)aștiye binipte gidebilecegimiz bisey yok

Eğer durup alırlarsa Gerede-Metro araçları ile gidersiniz. Saatlerini Metro Turizm online satışından bakabilirsiniz. Pek ihtimal dahilinde değil ama denemeye değer.

Tunç D.
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 18:39

Alıntı:

İstanbul yolundan akköprüye gelin.Ankamallin önünden 104,419,479 hatlarına aktarma yaparak astiye ulaşabilirsiniz.Merkeze gidip metro+Ankaray yapmanıza gerek yok.

Bu hatlar beklenene kadar Metro + Ankaray yapılır,ya da dolmuşa binilir.

Misafir 555

10 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 22:40

Sincan/Etimesgut grubu ÖTA'ların üzerineki 'Özel Toplu Taşıma Aracı' ibaresi mavi puntolu yazılar ile
'Özel Halk Otobüsü" yazdırılmaya başlanmış.

Misafir 555

10 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 00:19

Bugün bindiğim araçta EGO gibi ekran ve sesli durak bilgisi vardı.

Özel Halk Otobüsü ibaresi almaları enteresan. Yani artık 5.Bölge ÖTA değil 5.Bölge ÖHO diyeceğiz. Zira 5.Bölgede Mavi ÖHO yok. ÖTA değimi artık turuncu puntolu ilçe ÖTA'ları için geçerli.

mursel kasap
10 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 07:42

Gördüğünüz sizi şaşırtmasın.Çoğunda özel halk otobüsü çoğunda öta yazıyor.Beyazlar ankara karta geçmeden öncede çoğunda özel halk otobüsü yazardı

sayfa 102
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101102103 ... 105106107   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet