Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas Belediyesi Mevlana Tüneli Projesi
« önceki   123 ... 151617

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
talha58
1 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 19:40

Tünelin çevresinden fotoğraf falan paylaşıldı mı daha önce?

Fatih C1
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 19:21

Bugün tünelin oradan geçtim bir kaç kare çektim. Fotoğrafta çok belli olmuyor ama tünel gerçekten geniş ve yüksek.

(+)

Bu da geniş açıdan

(+)

Burası da resmi çektiğim yerin arkası. Selimiye camiine gidecek olan yol buradan açılıyor. Görüldüğü gibi öndeki ev yıkılmış yukarı doğru yine yıkılan ve boşaltılan evler var.

(+)

Burasıysa çevresinin durumu. Yolun sonundan sola dönünce tünele gidiyorsunuz. Soldaki ağaçlar saklı bahçe parkının ağaçları. Çocukluğumda burada bir tane bile ağaç yoktu başarılı bir ağaçlandırma yapılmış. Sağdaki eski evler 50 yıllık evler. Selimiye camiine kadar hep böyle evler var. Kentsel dönüşüm için çok müsait.

(+)

mehmet karakas7
2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 07:53

Alıntı:
beratdemir

Tüplerden birinde son 11 metre, diğer tüpte 220 metrelik kazı kalmış. Tüplerden birinde 15 - 20 güne kadar ışık görünür.

3 hafta geçti ışık göründümü?

beratdemir
2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 09:49

Benim tahminim ; 10 Aralık'ta Cumhurbaşkanı Sivas'a geldiğinde tünelde son vuruşu yapacaklardır.

beratdemir
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 21:05

11 metre kalan tüpte ışık görünmüş ve delme işleri bitmiş..Pazar günü Cumhurbaşkanı resmi ışık göründü açılışı yapacakmış.

Misafir 03e

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 21:37

Sahte algı operasyonu yazmayalım gerçekleri söyleyelim.Milleti yalan dolan ile kaldırırsanız fakirin fukaranin vebalini veremez kimse.gercek olan su:
İki tüpten oluşan Mevlana tünelinin sadece tek tüpünde ışık göründü.diger tüp daha başlangıç aşamasında yani hepsinin bitmesi ve trafiğe açılması yaklaşık bir sene daha sürecek.

beratdemir
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 21:51

Misafir efendi sen lafı okurken gözlerinle mi okuyorsun, yoksa başka bir yerlerinin de görme özelliği var da o yerlerinden bakarak mı okumaya çalışıyorsun.

11 metre kalan tüpün birinci tüp olduğunu konuyu takip eden herkes biliyor ve diğer tüpteki kazı çalışmalarının devam ettiğini geride kalan mesajlarda ben de yazdım , diğer arkadaşlar da yazdı. Diğer tüpte de son rakamları bilmiyorum ama tahminim 150 metre filan kaldı ışığın görünmesine.

beratdemir
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 21:53

Sahte algı operasyonları yapmak sizin gibi misafir kimliği arkasına sığınarak yazan tiplere mahsus bir olaydır.

Rasim58
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 22:12

Sayfalarda maalesef provokatör, cahil ve kör misafirler kol geziyor. Bu tiplerin yazdıklarını artık kimse de umursamıyor, bu nedenle de direkt sataşıyorlar.

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET