Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Köfteci Yusuf
« önceki   123 ... 333435

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35
sdgr

2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 12:38

benim kişisel görüşüm ama köftenin yanındaki garnitürü kaldırmaları bence kötü oldu.
ben çok fazla salata tercih eden birisi değilim ve böyle tabaklar açıkçası yavan kalıyor.

sdgr

2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 12:45

soya ve gluten varmı diye soran arkadaşım:

soya bence var bu köftede. bu köfteyi kes içine bak ve çiçek ızgara köftesini kes içine bak anlarsın zaten birşeylerin farklı olduğunu. Ama şunu bilmek gerekir, soya maddesinin sağlığa hiçbir zararı yoktur. Sana olan tek dezavantajı şu olur, daha az et yemiş olursun. en güçlü bitkisel protein soyadır, japonyanın en meşhur peyniri olan tofu tamamen soya ürünüdür mesela, ama tabi bunu savunmuyorum, neticede insanlar oraya et yemeye gidiyor.

gluten zaten enjekte edilebilen birşey değil diye biliyorum.

Metin_16
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 20:34

Kahvaltısını denemiş oldum. Gayet güzel pahalı da degil 14Tl civarı Ayrica doyurucu.

Güven Hoca

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:14

(+)

hasan-hüseyin
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 12:35

Alıntı:

Merhaba arkadaslar bu kofteler gulutenli ve soyaliymis bu dogrumu

Büyük olasılıkla benim gibi Çölyak Hastalığınız var.Köftelerinde ekmek kırıntısı olmasa bile köfteye konulan baharatlar olsun,ızgaraya konulan ekmek veya gluten katkılı baharatlarla hazırlanan köftlerin pişirilmesinden dolayı bu mekanda yemek yemeniz sağlığınıza zararlı olacaktır.

Çölyak hastası olarak diyetinize ne kadar dikkat ederseniz edin "Çapraz Bulaşma" faktörüne de dikkat etmeleri gerekir.

Güven Hoca

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 20:20
Yalova Tesisleri sabah kahvaltısı =14 TL

(+)

Fiyat listesi

(+)

Güven Hoca

3 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 22:05
Bozüyük Çevreyolu Tesisleri

(+)

sayfa 35
cevap yaz