Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
Misafir ea4

5 gün önce - Sal 05 Arl 2017, 13:29

"alen35 Doğu Gencer" ve "Ayhan" kullanıcılarına teşekkür ederim.

Misafir da5

5 gün önce - Sal 05 Arl 2017, 13:31

merhabalar,
Öncelikle İzmir'e hoş geldiniz.
izmir'i kötülemiş gibi lanse edilenler aslında izmir hakkında doğru eleştrileri olan insanlar fakat izmirliler biraz alıngan oldukları ve öz eleştiriye tahammülleri olmadığı için izmir'i eleştirenleri karalama kampanyası yapmışlarörnekleri diğer başlıklarda daha çok görebilirsiniz.

İzmir tepelik yere kurulmuş bir yer olduğu için yaz kış sorunları bitmez (aslında biter ama seçilen belediyesi bunun üstesinden gelebilecek kapasitede değil - hepimizin vergisiyle maaşını alıyorsa vergisini ödeyenlere hizmet sunmak zorundadır.)

İzmir'de yazları hamam böceği sorunu maalesef bitmez. Residence veya en ucuz bir yerde olsun her evde mutlaka bu sorun vardır.
Bunun sebeplerinden bir tane si de izmir belediyesinin körfezi temizleyememiş olması aksine için lağım boşalttığıdır. Bunları size izmirli söylemez, halinden memnunmuş rolü yapar kendi kendini kandırır çoğu da böyledir..Ama bunlar size de normal geliyorsa bir şey diyemem 3 günlük su kesintisine "normal" diyen insanlar gerisini siz düşünüz......Komşuluklarınıza dikkat ediniz çabuk samimiyet kurmamanızı tavsiye ederim.

Seçtiğiniz bölge iyi fiyatlar normaldir. Merdiven altı emlakçılar yerine kurumsal firmaları seçerseniz daha rahat edersiniz.

bahadır 0302
5 gün önce - Sal 05 Arl 2017, 16:09

güzel izmiri ne hale getirmiş yazılanlar!

kami suyutmaz
5 gün önce - Sal 05 Arl 2017, 19:45

El insaf.. Bir kent bu kadar aşağılanmaz..
Madem öyle oturmayın..
O zamanda deniyorki biz gideceğimize belediye yönetimi gitsin
Tamam sandıkta hesaplaşın o zaman
İzmir dünyada yaşabilinir kent olarak sürekli ön sıralarda olan,her yıl ülkenin en çok göç alan..yerlerinden biri diye hep yazılıp çiziliyor
Bunlardamı sahte acaba??
Komşuluk için hiçte katılmıyorum,insanlar evinizin önüne park edince özür dileyen,yeni taşınana hoşgeldine gelen,yayalara en çok saygı gösteren,yükü olan yaşlıya yardım edip evine kadar götürenleri sıkça görürsünüz
Buna şahit olan İstanbullu misafirlerim çok şaşırıyorlar zaten
Diğer iddialara karşı bir şey söyleyip lafı uzatmıyacağım,uzun sürer...
Yaşamak isteyen buyursun gelsin derim
Saygılar

Misafir 68c

1 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:34

Kahramanmaraştan İzmire tayinimiz çıktı. Burası yaşanması kolay ve ucuz. İzmirde nerede oturacağız, buradaki evi satıp oradan ev almak istiyorum. Çocuklar iyi bir okulda okusun istiyoruz. Lisedeler. Karabağlarda çalışacağım, karşıyakadan ev alsak gidip gelmek çok mu problem? Sanki orası daha sakin gibi geldi.

Anıl 95
1 gün önce - 01:08 (dün)

Karşıyaka Karabağlar arası çok ters ve uzak kalır
Hergün trafik çilesi çekersiniz
Bornova Manavkuyu taraflarında ev bakın eğer Karabağlarda oturmak istemiyosanız
Ama sakin bi yer diye bişey yok onu söyliyim İzmirin hiç bir tarafında

Yiğit3344
1 gün önce - 01:12 (dün)

Karabağlarda çalışacaksan ve rahat sakin bir yerde yaşamak istiyorsan Narlıdere tarafına bakacaksın.Sakin yer yok diyenlere bakmayın.

alen35 Doğu Gencer
1 gün önce - 01:36 (dün)

Narlıdere biraz pahalı bir yer değilmi? şahsen geçen sene 400-500bin TL bandında istediğim gibi bir ev bulamadım. ha bulduk ama mezarlıgın yukarısında yola uzak. marketlere uzak. uzakta uzak yani zaten otobana yaklaştıkça satılık ve kiralık olarak inanılmaz rakamlar istiyorlar.

karabağlarda çalışacaksanız gaziemir en ideal yer.

Anıl 95
1 gün önce - 01:43 (dün)

Hem pahalı hem uzak
Trafik çilesi de cabası
Siz en iyisi is yerinize yakın yerde ev bakın

mahmut11
22 saat önce - 04:34 (dün)

Gaziemir karabağlar da çalışan biri için ideal bir bölge.

İzmirin içinde ama şehir gürültüsünden uzak.(tabi
ilçe merkezinden bahsediyorum. Belediye ptt civarı ve ötesi.)

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet