Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Northgate Ankara
« önceki   123 ... 848586 ... 104105106   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 85
yigilmaz
10 ay önce - Prş 30 Ksm 2017, 11:57

sözlerimi anlayarak ve konu ile ilgili yazsaydınız başka olurdu. sesimi yükseltmemin sebebi sizin haddinize olmayan şekilde yazımın içeriğine cevap vermek yerine partizanca bana verdiğiniz cevaplardır sayın haldun. keşke üzerinize alınır gibi cevaplar yazmasaydınız.

bir daha umarım yazdıklarımın içeriği ile ilgilenirsiniz. size şu dakikadan itibaren cevap vermeyide bırakıyorum. zira siyaseten takım tutar gibi veya din gibi bir partiyi tutmak ve tutanlarla muhatap olmak şahsımın karakterine uygun değil.

irfangkn
10 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 19:29

Arkadaşlar var mi haberi

emr_ylmz
10 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 13:52

son zamanlarda şantiye tarafına giden yada bir haber alan varsa bizimle paylaşsın arkadaşlar proje şuan ne durumda bizde bilgilenelim..

Makina01
10 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 23:58

Bundan 6 ay once proje alanında sadece 2 3 güvenlik vardı yaklaşık 1 ay once gittim satış ofisinde 5 6 kişi vardi ama şantiyede kimse yoktu sordum mart nisan gibi çalışmalar başlayacak malum kış ayı dendi

Yasin ozkan
10 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 09:52

Firma bu söylemlerle dışarıyı kandırmaya çalışıp zaman kazanıyor.. telefonları bile kullanılmıyor diyor.. proje santiyede fiiliyata gecmeden hiçbirseye inanmayın..

sinansuv
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 00:11

Kaçacak olan şimdiye kaçardı. Adamlar ofisi kilitlemediler. İnşaat durdu ama satışlarda durdu.
Demek ki vurgunu yapıp kaçalım hesabında değiller.
Farklı düşünen var mı?

omer efe
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 00:39

Kacmadilar ama kacandan cok da farkli degiller.. simdiye kadar yaptiklari masrafin hatirina kacmiyorlardir. Projeyi bir baskasinin sirtina yiksinlar hemen giderler.. yeni bir yuklenici arayisindalar.. tum soyledikleri karsiliksiz cikti.. muteahhitin anlasilan sadece temeli atacak kadar parasi varmis, sonrasinida biraz reklam yapariz, olusacak satislarin finansman gucuylede devam ederiz hesabi yaptigi cok acik.. piyasa bozulunca satis olmadi proje patladi.. madem yapacak gucun yok ne diye baslarsin?? Insanlarin kestirmeden zengin olma hdefleri yuzunden butun bunlar..

Haldun AYDIN
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 18:29

Evet Ömer bey adam salaktı zaten ; " hele başlayım da , sattıkça Yaparım " demiştir . Nasıl olsa 3 katlı 6 daireli apartman ya .
Allah akıl fikir versin . Bu forumları okumamak lazım aslında

davut_y
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 18:32

Sanki birileri bu projeyi engelliyor çünki o kadar para döküldü ve daha fazlasını kazanacaklar ne için bekliyorlar yada bekletiyorlar bilmiyorum.

omer efe
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 22:20

Komik geliyor dimi dönem sat-yap dönemi.. satamazsan da yapamıyorsun.. keyfinden durmadı ya koca proje..

sayfa 85
« önceki   123 ... 848586 ... 104105106   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet