Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir f27

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 20:34

Yeni stadyum için çalışma var mı

ak295

5 gün önce - Sal 05 Arl 2017, 22:19
Savaş'tan Aydın'a stat müjdesi

"YÖNETİM ŞEFFAF OLURSA DESTEKLERİM"
Aydınspor 1923 Yönetim Kurulunun geçtiğimiz hafta Ankara'ya geldiğini söyleyen Savaş, "Yönetim kurulu bizden destek istedi. Ben de destek olmaya hazırım cevabını verdim. Ama benim şartım var. Ben yönetim olarak 'şeffaf olacaksınız, samimi olacaksınız ve dürüst olacaksınız' dedim. Bunlar olursa destek olurum. Mustafa Savaş olarak bu söylenen şartlar yerine gelirse ben hazırım" dedi.

AYDIN'A STAT MÜJDESİ VERDİ
Stat müjdesini ve veren Savaş, "3 vekil olarak Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüştük. Aydın'a güzel bir stadyum yapılacak. Bunun takipçisiyiz. Aynı yerde, yaklaşık 20 bin kişilik kapasiteli bir stat olacak. Altında dükkanların olduğu bir kompleks olacak. Işıklandırması da yapılır. Aydın'ın çehresini değiştirecek. Aydın'da bu statla birlikte burada Milli Maçlar da oynanabilir. Sultanbeyli Belediyespor yöneticileri geldi, bizim ilçe stadı daha iyi dedi. Aydın gibi bir şehre bu stat yakışmıyor" dedi.

"ŞARTLI VAAD OLUR MU?"
Daha önce Özlem Çerçioğlu'nun 2014 yılında Zeybek Arena diye 50 bin kişilik bir vaadi olduğunu söyleyen Savaş, "Böyle bir koşullu bir vaad edilir mi. Takım 1 .Lig'e çıkarsa, stat olur diye bir vaad olur mu. Siz yaparsınız, takım başarılı olur. Buna biz hükümet olarak el atacağız. Aydın'ın stat konusunun takipçisi olacağız. Aydın'a stadı kazandıracağız" dedi.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET