Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Boğaz Köprüsü gece fotoğrafları (15 Temmuz Şehitler)
« önceki   123 ... 868788   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 87
Kerem Efeoglu

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 22:52

Acaba boğazda bogaz manzarali en iyi en guzel mekanlar neresidir boyle bir konu acmak istiyorum konu nasil aciliyor yardimci olurmusunuz

Mehmet DK

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 03:58

Kerem Efeoglu demiş ki :

Alıntı:
Acaba boğazda bogaz manzarali en iyi en guzel mekanlar neresidir boyle bir konu acmak istiyorum konu nasil aciliyor yardimci olurmusunuz

Selam Kerem,,, benim küçük oğlumun adıda Kerem O yüzden sana yardım etmekten zevk duyarım..Aslında bu sadece bir şakaydı,kim olsaydı yinede yardımcı olurdum. Ama oğlumun adının Kerem oluşu şaka değildi..

Evet Kerem,şimdi gelelim senin fotoğraf yüklemeni nasıl yapacağına.. Inşallah, kolay anlaşılacak bir açıklama yapmış olurum sende zorlanmadan ve kolayca tatbik etmiş olursun.

Bu şemada gördüğün işaretli yer senin ilk tıklayıp açman gereken pencere oluyor sebebide Istanbul ile ilgili başlık açmak istediğindendir....şimdi tıkla işaretlediğim yere, ve yeni bir pencerenin açılmasını sağla...Ok..

Bak pencere açıldı. Burası Istanbul konuları için açılan genel penceredir. Bu şemada da yine işaretlediğım yere ( yeni başlık YAZıYOR ) tıkla.. ve bir sonraki pencereyi aç... açtın mı...

Evet şimdi bu pencerede yapman gereken işlemleri sıraladım... 1.den 6.ya kadar yapman gerekenleri sırası ile anlatacağım.

Nr-1'de yapman gereken şu,, Oraya konu başlığını yazacaksın... Misal ! Mehmet Kerem'i çok seviyor...gibi. yazdın dimi.. güzel..
Nr-2'de yapman gereken şu,, Konu ile neler yazman gerkiyorsa,veya neler yazmayı istiyorsan buraya yazıyorsun. Güzel içerikli şeyler yazarsan üyeler daha çok ilgi gösterirler sana. Bunları bitirdikten sonra sıra fotoğraf yüklemeye geldi. Umarım fotoğrafın hazırdır,eğer yoksa önemli değil yeni başlığın bitmiştir ve 4 nmaralı butona basarak açmış olduğun yeni başlığın mesajını yolluyorsun..

Ama fotoğrafın/fotografların var ise ? onu/onları yüklemen içinde sırada yapılacak işler var..şöyleki 3. nolu butona basıp paylaşmak istediğin fotoğrafın dosyasına gitmen ve oradan bir seçim yapıp çift tıklama ile o fotoğrafı ( demin yazılar yazmıştınya ) ekle. Program otomatik yapıyor bu işlemi,yeterki sen çift tıkla.
Fotoğraf yüklenmesi bitince karşına gelecek.. Buraya kadar yaptığın işlemlerin doğru olup olmadığını Kontol etmen için/istersen tabi, 5 nolu butona basman yeterli olacaktır. Yaptığın işlemlerde düzeltmen gereken bir hata oluşmamışsa 4.nolu butona basıp mesajını yolluyorsun.

Bir aksilik ile karşılaşır isen sormaktan çekinme am ben şimdi yatmaya gidiyorum, ancak öğlenden sonra sana yardımcı olabilirim.

Not-1-Bu arada bir konuya açıklık getireyim,yeni üye olduğun için site kurallarını tam olarak bilmiyorsun ve bu başlıkta sormuş oldun yardımcı olurmusunuz sorusunu. Halbuki bu tür sorular için bir başlığımız mevcut oraya yazmalıydı. Ben o başlığın linkini aşağıya ekliyorum bir dahaki sefere o başlığımızı kullanabilirsin.
wowTURKEY hakkında soru, öneri ve fikirler [SİTE] tıkla..
Not-2- 6, nolu buton şimdilik sana lazım değil o yüzden izah etmeye gerek duymadım..Tabi gerekli görür bilmek istersen, onunda açıklamasını bir ara yaparım.

Kolay gelsin...

Güven Hoca

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 18:36
25 Kasım - Cumartesi

(+)

kebabman_sefik AKKURT

6 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 09:38

(+)

Mehmet DK

3 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 00:00

(+)

sayfa 87